Gönderen Konu: Koray Erdogan vs Muttalip Keser  (Okunma sayısı 18353 defa)

sirma33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdogan vs Muttalip Keser
« Yanıtla #46 : 28 Şubat 2018, 20:35:51 »
Koray Erdogan' in asistanina ulasmak bile zor. Nihayet bugun bir tarih bilgisi alabildim, tahmin ettigim gibi ileri tarihler musait. Bu durumda KE secenegini buyuk ihtimal eleyecegim.

Keser' in aralara girmedigi yonunde yorumlar olmustu. Benim tepede dokulme hala devam ediyor, hoca oraya takviye yapmaz mi diyorsunuz? Sadece tamamen acilan bolgeye mi ekiyor?

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 01 Mart 2018, 03:53:11 »
Koray Erdogan' in asistanina ulasmak bile zor. Nihayet bugun bir tarih bilgisi alabildim, tahmin ettigim gibi ileri tarihler musait. Bu durumda KE secenegini buyuk ihtimal eleyecegim.

Keser' in aralara girmedigi yonunde yorumlar olmustu. Benim tepede dokulme hala devam ediyor, hoca oraya takviye yapmaz mi diyorsunuz? Sadece tamamen acilan bolgeye mi ekiyor?

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=704.0
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3193.0
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3848.0

Bu konularda gorecegin uzere aralara girer. Yine bu konunun ilk sayfasinin son mesajinda KemalA nickli arkadas Mart ayinda Keser'e ektirecek. Gordugun uzere onun da tepesinde saclari var ve aralarina ekim yapilacak. Siklastirma ekimlerinde sac belirli yogunluktaysa ve aralarinda girdiginde olan kokleri zedeleme ihtimali varsa zaten oraya ekmez.

sirma33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 01 Mart 2018, 22:10:52 »
Arkadaslar benim kel bu sekil, ne dersiniz yuksek butceyle garanti ekim mi ya da orta butceyle de dogal is cikarabilecek hocalara mi yonelsem? Kimi tavsiye edersiniz? Benim icin agresif bir on hattan ziyade dogallik, ekimin belli olmamasi daha onemli acikcasi.

sirma33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 01 Mart 2018, 22:52:48 »
Hocam, Koray Hoca(yani asistani) en erken Haziran dedi. Ben daha once cozmek istiyorum bu isi.

sirma33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 01 Mart 2018, 22:55:10 »
Onden fotoyu tekrar yukluyorum yan cikmis nedense

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 02 Mart 2018, 00:19:07 »
Arkadaslar benim kel bu sekil, ne dersiniz yuksek butceyle garanti ekim mi ya da orta butceyle de dogal is cikarabilecek hocalara mi yonelsem? Kimi tavsiye edersiniz? Benim icin agresif bir on hattan ziyade dogallik, ekimin belli olmamasi daha onemli acikcasi.

Az çok forumu araştırdım bunun kararını kendin vermelisin dostum umarım kararında senin için hayırlı olur
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 02 Mart 2018, 09:11:41 »
Sizin yaş kaç hocam vertexde gidici gözüküyor
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

shadow

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 02 Mart 2018, 10:46:07 »
Arkadaşlar az kellik çok kellik problemi yaşayan arkadaşlarım ; yaklaşık 3 aydır iyi bir saç ekim merkezi araştırmaktayım, bununla birlikte forumdan incelediğimiz kadarı ile bir kaç dr un ismi ön plana çıkmakta ama gelin görün ki bunlar genelde ücret konusunda bir çoğumuzun ödeyemeceği meblağlara çıkmakta bununla birlikte borç harç  ödemeyi göze alan arkadaşlarda iş yoğunluklarından kaynaklı saç ekimi randevusunu kendisi için uygun zaman ayarlayamamakta , sırf bu yüzden arada ücret konusunda uygun ekimleri genelde başarılı ister dr olsun ister saç ekim uzmanı kişilerin de ismini burda listelersek iyi olur düşüncesindeyim.
Aksi durumda hep başarılı iki yada üç ismin dışında yorum yazamamış ve acaba bunların dışında saç ekim merkezine gidersem forumda izlediğim kötü örnek teşkil eden malesef mağdur olmuş arkadaşları gördükçe SAÇ EKİMİNDEN vazgeçebiliriz...

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 02 Mart 2018, 12:24:00 »

Bu olayin tanimi basit olmasina karsin, sonucunda alinacak karsilik cok onemli.. Hayatin boyunca kullanacagin, tum insanlarin seni boyle gorecegi bir goruntuye ulasiyor sonuc.. Bu yuzden iyi arastirin.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #55 : 02 Mart 2018, 12:35:56 »
Arkadaşlar az kellik çok kellik problemi yaşayan arkadaşlarım ; yaklaşık 3 aydır iyi bir saç ekim merkezi araştırmaktayım, bununla birlikte forumdan incelediğimiz kadarı ile bir kaç dr un ismi ön plana çıkmakta ama gelin görün ki bunlar genelde ücret konusunda bir çoğumuzun ödeyemeceği meblağlara çıkmakta bununla birlikte borç harç  ödemeyi göze alan arkadaşlarda iş yoğunluklarından kaynaklı saç ekimi randevusunu kendisi için uygun zaman ayarlayamamakta , sırf bu yüzden arada ücret konusunda uygun ekimleri genelde başarılı ister dr olsun ister saç ekim uzmanı kişilerin de ismini burda listelersek iyi olur düşüncesindeyim.
Aksi durumda hep başarılı iki yada üç ismin dışında yorum yazamamış ve acaba bunların dışında saç ekim merkezine gidersem forumda izlediğim kötü örnek teşkil eden malesef mağdur olmuş arkadaşları gördükçe SAÇ EKİMİNDEN vazgeçebiliriz...

genelde bu konuları tartışan ve fikir beyan eden arkadaşların hepsi bu işin dibine kadar araştırmış arkadaşlar yüksek sevıyedeler yani bu işin devlerinin tekniklerini en ince ayrıntısına kadar tartışabilicek kapasitedeler.. Sen forumda her türlü ekime hertürlü bilgiye sonuca ulaşabilirsin zaten istesen bu imkamlar sunulmuş durumda herkesde yardımcı olur forumun genel özelliği bu herkes iyi niyetli arada birtartışsalarda herkes birbirini sever ve saygılıdır. Ve şunuda eklemek istiyorum onların bu bilgi fırtınalarıyla tartışmaları bence çogu bilgiyede açıga çokartıyor cok büyük fayda sağlıyor.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2018, 12:39:55 Gönderen: Mrblack »

sirma33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 02 Mart 2018, 14:23:35 »

Az çok forumu araştırdım bunun kararını kendin vermelisin dostum umarım kararında senin için hayırlı olur

Sagol dostum, yas 33

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 03 Mart 2018, 17:38:51 »
Benim gözümde 1 numaralı ekimci Muttalip Keser'dir. Nedeni en az greftle, en doğal görünüme ulaştırıyor hastayı ve ilerde dökülme devam ederse donör bölgeden alınacak greftlerde bırakıyor. Ayrıca greft alımınıda, ekiminide kendi yapıyor. Çok paragöz biri olsaydı, çok rahatlıkla bir ekip kurar, ayda 7-8 kişiye ekim yapacağına 30 kişiye ekim yapardı. Ek olarak bildiğim kadarıyla plastik cerrah olarak tek uzmanlığı saç ekimide değil. Diğer alanlarda da çok başarılı bir doktor. Tek handikapı hasta seçiyor. Eğer ekim alanım az olsaydı Muttalip Keser'i tercih ederdim.

sirma33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 22 Mart 2018, 17:09:05 »
Admin, kisisel ileti gonderemiyorum. Yardim eder misin?

Üzerinde çalışılıyor dostum gene sorun cıkardı. Güncellenıcek

Eyvallah

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #59 : 22 Mart 2018, 22:24:59 »
Benim gözümde 1 numaralı ekimci Muttalip Keser'dir. Nedeni en az greftle, en doğal görünüme ulaştırıyor hastayı ve ilerde dökülme devam ederse donör bölgeden alınacak greftlerde bırakıyor. Ayrıca greft alımınıda, ekiminide kendi yapıyor. Çok paragöz biri olsaydı, çok rahatlıkla bir ekip kurar, ayda 7-8 kişiye ekim yapacağına 30 kişiye ekim yapardı. Ek olarak bildiğim kadarıyla plastik cerrah olarak tek uzmanlığı saç ekimide değil. Diğer alanlarda da çok başarılı bir doktor. Tek handikapı hasta seçiyor. Eğer ekim alanım az olsaydı Muttalip Keser'i tercih ederdim.
Bu anlattıklarınızın hepsi yani oluşturulan imajda pazarlama taktiği olabilir aksini kim ispatlayabilir  :) bu gün deseki günde 1500 ekiyorum yada yanıma iki eleman aldım cidfi düzeyde hasta kaybedebilir olamazmı?  :)

Facebook Twitter Instagram