Gönderen Konu: 13.01.2016 - Sac Ekimi - Transest - Erkan Vural - 2750 Grafts  (Okunma sayısı 22972 defa)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 13.01.2016 - Sac Ekimi - Transest - Erkan Vural - 2750 Grafts
« Yanıtla #45 : 07 Şubat 2017, 01:27:02 »
Vallah cok iyi. Koraycilar nerde:) koray erdoganin ve zekeriya kulun her yoruma satirlarca yorum yazanlarida yazmayi bekliyorum @jokey35 @hintell ve baskalari bu ekim hakkinda yorumunuzu alsam...
istisnalar kaideyi bozmaz hocam forumda dokuz sayfalık ekimden cımbızla bi kaç ekimi çıkartıp nerde koraycilar demeyi doğru bulmuyorum koray hoca dışında yapılan bütün ekimler kötü olur diyende yok ama bu neyin çamur atma mantigidir anlamış degilm emeğe saygı biraz bu ekimi çok güzel diyerek örnek gösterip koray hocayı elestiri noktasına getireceğine kötü bir ekimini gösterip eleştirmeni tavsiye ederim
Koray erdogani kotulemek yok burada. Dikkatlice okuduysan bu forumda surekli onun ekimine yorum yapan NERRDEYSE her gece onun ekimlerine yorum yapip, surekli K erdoganda ekim yapan ve konu acan arkadaslarin konulari her gece forumun en uste cikaranlari haftalarca gozlemliyorum. Siz benim yorumu neden yanlis yere surukluyorsunuz orasini anlamadim.. bu ekimi k erdogan ya da z kul yapmis olsaydi nasil yorum yagacagini sende biliyorsundur
bende özellikle koray erdoğan in ekimlerini dikkatle takip edip forumda ki konulara müdahil olan senin tabirinle her gece onun ekimlerine yorum yapan birisi olarak uzerime alindim bu ekimede kendi adima güzel sonuç olduğunu yazdım bi önceki sayfada  bn bu denli başarılı bir hocanın ki koray hocadan bahsediyorum z.kul un ekimlerini başarılı bulmuyorum bu forumda en ustlere çıkmasını yadirgamamak gerektiğini düşünüyorum sonuçta marifet iltifata tabidir

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 07 Şubat 2017, 01:58:36 »
Oncelikle arkadasin ekimi hayirli olsun. Sonuc guzel ama ne oncesi net ne sonrasi net fotograflarla sureci detayli olarak paylassaydi daha iyi fikir sahibi olabilirdik yorum yapmak icin. Kesinlikle arkadasim sozum sana degil saclarin gayet guzel gozukuyor burda sunu demek istiyorum surekli fotolar paylasip detayli bilgilendirme yapsaydin ekim oncesi sonrasi uzun sacli fotolar ekim oncesi aylik gelismeleri ozaman insanlar fikir sahibi olurdu. Sen simdi paylasmissin aylar once sonra sonucu paylasmissin biz sacin nerden nereye geldigini bilmiyoruzki gurbet arkadasin dedigi gibi yorumlayalim. Gurbet arkadasim sana gelince isteyen istedigi konuya yorum yapmakta ozgur burda demissin koraycilar uzerime aliyorum sozu tabiki ben koray erdogan hastasi oldugum icin onun konularini takip edicem hem kendi surecim acisindan bilgi sahibi olmak icin hemde bana umut olmasi icin sonuclarin. Erkan vural iyidir kotudur diyemem her ekimcinin iyi sonucu vardir onemli olan her hastada bu basariyi yakalamak 3 5 tane sonuca bakip kimse iyi diyemez yuzlerce sonuc olucakki kafalardaki soru isaretleri kalkicak kendini ispatlicak bir ekimci bence. Ve bu arada bu arkadasin ikinci ekimi ilk ekim almayada yapilmis erkan vuralda bos kalan yerlere siklastirma yapmis. Arkadasim saclarin onden guzel duruyor ama kaldirip saclari net olarak foto paylasabilirmisin dogalligi gormek istiyorum muhendisin ekimi gibi ? Oncesi ve sonrasi olarakta bizi bilgilendirirmisin fotograflarla simdi tamam paylasmissin ama arkasi bos surecin ?
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2017, 04:06:44 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 07 Şubat 2017, 02:13:38 »
Arkadaslar adam dag gibi bir sonuc gosterdi neredeyse kimse yazma ihtiyaci duymadi. Sonra koray erdogancilar nerde, bu ekime yorum yapsinlar deyince destanlar yazmaya baslayanlari gorduk. O destanlar arasi sadece 'evet guzel olmus' dediniz (zaten baska bir sey demeye ihtimal yok, adamin sonucu ortada). Bu ekimi erdogan ya da kul yapmis olsaydi millet surekli yorum yazardi. Bundan adim gibi eminim.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2017, 03:47:22 Gönderen: Gurbet »

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 07 Şubat 2017, 04:42:32 »
Gurbet hocam nerde koray erdoğancilar diye hedef gosteriyosun hatta isim belirtiyosun snra fikir beyan edince yine koray erdoğan in reklamını yapiosunz diosun değişik bi psikoloji bence sn koray erdoğancilari birakta transestcilerle ilgilen bak ne kadar güzel sonuç

Onur-Avusturya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 07 Şubat 2017, 13:42:03 »
Merhaba Yoldaslar !

Kasimden sonra cok sac döküldü. 20 % /  ondan önce 6 ay minoxidil kulladniyordum. düsüniyorumki stressden cok sac gitti. ve yavas yavas tekrar geliyor.

Simdi Proscar 0,5 mg , Minoxidil 2*1ml günlük , ve Hair vital Medikament kullaniyorum.

Erkan Vural Transeste artik sac ekim yapmiyor heralde. ama Ekip orta ayni duyduma göre. Dr Ayse Öztürknen.

saygilar

Onur-Avusturya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 07 Şubat 2017, 16:15:35 »
Merhaba !

ilk Sac Ekimi Dr. Bicer yaptirdim ve güzel oldu.AMA bana göre yogun degildi. ONDAN önce 9 yil hic sac uzatmadim . hep 1mm sac vardi.
Ikinci sac ekimi Erkan Vuralda yaptim. Fiyat ve performans uygundu. 1400 € ötedim.

@Sacsizkel

evet dogru zaman ve sac ekimi aklimda degildi. ben bu ara sakal ve sac Stylernen ugrasiyordum.  aksam zaman olursa resim atarim :).

saygilar

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 25 Şubat 2017, 02:16:04 »
ekimden açıkçası çok birşey anlamadım arkadaşın türkçesi biraz kötüymüş galiba.ama 2.ekimini erkan vural ve ekibi yapmış galiba.senin saçlarında minyatürleşme varmış anladığım kadarıyla ve çok inceymiş tabi biotin finasterid ve regaine (minoxidil) kullandığından saç kaliteside çok artmış.ama ben ekim yaptıran birinin rogaine vs minoxidil kullanmasını tavsiye etmiyorum,sende anladığım kadarıyla ekimden sonra minoxidile başlamışsın.bana kalırsa rogaine in ve finasteridin etkisi bu sonuçda saç ekiminden daha fazla katkı vermiş.sakın ilaçları bırakma zira saçın eski haline yakın bir haline dönebilir

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 25 Şubat 2017, 03:12:09 »
Hic gulesim yoktu. 2750 kok ekildi. Hic degilse 6000 sac teli yapar ve siz finas,minox ve rogainin 6000 sac ekiminden daha etkili oldugunu iddia ediyorsunuz. Ozaman hepimiz 1 sene boyunca bu ilaclari kullanalim saclarimiz 10 numara olsun. Bence siz hic ektirmeyin ilacla yetinin. Her ay foto paylas sureci gozlemliyelim😂😅
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2017, 03:24:02 Gönderen: Gurbet »

soranadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 25 Şubat 2017, 11:38:54 »
Çok güzel ve doğal görünüyor saçların kıymetini bil artık ;) Emeği geçen herkese tebrikler , işte bu gerçek işçilik.

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 25 Şubat 2017, 14:21:04 »
Şuan ki sonuç  çok güzel gerçekten ancak öncesi fotoların kısa saç ve  kötü olması süreç paylaşımının olmaması durumu farklılaştırıyor biraz ben sonucunuzu beğendim ancak hiç bir paylaşım yapmadan ta bir sene sonra girip foto paylaşmanız üzücü keşke daha sık paylaşım yapsaydınız da bizlerde süreci görseydik bu durum güven veriic değil bnce  ama sonuç iyi geçmiş olsun size

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 25 Şubat 2017, 19:37:36 »
Hic gulesim yoktu. 2750 kok ekildi. Hic degilse 6000 sac teli yapar ve siz finas,minox ve rogainin 6000 sac ekiminden daha etkili oldugunu iddia ediyorsunuz. Ozaman hepimiz 1 sene boyunca bu ilaclari kullanalim saclarimiz 10 numara olsun. Bence siz hic ektirmeyin ilacla yetinin. Her ay foto paylas sureci gozlemliyelim😂😅

aynen öyle iddia ediyorum.ilk önce rogaine dediğimiz zaten minoxidildir rogaine sadece minoxidilin bir markasıdır.şuanda bu sitenin direk amacı saç ekimi olduğu için sitede bu ilaçlarla ilgili çok bir bilgi yok  bu ilaçlar size çok iddiasız geliyor olabilir ama dünyada saç ektirmedende sonuç almak isteyenlerin öncelikle kullandığı en etkin ilaçlar rogaine (minoxidil), finasterid ve biotindir.istersen bunu yabancı sitelerde de araştırıp bulabilirsin.ayrıca dediğin gibi 1 sene boyunca bu ilaçları kullanıpda sonuç alma şansın var ama bu ilaçlarıda bir ömür boyu kullanman lazım nasıl finasteridi bıraktığında saçlarının yeniden döküleceğini biliyorsan rogaine ide bıraktığında çıkan bütün saçların dökülücek.

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 25 Şubat 2017, 19:42:38 »

aynen öyle iddia ediyorum.ilk önce rogaine dediğimiz zaten minoxidildir rogaine sadece minoxidilin bir markasıdır.şuanda bu sitenin direk amacı saç ekimi olduğu için sitede bu ilaçlarla ilgili çok bir bilgi yok  bu ilaçlar size çok iddiasız geliyor olabilir ama dünyada saç ektirmedende sonuç almak isteyenlerin öncelikle kullandığı en etkin ilaçlar rogaine (minoxidil), finasterid ve biotindir.istersen bunu yabancı sitelerde de araştırıp bulabilirsin.ayrıca dediğin gibi 1 sene boyunca bu ilaçları kullanıpda sonuç alma şansın var ama bu ilaçlarıda bir ömür boyu kullanman lazım nasıl finasteridi bıraktığında saçlarının yeniden döküleceğini biliyorsan rogaine ide bıraktığında çıkan bütün saçların dökülücek.
Demekki faydasini gorsen bile sacma bir tedavi sekli cunku biraktigin an dokulu veriyor.

Siz ekim yaptinizmi? Yapmadiysaniz 6 aylik bir deneme yapin, ispat edin. Kullanin bu urunlerden birini ya da birden fazlasini ve her ay foto paylas.

Benim iddiam; minox finas hic bir sekilde bu muazzam sonuca varmaya yardimci OLMAMISTIR!

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 25 Şubat 2017, 20:07:52 »

Demekki faydasini gorsen bile sacma bir tedavi sekli cunku biraktigin an dokulu veriyor.

Siz ekim yaptinizmi? Yapmadiysaniz 6 aylik bir deneme yapin, ispat edin. Kullanin bu urunlerden birini ya da birden fazlasini ve her ay foto paylas.

Benim iddiam; minox finas hic bir sekilde bu muazzam sonuca varmaya yardimci OLMAMISTIR!

:)) arkadaşım hepsinde aynı şey varki.sen şuan saç ektirsen finasterid ile  biotin kullanacaksın saçlarının kalitesini arttırmak için.yarın birgün finasterid ile biotinden çok iyi sonuçlar alıcaksın ve bu ilaçları bıraktığında saçların yine eski halini alıcak.sen bence ekim yaptırıcaksan bu tedavileri uygulama direk git ektir hiçbir ilaç kullanmadan eğer ekimden tek başına çok bir beklentin varsa ki çoğu iyi ekimci zaten fimasterid ve biotin öneriyor hastalarına ama sence saçmaymış hiç bulaşma yan etkileri çok zaten.

bu bu saç illetini 9 senedir yaşıyorum ve çeşitli tedavilerle bu zamana kadar saçlarımı korudum.saçda ektirmedim ayrıca 6 aylık bir denemeyle hiçbir sonuç alamazsın.en az 8 9 ay.benim fotoğraf paylaşmamada gerek yok internette sitelerde araştırabilirsin sadece buraya bağlı kalma cilthekimi folikül donanımhaber yabancı forumlar bu tarz sitelerde araştır bu ilaçlarla sonuç alınabiliecegini göreceksin.ama ömür boyu bir sonuç alamazsın yine diyorum ilacı kullanmayı bıraktığın anda hiçbir etkisi olmayacak ve eski haline dönecek saçların

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 25 Şubat 2017, 20:49:32 »

Tedaviler geçiçi çözümdür, bırakıldı taktirde hem Yen'i kazanımlar hemde süreçte gitmesi gereken saçlar hızlı bir şekilde dökülür.
İddianıza gelirsek , hem asılsız hem doğru bir iddia dır. bahsi geçen ilaçlar bu muazzam  sonuca varmaya yardımcı olur.Ama yardımcı olur tek başına ilaçlar ile nw5-6 dan bu hale gelmek mümkün degil. Telefaz döneme girmiş Yen'i dökülmüş bir sacınız bar ise ciddi fayda sağlarsınız.Ama bebek götü kıvamında pürüzsüz parlak bir kafaya ne sürersen sür çıkış sağlayamazsınız.

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 25 Şubat 2017, 20:58:25 »

Tedaviler geçiçi çözümdür, bırakıldı taktirde hem Yen'i kazanımlar hemde süreçte gitmesi gereken saçlar hızlı bir şekilde dökülür.
İddianıza gelirsek , hem asılsız hem doğru bir iddia dır. bahsi geçen ilaçlar bu muazzam  sonuca varmaya yardımcı olur.Ama yardımcı olur tek başına ilaçlar ile nw5-6 dan bu hale gelmek mümkün degil. Telefaz döneme girmiş Yen'i dökülmüş bir sacınız bar ise ciddi fayda sağlarsınız.Ama bebek götü kıvamında pürüzsüz parlak bir kafaya ne sürersen sür çıkış sağlayamazsınız.

aynen öyle zaten nw5-6 da anca şöyle sonuç verdiği oluyor ilaçların kafada ince ince minik saçlar hatta tüyler varsa onları bildigin saç yapıyor ama onun dışında çok büyük bir etkisi yok.bu arkadasında önceki halinde bunlar mevcut ve bence çok iyi sonçlar almış kendisi.eskiden iyi ekimciler direk saç ekmiyorlardı ilk önce soruyorlardı minoxidil finasterid vs kullandın mı diye kullanmayanlara da bir mühlet kullanmasını tavsiye edip ilaçlardan verim alınmadığı taktirde ekim yapıyorlardı.ama şimdi tabi bunları uygulayan yok.

Facebook Twitter Instagram