Gönderen Konu: 20 Kasim 2017 Ilhan Serdaroglu sac ekimi  (Okunma sayısı 7385 defa)

Dumann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 20 Kasim 2017 Ilhan Serdaroglu sac ekimi
« Yanıtla #16 : 17 Şubat 2018, 15:05:15 »
donorun resmi varmı .dr ilhan alımı yapıyor ekimi baskası yapıyor diyolar

Simdi yüklüyorum

Dumann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Mart 2018, 12:18:39 »
Selam arkadaslar, 4. aya geldim ve surec devam ediyor aydinlik ortamda hala saclar seyrek henuz bi patlama yasanmadi heycanla bekliyorum.

Dumann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 02 Haziran 2018, 11:08:33 »
Selamlar arkadaslar bugun itibari ile tam 6 ay 13 gün önce sac ektirmis bulunuyorum. Son fotolari paylasip tecrubeli arkadaslarin yorumlarini bekliyorum. Acaba yeni cikislar beklemeli miyim? cunku su an ki durum bence pek tatmin edici degil benim acimdan,  3200 greft ekimi yapildigi soylendi ama artik okadar yapilmadigini düsunmek icin erken mi? Cevaplariniz icin simdiden tesekkürler saygilar.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 02 Haziran 2018, 12:34:41 »
Benimde buna yakın bir durumum var tek farkımız bende hiç ama hiç sac yoktu. Su anda kendimi ulan bunlarda yoktu buna da şükür diye teselli ediyorum. Vok kısa tuttuğum için hiv de problem yaşamıyorum. 2. Ekim şart

Dumann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 02 Haziran 2018, 12:57:56 »
Benimde buna yakın bir durumum var tek farkımız bende hiç ama hiç sac yoktu. Su anda kendimi ulan bunlarda yoktu buna da şükür diye teselli ediyorum. Vok kısa tuttuğum için hiv de problem yaşamıyorum. 2. Ekim şart

Yani su anda kendimi tesseli edecegim yogunlukta bir sac miktarina ulasmis saymiyorum. 2. ekimin gerekli oldugunu biliyorum ama bunuda destekliyecek bir sonuc almak sart bence, ayrica sacimi kisa tuttuktan sonra sac ektirmenin mantigi nerde?

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 02 Haziran 2018, 13:17:55 »
Kısa saç seven ve yakışan adam için çok fark eder .

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 02 Haziran 2018, 13:21:22 »
Rsnkl hocam senin kazılmış saçlı halin daha iyi bence ya:

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 02 Haziran 2018, 13:21:55 »
Kafa yapın düzgün ise seyrek ekim yapılmış uzun saç ile kısaltılmış aynı saçın arasında ciddi bir estetik fark oluyor. Biro daha yapay biri ise doğal duruyor. Eğer genel bir mantık istersen benim kanaatim ve de aldığım tepkiler bu yönde .INŞAALLAH siz bunların hiç biri ile uğraşmaz ve çok guzel bir sonuç alırsınız

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 02 Haziran 2018, 13:25:03 »
Rsnkl hocam senin kazılmış saçlı halin daha iyi bence ya:
Teşekkürler kardeşim o senin güzelliğin

Dumann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 02 Haziran 2018, 13:31:50 »
Kafa yapın düzgün ise seyrek ekim yapılmış uzun saç ile kısaltılmış aynı saçın arasında ciddi bir estetik fark oluyor. Biro daha yapay biri ise doğal duruyor. Eğer genel bir mantık istersen benim kanaatim ve de aldığım tepkiler bu yönde .INŞAALLAH siz bunların hiç biri ile uğraşmaz ve çok guzel bir sonuç alırsınız

Ins. Herkesin istedigi gibi olsun saclari, ama kisa saci kendime hic yakistirmiyorum

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 04 Haziran 2018, 07:24:20 »
Selamlar arkadaslar bugun itibari ile tam 6 ay 13 gün önce sac ektirmis bulunuyorum. Son fotolari paylasip tecrubeli arkadaslarin yorumlarini bekliyorum. Acaba yeni cikislar beklemeli miyim? cunku su an ki durum bence pek tatmin edici degil benim acimdan,  3200 greft ekimi yapildigi soylendi ama artik okadar yapilmadigini düsunmek icin erken mi? Cevaplariniz icin simdiden tesekkürler saygilar.
[/quote

duman hocam 5.gün ekim fotolarınıza bakarsanız zaten orta bölgelere seyrek ekilmiş  ön cizgi biraz daha sık ekilmiş. sizin dönör vertexde acılmaya başladığı için hoca 4000 alım yapamamış 3000 de kalmış olabilir diye tahmin ediyorum.bence ekiminiz başarılı ılerlıyor 6 ay sonra daha guzel olucaktır. saçlar hacim kazanacaktır

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 05 Haziran 2018, 02:42:49 »
İlhan hoca aklımın köşesinde duran bir hocaydı cortlayan ekimlerine tanık olunca vazgeçtim

Dumann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 05 Haziran 2018, 03:17:07 »
[/quote

duman hocam 5.gün ekim fotolarınıza bakarsanız zaten orta bölgelere seyrek ekilmiş  ön cizgi biraz daha sık ekilmiş. sizin dönör vertexde acılmaya başladığı için hoca 4000 alım yapamamış 3000 de kalmış olabilir diye tahmin ediyorum.bence ekiminiz başarılı ılerlıyor 6 ay sonra daha guzel olucaktır. saçlar hacim kazanacaktır

Insallah birazdaha kapansa cok mutlu olucam gercekten. Boyle kalmamasini arzu ediyorum, cunku gunes altina cok seyrek gozukuyor. Ama bu sekilde bilincli olarak orta kisima az ekmek mantikli midir?

Dumann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 05 Haziran 2018, 03:18:59 »
İlhan hoca aklımın köşesinde duran bir hocaydı cortlayan ekimlerine tanık olunca vazgeçtim

Ins. Benimki cortlayanlardan degildir 😁

Facebook Twitter Instagram