Gönderen Konu: bu çizgilere kaç greft uygun olur sizce ?  (Okunma sayısı 2525 defa)

ismaili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bu çizgilere kaç greft uygun olur sizce ?
« : 10 Şubat 2018, 17:53:52 »
merhabalar. sürece başladım minoxil , biyotin , proscar 4/1 ile devam ediyorum 4 ay sonra ekimi gerçekleştiricez nasipse kalem tekniği ile dhi implanter pen  tekniği de deniyor maddiyattan dolayı medical park dr doğan turan hocayı tercih ettim  donör alanımdan kaç greft çıkar sizce ve planlamayı nasıl yapmalıyım kafamda 3500 saç 500 sakal var uygunmudur çizgileri kendim çizdim böyle olmasını istiyorum sizce nasıl ön bölgeye 3000 arkaya sakalla karışık 1000 düşünüyorum planlama çizim ve sayılar saçıma kafama göre uygubmudur ?

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: bu çizgilere kaç greft uygun olur sizce ?
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2018, 18:14:08 »
konu yanlış yerde.
not olarak alt sınırı yok bu kadar geniş bi alanın. o templeler aşağı yukarı 500-700 arası yer. hani az bi açıklık olsa 3kdan fazla ektirme denilebilir ama sende öyle bi sınır yok

ismaili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2018, 18:21:33 »
konu yanlış yerde.
not olarak alt sınırı yok bu kadar geniş bi alanın. o templeler aşağı yukarı 500-700 arası yer. hani az bi açıklık olsa 3kdan fazla ektirme denilebilir ama sende öyle bi sınır yok

hocam şakaklar 500-700 arası değilmi
ön çizgi şakaklar ve ortaya kadar 3 bin düşünüyorum 2. çizgiye kadar 1000 greft uygunmudur yada vertex"e kadar fazla aşlağıya inmeden 1000 greft mi yapsam  donör alanım biraz seyrek gibi sanki o yüzden 500 de sakaldan olsa mahsuru olurmu ?
modifiyeli kel 😉

ozi3838

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2018, 19:46:22 »
Ekim sırasında mevcut saç korunursa 4000-4500 arasına baya sık bir ekim olur gibi

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2018, 20:37:59 »
bu soruyu şimdi sorman yanlış finasteridin 6.ayı dolsun donorde guclence kendi saçlarında o zaman bir karar verilir
saçları ekmeydi dersin

ismaili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2018, 20:48:33 »
Ekim sırasında mevcut saç korunursa 4000-4500 arasına baya sık bir ekim olur gibi

ekim sırasında korunursa dan kasıt işin ehline ektirip usta ellerde yıpratılmadan korumadan bahsiniz bu herhalde
modifiyeli kel 😉

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2018, 21:39:00 »

ekim sırasında korunursa dan kasıt işin ehline ektirip usta ellerde yıpratılmadan korumadan bahsiniz bu herhalde
hayır tabiki finasteride kullanmalısınız. yoksa o üstler dökülecek sizin gidiciler 3-4 sene içinde yoklar

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2018, 21:41:17 »
Hocam kapsamlı bir çalışma yapmışsın ekimi de kendin yapacaksın sandım :) Şaka bir yana doğan turan hakkında bilgim yok ücreti nedir Nerede yapıyor operasyonu kendi mi yapıyor
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

ismaili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2018, 22:17:07 »
Hocam kapsamlı bir çalışma yapmışsın ekimi de kendin yapacaksın sandım :) Şaka bir yana doğan turan hakkında bilgim yok ücreti nedir Nerede yapıyor operasyonu kendi mi yapıyor

medical park ' da yapıyor genelde kendi kliniği de var galiba hitclinica diye kalem yöntemi ile 8 bin diyor micromotor ile manuel 10 bin tl ekimleri mevcut sitemizde de var ama öncesi sonrası sayılı
hatta üyelerimizden kadiköy1 de ona ektirmiş ama ulaşamıyorum kadiköy1 e ulaşsam tecrübe ve bilgilerinden faydalnıcam msj attım cevap vermedi
babam a ekim videolarını izlettim ben ekerim sana ded 😂😂
modifiyeli kel 😉

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2018, 22:27:52 »
Kadikoy ekim yaptirmadi diye biliyorum ama neyse
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

ismaili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Şubat 2018, 22:48:23 »
Kadikoy ekim yaptirmadi diye biliyorum ama neyse

ben bir yorumunda bende doğan hocaya yaptırdım yazısını okudum fakat şuan bulamıyorum muhabbetiniz var ise sorarsanız öğrenirsiniz
modifiyeli kel 😉

Facebook Twitter Instagram