Gönderen Konu: Hakan Doğanay Saç ekimi 2500 greft  (Okunma sayısı 30602 defa)

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hakan Doğanay Saç ekimi 2500 greft
« Yanıtla #135 : 20 Ağustos 2018, 01:53:52 »
Tepe kısmının çıkış süresine katılıyorum, 6. aydan sonra da gelişim olur ama muazzam bir gelişim olacağına inanmıyorum dostum. Yani iki katı gelişim falan beklemeyelim bence. %20-30 luk bir gelişme olur ön ve orta kısımda tepede de artık %100 mü olur %200 mü 500 mü bilemem geç çıkıyor nedense o meret bölge :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #136 : 20 Ağustos 2018, 02:10:25 »
Öndeki saçlarınızın fut ekimi olduğunu varsayarak söylüyorum fut tekniği olarak ektirdiğiniz saçlar sanırım daha başarılı çıkış yakalamış.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 20 Ağustos 2018, 02:15:23 »
Tepe kısmının çıkış süresine katılıyorum, 6. aydan sonra da gelişim olur ama muazzam bir gelişim olacağına inanmıyorum dostum. Yani iki katı gelişim falan beklemeyelim bence. %20-30 luk bir gelişme olur ön ve orta kısımda tepede de artık %100 mü olur %200 mü 500 mü bilemem geç çıkıyor nedense o meret bölge :)

Yüzde verebilmek mümkün değil. 6 Aydan sonra da çıkış olur orası kesin. 180-240 arası önemli. Ayrıca görüntünün daha güzel olması için olay sadece saçların çıkması da değil. Saçların ince çıkışlar sonrası kalınlaşması ve formunu alması da görüntüde fark ediyor. Onu anlatmaya çalışıyorum.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2018, 02:28:20 Gönderen: TonyMontana »
The World is Yours

Msterz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 20 Ağustos 2018, 10:41:59 »
herkese teşekkürler dostlar bende sizler gibi benzer düşüncedeyim yani bu ekimin olmadığı noktasında hem fikirim, belki biraz kalınlaşma olurmu bilemem onuda bekleyip görürüz artık. bundan sonrası için tekrar revizyon düşünürmüyüm diye sorarsanız, sanmıyorum çünkü hem zor bir süreç hemde sonucunda bir karşılığını göremediğimiz zaman maalesef heyecan ve istekte yok oluyor.
Şimdiden herkesin bayramını kutluyorum, herşey gönlünüzce olsun

Msterz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 21 Ağustos 2018, 11:47:22 »
Öncelikle geçmiş olsun. Çok zor bir sürecin henüz yarısında olsanda, açık yüreklilikle söylemek gerekirse başarılı bir operasyon olmamış. mutlaka gelişme olacaktır fakat, 6.ayda çıkış yüzdesi gördüğüm kadarıyla %10 -%20 seviyelerinde.  Hakan hocayla mutlaka görüşeceksindir ve gereğini mutlaka yapacaktır diye düşünüyorum. Diğer sayfalarda belirtiğin gibi, konunu çok net şekilde paylaşmış olman, yanıltıcı resim yüklememen takdire karşılanılacak bir durum. Forumların amacı insanları doğru bilgilendirmek olmalı ki bunu doğru paylaşımla yaptığını düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla donör bölgede hala rezevr var görünüyor. Zor süreç olsada mademki bu yola çıktın, revizyon sonucunda allah kalbine göre verecektir.
Hakan beyle görüşmek istedim kendisine ulaşamadım
Mesajda gönderdim resimle beraber geri dönüş olmadı bayram sonrası tekrar görüşeceğim bilmiyorum şu aşamada yapılacak birşey Yok gibi
İşaretlediğim alana 2500 greft Dhi ekim yapıldı, ama durum vahim

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #140 : 21 Ağustos 2018, 12:05:39 »
gecmis olsun. insallah bir atak falan olurda siz memnun kalirsiniz. gercekten zor bir sürec ve siz bunu 3 kez yasiyorsunuz

Okan29

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 21 Ağustos 2018, 17:33:01 »
Zekeriya kul ve hakan doğanay ikisi de tecrübeli ekimciler.eğer bu da olumsuz sonuçlanırsa demekki senin tarzındaki ekimlerde detayları çözümlenememiş bir püf nokta var! Bunun nedeni belirlenebilirse pek çok arkadaş bu tür mağduriyetlerden kurtulacak.aslında ekim yapan pek çok yer kan tahlili yapmıyor daha doğrusu bu sonuçlara göre ekime yön veren bir yere maalesef rastlamadım.eğer ki greftler alım esnasında zarar görmemişse bu kısma odaklanmak gerekebilir!

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 21 Ağustos 2018, 21:41:26 »
Açıkçası Hakan Hoca benim de çok beğendiğim bir ekimci değil ama böyle ileti sayısı düşük ve sadece söylem üzerinden Hocayı karalamaya çalışmak hiç adil değil. Önce ekimi ve süreci "Msterz" arkadaşın olduğu gibi rutin paylaşırsınız sonra duruma göre değerlendirme yapabiliriz.

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 21 Ağustos 2018, 21:47:42 »
Arkadaşlar benim yazdığım cümlelerin neresinde var karalama? Hangi cümlede? Güvenmişim ki tekrar geçen ay ekim yaptırmışım. E insaf. İsteyene özelden göndereyim de dedim. Neyse. Belli ki hiç yazmamak gerekiyor. İyi forumlar.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #144 : 21 Ağustos 2018, 21:53:59 »
@onuratak.
kardeş ekim sürecini paylassan gerçekten çok daha yararlı olur, maalesef hakan hocanin tamamlanmış ekim sonuc süreci çok az. Böylelikle hepimiz süreci takip edebiliriz.

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 07 Kasım 2018, 11:40:01 »
9.ay olmuş son durumunuz nedir acaba? paylaşabilirmisiniz?

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 07 Kasım 2018, 12:50:52 »
lütfen güncellermisiniz

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 11 Kasım 2018, 11:42:28 »
HINTELL.... burada 2 ekim karisiyor.....corba olmus.... yardim edebilecekmisin please?

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 20 Aralık 2018, 11:09:51 »
Son durum nedir acaba ?

Msterz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 05 Ocak 2019, 19:28:43 »
Arkadaşlar kusura bakmayın uzun zamandır paylaşım yapmadım aslında paylaşım yapmak için pekde içimden gelen bir durum yoktu, ama burayı takip edenlere bir sorumluluk oluşuyor bir kere paylaşım yaptıktan sonra. Bende bu nedenle 10 aylık durumu sizlerle paylaşıyorum

Facebook Twitter Instagram