Gönderen Konu: Zekeriya kul mu Hakan Doğanay mı  (Okunma sayısı 7258 defa)

snowbeyaz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya kul mu Hakan Doğanay mı
« Yanıtla #15 : 25 Şubat 2018, 01:58:20 »
En ufak bi avantajı bile yok bu dökülmenin verdex berbat durumda şuan 50 cm2 açık var 2000 gr. ekime zorlucam kime gidersem.
Alın çizgimi önce doktora bırakıcam sonra kendim yukarı kaydırabilirim.
Bide girdiği yerlerde grefler yokmuş gibi ekim yaptırcam orta bu kadar kötü değil aslında.2 yıl götürür beni. Ön kısım küçük bi alan yoğun oraya dokunmaz.
Avantacım verdex arkası sağlam çok şükür. Verdexe yapılan saç ekimi çok az bi kısmı saat 10-11 yönünü görecek geri kalanı aşagıya bakıcak.

snowbeyaz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 25 Şubat 2018, 02:03:21 »
Herifin saçlar toppikli ama ekimden sonra böyle bi şekil versem süper. Ön çizgi baya yukarıda.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 25 Şubat 2018, 13:20:09 »
Herifin saçlar toppikli ama ekimden sonra böyle bi şekil versem süper. Ön çizgi baya yukarıda.
hafif değil hocam çok toppikli:) ön çizgiyi yukarıdan başlatırsan saçların uygun bu tarza..

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 26 Şubat 2018, 10:51:13 »
hakan doğanay çok daha iyi gibi ama bana kalırsa paranı biriktir, koray erdoğana git

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 26 Şubat 2018, 14:18:51 »
Kesinlikle Hakan hoca bence Türkiyenin lorenzosu

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 26 Şubat 2018, 19:18:13 »
Bence de Doğanay.

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 27 Şubat 2018, 20:08:12 »
Hakan doğanay bence çok daha başarılı ön hattı çok doğal yapiyor

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 27 Şubat 2018, 20:11:39 »
zekeriya kul, muttalip keser ve koray erdoğan'dan sonra 3. sıraya yazılıyordu genelde. oradaki konumunu yitirmiş gailba, bu başlıktan onu anladım ben :)

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 28 Şubat 2018, 13:58:13 »
zekeriya kul, muttalip keser ve koray erdoğan'dan sonra 3. sıraya yazılıyordu genelde. oradaki konumunu yitirmiş gailba, bu başlıktan onu anladım ben :)

Zekeriya kul bence hiç bir zaman hakan doğanayın önüne geçemedi biz araştırmadık. Ama şimdi görüyorumki ekimleri süper çok enterasan şekilde şoka da girmiyor çoğu ekimi.

Benim kafamdaki 3 lü bu şekilde aynen.

1 koray hoca

2.  Açıklığım fazla olduğu için hakan hoca

3. gitmek isteyen olursa tabiki git diyeceğim dar alanlar için keser hoca.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2018, 14:02:28 Gönderen: Mrblack »

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 28 Şubat 2018, 19:34:42 »
Zekeriya kul biraz agrasif bir doktor gibime geliyor okuduğum yorumlardan Bence Hakan Doğanay

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 01 Mart 2018, 14:44:52 »
Zekeriya kul biraz agrasif bir doktor gibime geliyor okuduğum yorumlardan Bence Hakan Doğanay

Yaklaşık kendisiyle 2 kez 1 saate yakın görüştüm bence agresif vs. değil . Kendini beğenmiş yorumlarına ben katılmıyorum. Bana göre düzgün bir ekimci ve iyi biri .  Hakan hocayla arasında kalsam kesinlikle Zekeriya hocayı seçerim.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 01 Mart 2018, 15:02:22 »

Yaklaşık kendisiyle 2 kez 1 saate yakın görüştüm bence agresif vs. değil . Kendini beğenmiş yorumlarına ben katılmıyorum. Bana göre düzgün bir ekimci ve iyi biri .  Hakan hocayla arasında kalsam kesinlikle Zekeriya hocayı seçerim.

Dostum düşüncene saygım var herkes tabiki aynı düşünmez madur olan arkadaşlara davranışı forumda yazdıklarını okuyunca bu şekilde düşünmem normal Hak verirsinki Ayrıca sen görüşmüssün sadece ekim yaptırıp sorun yaşayan kişilere olan davranışından bahsediyorum.. ve sadece ön bölgeye ekip arkayı bırakması açıkcası benim için başarı değil açıklığı geniş olan kişilerin tercih etmemesi gerek diye düşünüyorum. Ama şakak ekilecekse ön bölge yada tercih edilir o ayrı konu.ı
« Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 15:11:36 Gönderen: vogueman »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 01 Mart 2018, 15:14:45 »
O konuda zaten eleştirimi yazdım spectip vardı galiba ekimi kötü sonuçlanan o arkadaşa destek verdik orada. Geniş açıklık konusunda ahmet67 isimli arkadaştan sonra fikrim değişti benim . Donör varsa 2. seansta ekiyor
« Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 15:22:13 Gönderen: nofear114 »
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 01 Mart 2018, 15:57:06 »
Evet aynı arkadaş Ben de bir seansta koray hocanın ekimi gibi doktor başarılı ise heryeri kapatırsın gerekirse 2 seanlada sıklaştırma yapılır seyrek alanlara bu daha mantıklı geliyor bana. Tabi bunun içinde başarılı bir alım gerekli hesap yaparak zekeriya kul donörleri hırpalıyor biraz sanki Donör sağlıklı bırakıldıktan sonra senin dediğin şekilde 2 seansda yapılabilir ama ben 2 seansın sıklaştırma olmasından yanayım. Bu arkadaşın saçı da bir kerede güzelce kapamaya uygun çok harika olur güzel bir ekim ile bence.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 16:01:42 Gönderen: vogueman »

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 01 Mart 2018, 16:14:01 »
Kul daha sık ekiyor, Doğanay ise daha doğal görüntü veriyor.

Kul mikro motor kullanımında Doğanay'ın yanına bile yaklaşamaz.

Doğanay dünyada çoğu kliniğin kabul etmeyeceği hastalara ekim yapma cesaretini gösteriyor.

Kul ise gözüne kestiremediği hastalara (ben) whatsapp'tan okuyup dönüş bile yapmıyor.

Bunlar da benim gözlemlerim

Facebook Twitter Instagram