Gönderen Konu: Hakan Doğanay Saç ekimi 2500 greft  (Okunma sayısı 30601 defa)

green

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hakan Doğanay Saç ekimi 2500 greft
« Yanıtla #120 : 22 Temmuz 2018, 20:44:33 »
bence 5 aylik sonuc gayet guzel benim beklentim o kadar da degildi..
usta saclari kalinlastimak icin finans veya dutasterid dusune bilirsin karar senin boylede guzel daha da toparlayacaktir insallah

duayla seninleyiz guzel olucak icini ferah tut

Msterz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #121 : 22 Temmuz 2018, 20:48:46 »
dermastamp kullanmayı düşünebilirsin , daha önce bende başarısız sayılacak bir ekim geçirdim ve yeni ekimim hakan hocanın ekibi tarafından yapılacak ,
ben çıkışların başlayacağı evrede kullanacağım + minoxil ile birlikte baya bir fark oluyor diye düşünüyorum youtubede bir çok kişi var adamlar üşenmeden bir yılını çekim yaparak paylaşmış tabi son kararı verecek olan sensin yine benim ufak bir tavsiye :)

kuru halinide paylaşma ihtimalin var mıdır ?

Dermastamp dediğiniz dermaroller gibi bir uygulama sanırım ucunda küçük iğneler olan bir alet ile kan akışını artırarak saçların güçlenmesini sağlamak.
İle nederece yarayacağından emin değilim?
Kuru saç ekledim

Msterz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 22 Temmuz 2018, 20:52:30 »
bence 5 aylik sonuc gayet guzel benim beklentim o kadar da degildi..
usta saclari kalinlastimak icin finans veya dutasterid dusune bilirsin karar senin boylede guzel daha da toparlayacaktir insallah

duayla seninleyiz guzel olucak icini ferah tut

İnşallah biraz daha güçlenir dediğiniz gibi,  finasterid kullanıyorum 5 aydır ama ne kadar daha kullanmalıyım bilmiyorum ?

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 22 Temmuz 2018, 22:09:30 »
Hocam böyle bir platformun amacı herkesi doğru bilgilendirmek olmalı, birçok örnek görüyorum saçlarını olduğundan çok farklı göstermek için çeşitli resimler paylaşıyorlar insanlar yanılıyor , buraya konulan her resim unutmayalım
yoksa bende yüklediğim şu fotoyu koyabilirim ama açı yanlış Aydınlık doğru değil kısaca gerçek bu değil.

Hocam eyvAllah gerçekçi fotolar koyduğun için. Kısa ve net söylüyorum burada insanları kandırmak için yanıltıcı foto koyan, sonucu kötü olduğu halde insanlara iyi sonuçmuş gibi gösteren reklamcı,sahtekar, adi kişilerin Allah belasını versin Nokta

green

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 23 Temmuz 2018, 13:18:28 »
ben umitliyim senin ekimden finansa devam et 3 ay sonra belli olur ak koyun kara koyun ona gore devam edersin zararini gormedikce devam et kardesim benim tavsiyem

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 04 Ağustos 2018, 14:10:07 »
Hocam 6 ay oldu herhalde. Durumunuz nedir ?

Msterz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 19 Ağustos 2018, 22:41:03 »
Arkadaşlar tam 6 ay oldu sonuç şuan için umut verici görünmüyor, elime yeni saç hissi gelmiyor.

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 19 Ağustos 2018, 23:01:42 »
2008 yılında transmede fut yöntemi 2700 greft yapıldı
2013 Zekeriya kul fue yöntemi 3000 greft yapıldı
Maalesef hem mevcut saçlarımı kaybettim hemde ekilenlerin büyük bir kısmı çıkmadı
Şimdi son olarak keşke daha önce tanışsaydım dediğimHakan doğanay bey’e 3000 greft ekim için bu ayın sonunda randevum var inşallah başarılı geçer
merhabalar Msterz, hakan beyle konuştunuz mu?
Zekeriya beyin ektikleri çıktı mı?

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 19 Ağustos 2018, 23:27:07 »
Dostum artık bundan sonra çok gelişme olmaz.burda sana dicekler yok 7 8 ayları bekle diye öyle bişe yok çünkü gelişecek saç yok.kaldı ki dhi hızlı sonuç veren bi yöntem.zekeriya hoca olsun gerek hakan hoca olsun bunlar kaliteli yıllardır bu işi yapan hocalar.ben sorunun hocadan veya ekimden ziyade sende olduğunu düşünüyorum.ya dolaşımda bi sorun var ya da saç yapında bi problem var

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 19 Ağustos 2018, 23:41:28 »
Dostum artık bundan sonra çok gelişme olmaz.burda sana dicekler yok 7 8 ayları bekle diye öyle bişe yok çünkü gelişecek saç yok.kaldı ki dhi hızlı sonuç veren bi yöntem.zekeriya hoca olsun gerek hakan hoca olsun bunlar kaliteli yıllardır bu işi yapan hocalar.ben sorunun hocadan veya ekimden ziyade sende olduğunu düşünüyorum.ya dolaşımda bi sorun var ya da saç yapında bi problem var

Maalesef gelişme olmayacağı konusunda arkadasa katılıyorum .

Ama hata dolaşımda  yada senin saçlarda demek çok dogru degil.1.ekimde patlayıp ikinci ekimde inanılmaz sonuç olan onlarca ekim sonucu gördüm.
Bkz. HİNTELL

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 19 Ağustos 2018, 23:52:12 »
Maalesef gelişme olmayacağı konusunda arkadasa katılıyorum .

Ama hata dolaşımda  yada senin saçlarda demek çok dogru degil.1.ekimde patlayıp ikinci ekimde inanılmaz sonuç olan onlarca ekim sonucu gördüm.
Bkz. HİNTELL

Sorun orda sloccer bu adamın üçüncü ekimi

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 19 Ağustos 2018, 23:59:02 »
Öncelikle geçmiş olsun. Çok zor bir sürecin henüz yarısında olsanda, açık yüreklilikle söylemek gerekirse başarılı bir operasyon olmamış. mutlaka gelişme olacaktır fakat, 6.ayda çıkış yüzdesi gördüğüm kadarıyla %10 -%20 seviyelerinde.  Hakan hocayla mutlaka görüşeceksindir ve gereğini mutlaka yapacaktır diye düşünüyorum. Diğer sayfalarda belirtiğin gibi, konunu çok net şekilde paylaşmış olman, yanıltıcı resim yüklememen takdire karşılanılacak bir durum. Forumların amacı insanları doğru bilgilendirmek olmalı ki bunu doğru paylaşımla yaptığını düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla donör bölgede hala rezevr var görünüyor. Zor süreç olsada mademki bu yola çıktın, revizyon sonucunda allah kalbine göre verecektir.

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 20 Ağustos 2018, 00:04:37 »
Şimdi diceksin ki iyi güzel konuşuyosunuz da bu durumla ilgili öneriniz nedir? Bana kalırsa hakan hoca revizyon yapacaktır.planlama şu şekilde olabilir. Ön tarafa hiç girmemek mantıklı gibi duruyor çünkü oralar kurtaracak seviye de.hakan hoca max 2500 greft alır manuelle.bana kalırsa ortadan tepeye doğru yayarsa tüm kafa eşit olur. Bu şekilde çok sık olmayan ama yaşınıza göre hoş bi görüntü sağlanabilir.ben ön tarafın çok çok kötü olduğunu düşünmüyorum seyrek ama doğal duruyor

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 20 Ağustos 2018, 00:05:51 »
Ama yapmadan önce KESİNLİKLE kan testi yaptır bi hastane de

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 20 Ağustos 2018, 01:34:55 »
6. Aydan sonra çok gelişme olmaz tarzında sözlere katılmıyorum. Bu arkadaşın ekim sonucu 6 ay sonucuna bakılırsa istenen seviyede olmayacak denebilir. Ancak genel olarak 6 Aydan sonra gelişme olmaz denemez. Saçlar 8-8.5 aylarda çıkışını tamamlıyor. Verteks için ise bu süre daha geç denebilir. Gelişim denen şey ise daha ayrı bir süreci ifade ediyor. Çıkış tamamlandıktan sonra saçların kalınlaşması, formunu alması süreci de devamında gelişim sürecine dahil. Bu sürecin tamamlanması ise 10-12 aylık bir süreye denk geliyor. Bu nedenle 6 Aydan sonra kesinlikle gözle görülür farklılık olmaktadır.
The World is Yours

Facebook Twitter Instagram