Gönderen Konu: Fehmi Arman saç ekim merkezi 5900 greft  (Okunma sayısı 42784 defa)

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Fehmi Arman saç ekim merkezi 5900 greft
« Yanıtla #120 : 03 Eylül 2018, 16:28:18 »
Evet, 6. ay daha bayağı erken. Ona rağmen iyi sonuç. İnşallah daha epey gelişme olacaktır. Merkez hakkında yorumlarınız da dengeli ve faydalı. Ankara, iyi merkez/toplam merkez oranında iyi bir durumda. Fehmi Bey de, bana Ankara'nın Bakanlık merkezi olması nedeniyle herhangi bir şikayet durumunda İstanbul'a göre çok daha çabuk müdahale olduğunu, gerek bu nedenle gerekse hasta memnuniyeti açışından itibarını riske atmayacağını, ona göre personelle çalıştığını söylemişti. Sizin söylediğinize göre de greft alımını ve kanal açmayı iki doktor, ekimi tecrübeli hemşireler yapıyor. Bu da olumlu.
ankaranın istanbuldan daha iyi olmasının iki sebebi birisi bürokrasi ikincisi istanbula göre arz/talep azlığı en iyi ekim merkezleri İstanbul’da ama yüzde doksanı da merdiven altı yada doktor olmayan cerrahiden anlamayan deneme yanılma ve iş üstünde usta çırak ilişikisiyle öğrenmiş kişilerin açtığı klinikler ve maalesef çok fazla kişi istanbul da kliniklerde mağdur ediliyor ankarada az sayıda kilinik var ve kesinlikle mağdur olma veya sağlık riski İstanbul’a göre çok çok az bizim gibi işin kurdu olmuş insanları kandırmaları imkansız ama malesef süslü sözlerle birçok insanı mağdur ediyorlar

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #121 : 19 Eylül 2018, 10:25:14 »
7. Ayım durum böyle sonuncusu ekimden bi kaç gün önce  artık kel değilim şükür ama seyrek ensem sağlam gelişme olur mu bundan sonra bilmiyorum ama sene başı bi sıklaştırma gine yapabilirim benim durumumda olup ekim düşünen arkadaşlara ekim sonuçları hakkında bir fikir verir umarım

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 19 Eylül 2018, 10:29:27 »
Ayrıca ön profil böyle ışık oyunları yok en net nasılsa öyle çekmeye çalıştım bu kadar oldu umarım ekim yapacak arkadaşlara faydalı olur

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 19 Eylül 2018, 18:23:59 »
.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 19 Eylül 2018, 18:57:33 »
İlk haline bakacak olursak ben beğendim. Tatmin edici.

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 19 Eylül 2018, 19:01:11 »
İlk haline bakacak olursak ben beğendim. Tatmin edici.
ilk halime göre çok çok memnunum tek sıkıntı dönerle Ekim alanı pek uyumlu değil donör çok sık görünüyor okadar alım yapıldı o da biraz Ekim alanın sırıtmasana sebeb oluyor bi seans daha düşünüyorum bir yıl sonucuma göre

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #126 : 19 Eylül 2018, 20:52:50 »
en önemlisi sizin memnun olmaniz, ikinci ekimle bu is biter. ozamanda mutlu olursunuz.

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 19 Eylül 2018, 21:36:33 »
en önemlisi sizin memnun olmaniz, ikinci ekimle bu is biter. ozamanda mutlu olursunuz.
8.9. 10.aylarda gelişim olursa pek makbul olur benim için :) ama her türlü genel bir sıklaştırma yaptırırım donör bölgem de yeterince greft var tek sıkıntım yine bu süreçleri baştan yaşamak saç ektirmek maddi manevi zor bir süreç bi de aynı sıkıntıları birdaha yaşamayı göze almak gerçekten bir risk

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 19 Eylül 2018, 23:09:24 »
ilk halime göre çok çok memnunum tek sıkıntı dönerle Ekim alanı pek uyumlu değil donör çok sık görünüyor okadar alım yapıldı o da biraz Ekim alanın sırıtmasana sebeb oluyor bi seans daha düşünüyorum bir yıl sonucuma göre

Allah başka dert vermesin :) donöre maşallah de şanslısın kaliteli donörün olması sebebiyle
The World is Yours

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 20 Eylül 2018, 00:22:13 »
heryerde eşit şekilde saç var, bu şekilde tarıyorsan toppik tarzı kapatıcılarla 2.ekime kadar efsane bir görüntü elde edebilirsin istiyosan.

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 20 Eylül 2018, 09:13:30 »
heryerde eşit şekilde saç var, bu şekilde tarıyorsan toppik tarzı kapatıcılarla 2.ekime kadar efsane bir görüntü elde edebilirsin istiyosan.
doğal olmayan şeyler istemiyorum ilaç bile kullanmadım ekimden sonra biraz daha gelişim olursa birde sıklaştırma yaptırabilirsem bana yeter herakde

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 20 Eylül 2018, 14:52:06 »
doğal olmayan şeyler istemiyorum ilaç bile kullanmadım ekimden sonra biraz daha gelişim olursa birde sıklaştırma yaptırabilirsem bana yeter herakde
toppik böyle yerlerde aşırı doğal gözükür diye düşünüyorum, çünkü  çok fazla saç teliniz var

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 20 Eylül 2018, 15:19:39 »
Hiç denemedim aslında olabilir bi kaç ay daha bekliyeyim gelişim olursa az daha belki hiç bişe düşünmem artık

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 20 Eylül 2018, 19:42:24 »
Toppik, ilaç gibi zararlı birşey değil, bilginiz olsun. Sadece kullanımı biraz zahmetli. Bir de toppikli görüntüye alışırsanız, bir daha zor bırakırsınız; toppiksiz görüntüyü zor beğenirsiniz.

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 20 Eylül 2018, 20:37:51 »
Toppik, ilaç gibi zararlı birşey değil, bilginiz olsun. Sadece kullanımı biraz zahmetli. Bir de toppikli görüntüye alışırsanız, bir daha zor bırakırsınız; toppiksiz görüntüyü zor beğenirsiniz.
ozaman en iyi hiç bulaşmamak sürecimin tamamlanmasını beklemek :) bana 1 sene sonunda memnum kalacam tam anlamıyla gibi geliyor ama olmazsa bi seans 2500 -3000 arası iyi bir sıklaştırma yaptırırım topik gibi olur inşalla ozaman :)

Facebook Twitter Instagram