Gönderen Konu: Fehmi Arman saç ekim merkezi 5900 greft  (Okunma sayısı 42768 defa)

Saclıolmavakti

• Hero Member
Ynt: Fehmi Arman saç ekim merkezi 5900 greft
« Yanıtla #165 : 14 Ocak 2019, 03:25:48 »
Hocam ben daha gencim saçlarım yüksek ihtimal ileride sizin ki gibi olacak bu saç ekimiyle alakalı şunu sormak istiyorum saçları yana yatırmak mümkün olmuyor mu? Yoksa tercihen siz mi fön çekiyorsunuz?

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #166 : 14 Ocak 2019, 10:26:55 »
Yatıyor kardeş ama öyle doğal halin gibi bekleme hiç bir zaman olmaz ama artık kel değilim diyebileceğin seviyeye çoğumuz gelebiliyoruz

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #167 : 14 Ocak 2019, 17:42:20 »
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Ek olarak şunu sormak istiyorum 24 yaşındayım ön bölge alın bölgesi ve vertexe doğru saç derim gözükmeye başladı ancak mevcut saçlarla şu an için ve ek olarak 2 3 yıl daha kapatabileceğimi düşünüyorum. Sizce şu an ekim yaptırmak mantıklı olur mu? Şu an ekim yaptırmayı istememdeki asıl amaç ise mevcut saç görüntümü kendi saçlarımda döküldüğü zaman koruyabilmek ne önerirsiniz? Teşekkürler.
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 14 Ocak 2019, 18:14:17 »
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Ek olarak şunu sormak istiyorum 24 yaşındayım ön bölge alın bölgesi ve vertexe doğru saç derim gözükmeye başladı ancak mevcut saçlarla şu an için ve ek olarak 2 3 yıl daha kapatabileceğimi düşünüyorum. Sizce şu an ekim yaptırmak mantıklı olur mu? Şu an ekim yaptırmayı istememdeki asıl amaç ise mevcut saç görüntümü kendi saçlarımda döküldüğü zaman koruyabilmek ne önerirsiniz? Teşekkürler.
dökülme ve açılma devam ediyorsa sıkıntı olabilir kardeşim net birşey söyleyip yönlendirmek istemem sonuçda uzman değilim kendimde yaşadığım durumu söyleyeyim orta kısımda az kalan ince telli saçlarım kalınlaştı ha ilerde dökülür mü bilemem bence bi konu aç saçlarını çek diğer arkadaşlarda yorum yapsın ayrıca şimdiden eğer ektirmeye gerçekden niyetliysen saç Ekim merkezlerini araştır bana kalsa saç dökülme ve açılması devam ediyorsa biraz daha beklemen ama dediğim gibi dökülme devam ederken de yapılabilir ama ileriki süreçte nasıl olur bilemem kişiden kişiye değişiyor süreçler çünkü

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #169 : 14 Ocak 2019, 18:21:11 »
Çok saolun hocam bu arada saçlarnız gayet iyi duruyor güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Ekim merkezi noktasında ya sizin ektirğiniz yer ya da şahin çelik arasında kararsız kaldım. Birde iş durumu beni çok endişelendiriyor kaç gün istirahat ettiniz acaba?
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #170 : 21 Ocak 2019, 15:15:52 »
Ofis ışığı altında 11.ay durumlar böyle memnun oldum epeycene ama bi seans daha kalan boşluklarla ön tarafa sıklaştırma yapammı bilmiyorum bidaha kim bekleyecek diye düşünüyorum bi 11 ay daha son durum bu 12.ayı da paylaşıp görevimi tamamlamış olacam inşalla faydalı olmuşumdur ektirmeyi düşünen arkadaşalara

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 21 Ocak 2019, 16:41:12 »
Ekilen alanda genel bir seyreklik var ama ekilen alanda çok genişmiş gerçekten. Ekilenlerin hepsi çıktı demek güç, tabii saçın kalitesi ilede alakalı. Öncesi ve sonrası dikkate alınırsa orta seviyede bir ekim olmuş akin önemli olan ektiren kişinin memnun olması. Memnunsan gerisi teferruat. ;)

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #172 : 21 Ocak 2019, 16:55:19 »
Ekilen alanda genel bir seyreklik var ama ekilen alanda çok genişmiş gerçekten. Ekilenlerin hepsi çıktı demek güç, tabii saçın kalitesi ilede alakalı. Öncesi ve sonrası dikkate alınırsa orta seviyede bir ekim olmuş akin önemli olan ektiren kişinin memnun olması. Memnunsan gerisi teferruat. ;) filitreli foto atsam zaten hiç seyreklik yok bu işin içine girince anladım doğru ışıkta doğru netlikte hiç seyreklik görülmüyor özenle en kötü halini çekip paylaşıyorum objektif olsun diye genelde teferruatlı incelenmedi mi doğal normal bi görünümü gözle genel olarak dediğin gibi seyreklik var bir defa daha ektirsem genel bi sıklaştırma tam oldu derim ama tam kel halden bu hale geldim şimdilik gözüm doydu bi Ekim’i daha psikolojim kaldırsa yapabilirim :)

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 20 Şubat 2019, 12:17:44 »
1 yıllık sürecimi tamamladım attığım resimler normal oda ışığı aşırı ışıklı yada spot değil normal görünümünü yakalamaya çalıştım misyonumu şimdilik tamamladım belki güze doğru bi Ekim daha yaparı. Sıklaştırma için aynı sayfada devam ederim yine yaparsam herkese sağlık mutluluk diliyorum umarım herkes istediği sonucu alır..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 20 Şubat 2019, 13:36:43 »
Hayırlı olsun paylaşımınızı tamamladığınız için teşekür ederiz güzel bir görüntü oluşmuş en azından kellik kapanmış çok yogun olmasada .. siz mutlumusuz memnunmusunuz?
Global Moderator

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 20 Şubat 2019, 14:45:22 »
Hayırlı olsun paylaşımınızı tamamladığınız için teşekür ederiz güzel bir görüntü oluşmuş en azından kellik kapanmış çok yogun olmasada .. siz mutlumusuz memnunmusunuz?
güzel dilekleriniz için sağolun benim şanssızlığım yüksek greft alınmasına rağmen 2 li 3 lü köklerimin çok az olmasıydı çoğu tekliydi ama ona rağmen tam kel halimden bu hale geldim memnunum sadece genel seyreklik bazen sırıtıyor ama çok değil iyi gözüküyor genelde ben beğeniyorum saçlarımı:) bi Ekim daha yapmayı düşünüyorum genel bi sıklaştırma olursa 2000.3000 ara ne ki çıkarsa bakalım hayırlısı

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #176 : 01 Mart 2019, 21:43:00 »
İlk haline göre çok iyi abicim sıklaştırma sen bilirsin ama böylede iyi bence hiç o strese girme tekrar :)

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 02 Mart 2019, 01:00:47 »
İlk haline göre çok iyi abicim sıklaştırma sen bilirsin ama böylede iyi bence hiç o strese girme tekrar :)
çok sağol kardeşim sıklaştırmayı bazen düşünüyorum bazen düşünmüyorum kararsızım henüz

Duyarli

• Full Member
« Yanıtla #178 : 02 Mart 2019, 03:49:45 »
Maşallah net iyi bir sonuç.

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 02 Mart 2019, 09:38:59 »
bence güzel bir sıklaştırma yap abicim ekilenler çıkıyor sende olmuşken daha iyisi olsun bunca süre saçsız gezmişsin o günlere inat sirma saçlı gez :) ama bu halinide çok beğendim basarili hayırlı olsun

Facebook Twitter Instagram