Gönderen Konu: Fehmi Arman saç ekim merkezi 5900 greft  (Okunma sayısı 42790 defa)

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Fehmi Arman saç ekim merkezi 5900 greft
« Yanıtla #106 : 21 Temmuz 2018, 16:02:33 »
İlk foto yıkamadan önce diğerleri yıkadıktan sonra 5ay 3 gün oldu bu gün 4. Aya göre değişmeler var kaşıntılar oluyor yine ama ön orta tarafta ve bazı yerlerde boşluklar var pürüzsüz acaba oralarda saç çıkarmı ekmişlerdi sonuçda benim durumuma benzer olup da sürecini tamamlayan varsa allah Rızası için bi cevap versin :) durum böyle

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 21 Temmuz 2018, 17:50:04 »
Dostum ekim oncesi halinle simdiki halin arasinda iyi anlamda baya fark var.5 ay gibi erken bir surede bu kadar cikis bence cok iyi,bi 4,5 ay daha cikislarin devam edecegini varsayarsak senin saclarin cok guzel olacak gibi.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 21 Temmuz 2018, 18:35:40 »
Daha çok erken ama gidişat güzel bence

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 21 Temmuz 2018, 18:59:34 »
Dostum ekim oncesi halinle simdiki halin arasinda iyi anlamda baya fark var.5 ay gibi erken bir surede bu kadar cikis bence cok iyi,bi 4,5 ay daha cikislarin devam edecegini varsayarsak senin saclarin cok guzel olacak gibi.
ekim öncesiyle arasında çok fark var dediğin gibi sadece bazı yerlerde bariz boşluklar onlar canımı sıkıyor inşallah  4 5 ay sonra şükür kurtuldum derim :)

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 21 Temmuz 2018, 19:29:13 »
Daha çok erken ama gidişat güzel bence
evet erken sabretmek gerek  sağolasın yorum için kardeşim

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #111 : 22 Temmuz 2018, 09:48:42 »
Güzel bir gelişim göstermiş. Devamı da gelecektir.

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 22 Temmuz 2018, 16:51:44 »
Güzel bir gelişim göstermiş. Devamı da gelecektir.
çok sağolasın kardeşim  aralardaki boşluklar da biraz dolsa kalınlaşsa memnum kalacam :)  senin paylaşımı da yeni gördüm hayırlı olsun güzel bi ekim olmuş şimdi sabretme evresine girdin bizim gibi :)

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 20 Ağustos 2018, 15:50:57 »
180.gün birinci fotoğraf filitreli diğerleri normal ışık altında çekilmiş 5.aya göre epey fark var ama ön orta daha seyrek şuan altıdan gelen biraz saç var diken gibi batıyor 5. Aya göre mevcut saçlar daha kalınlaştı biraz hacim aldı ama 5900 taneden kaçı şuan tuttu bilmiyorum unutma dan ekim yapılan alan yüzde 90 keldi

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 20 Ağustos 2018, 19:46:48 »
.

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 20 Ağustos 2018, 20:43:59 »
Ekim alanı kaç cm2 fikriniz var mı?

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 20 Ağustos 2018, 21:37:13 »
Hayır valla bilmiyorum işte en baştan en arkaya kadar ekildi ilk resimlere bakabilirsiniz

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 20 Ağustos 2018, 22:45:37 »
Hayırlı olsun. Genel olarak başarılı bir sonuç. İmajınız tamamen değişmiş. Ön sıranın bir arkasında sol tarafta seyrek bir bölge var. Ama çok önemli değil. Yandan görüldüğü kadarıyla donör de toparlanmış. Diğer konuda, Fehmi Armani'de, günde birçok ekim yapıldığından söz etmişsiniz. Bence bu çok sorun değil. Çok yerde böyle. Sizce ekipleri nasıl? O hastanede bir plastik cerrah var. Ekimlerde ne kadar etkili?

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 20 Ağustos 2018, 23:35:27 »
Hayırlı olsun. Genel olarak başarılı bir sonuç. İmajınız tamamen değişmiş. Ön sıranın bir arkasında sol tarafta seyrek bir bölge var. Ama çok önemli değil. Yandan görüldüğü kadarıyla donör de toparlanmış. Diğer konuda, Fehmi Armani'de, günde birçok ekim yapıldığından söz etmişsiniz. Bence bu çok sorun değil. Çok yerde böyle. Sizce ekipleri nasıl? O hastanede bir plastik cerrah var. Ekimlerde ne kadar etkili?
sağolun şuan için gidişat iyi benim gibi tepeye kadar kel olan birisi için o bölgede de az az çıkmaya başladı alttan gelen saçlar batıyor 8 9 .aylarda galiba şuankinden biraz daha hacimli olur ve bana yeter muhtemelen fehmi Arman patron ekim işine girmiyor iki doktorları var ve bunlar hem alım hem kanal açma işi yapıyor ben iki gün üst üste amaliyat oldum sürecim aynıydı prosedürleri aynı galiba hemşirelerin bi kısmı stabil tecrübeleri ekim işini yapıyorlar bazıları acemi olsa gerek ayak işlerinde ve greft düzmede kullanıyorlar genel olarak ortalama bir hastane ve ortalama bir klinik yani öyle ahım şalhım değil işin içine biraz nasip de giriyor tanıdığım iki kişi de aynı yerde ekim yapmıştı birisinin sonucu bana benziyor birisi iyi değil tüm hastalarını görmedim tabi ama merdiven altı değil kesinlikle amaliyathane ortamı ve hastane 15 yıl falandır da aynı işteler istanbul da birçok klinikden çok daha iyidir ama jale hoca Serdar hoca Deniz kök Konhair veya hlc den iyi mi bilemem ankarada standart bir klinik ama eleştiri yaparkende olumlu olsun olumsuz olsun hem adamların ekmeği ile oynamamak lazım hem de fikir alanlara süper git ektir dememek lazım sonucum ortada 2 3 ay sonra tam belli olur insanlar ona göre karar verir

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 21 Ağustos 2018, 04:24:16 »
Evet, 6. ay daha bayağı erken. Ona rağmen iyi sonuç. İnşallah daha epey gelişme olacaktır. Merkez hakkında yorumlarınız da dengeli ve faydalı. Ankara, iyi merkez/toplam merkez oranında iyi bir durumda. Fehmi Bey de, bana Ankara'nın Bakanlık merkezi olması nedeniyle herhangi bir şikayet durumunda İstanbul'a göre çok daha çabuk müdahale olduğunu, gerek bu nedenle gerekse hasta memnuniyeti açışından itibarını riske atmayacağını, ona göre personelle çalıştığını söylemişti. Sizin söylediğinize göre de greft alımını ve kanal açmayı iki doktor, ekimi tecrübeli hemşireler yapıyor. Bu da olumlu.

Facebook Twitter Instagram