Gönderen Konu: Fotoğraflarım ile tavsiyenize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 5063 defa)

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğraflarım ile tavsiyenize ihtiyacım var
« : 02 Şubat 2018, 21:19:07 »
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir forumu takip ediyorum. Ciddi ciddi ekimi düşündüğüm için üye olmaya ve tavsiyelerinizi almak ve ekim sonrası tecrübelerimi paylaşmak için konu açmaya karar verdim.

Yaşım 32 arkadaşlar. Her açıdan flaşlı ve flaşsız fotoğraf çektim ve yükledim. Sizce donör bölgem yeterli midir ? Tahmini ne kadar çıkar ? Sizce saç yapım uygun mudur ? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Diğer bir husus ve en önemli husus da nereye ektireceğim tabi ki :) Koray Erdoğan ve Müttalip hocayı çok istememe rağmen bütçemi aşıyor. Maksimum 25.000 TL ayırabilirim.

Seçenekleri Erkan Demirsoy (bir şekilde randevü almaya çalışacağım ) Zekariya Kul, Hakan Doğanay, Jale Şenyurt, Serdar Gökrem   ve Sami Şenol’a kadar indirdim.

Samsun’da yaşıyorum ve etrafımda Sami Şenol ( ordu medikal park hastanesi) çok tavsiye ediliyor. Çok ektiren var bu bölgede ve  Cerrah, eczacı gibi güvenebileceğim arkadaşlarım ektirdiler. Yakın tarihte ektirdikleri için sonuçlarını bekleme şansım yok.  Onların ektirmesi de beni tahrik etti açıkcası :) Fiyatı da cazip geldi, 6.000 TL civarı. Fakat hata yapmak istemiyorum o yüzden bu seçeneğe temkinliyim açıkçası.

Onun dışında da randevü alabilirsem Erkan Hoca’dan düşünüyorum. Peki alamazsam sizce kimi tercih etmeliyim ?  Tavsiye edeceğiniz başka hususlar var mı ? Şimdiden çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Fotoğraflarım ile tavsiyenize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2018, 21:26:36 »
Fotoğraflara devam ediyorum.
Saç ekimim Asmed (Koray Erdoğan) 5020 Grafts

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14391.0

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2018, 21:30:39 »
Hocam Merhaba Jale Şenyurt ve Sami Şenol hakkında bilgim yok . Durumumuz çok benzer sizinle ciddi araştırma yapıyorum bu sıralar  .

Zekeriya Kula gidersen bu donorden 3000 greft alacağını ve ön tarafa ekim yapacağını arka taraf için yardımcı olamayacağını söyleyecek. 3000 euro fiyati

Hakan Doğanay ise sakal ile karışık 4500 greft civarı ekebiliriz diyecek  manuel alım ve micromotor fiyati değişiyor kendi yaparsa 5000 euro civarına patlar.  Ekibi yapınca 9000 tl istiyor.

Erkan demirsoya ulaşmayı hiç denemedim bilgim yok . Yurt dışı ekimleri başarılı ama abartildigi kadar değil bence .

Serdar gokrem 2 seans 1 yıl içinde 3500 + 2500 manuel onerecek 2 ameliyat 12000 civarına patlar .

Hangisini seç dersen inan bilmiyorum :)
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2018, 21:35:17 »
Son olarak.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2018, 21:43:54 »
3.000 çok az değil mi hocam yıkıldım şu anda..  Sakal sizce verimli olur mu ? Şu araştırma sürecinde kalan saçları da dökeriz tam olur :)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2018, 21:53:51 »
Ben sakal ekimi konusunda tereddüt ediyorum biraz kolay kolay yapacağımı sanmıyorum.Zekeriya hoca benim sakallarimin kalın olduğunu ve ekersek doğallık problemi olacağını söyledi.   3000 yetmez fazla ektiririm diyorsanız Serdar hocayla görüşün bence .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Şubat 2018, 22:05:16 »
Teşekkür ediyorum hocam cevaplar için. Sakal bana da çok güvenilir gelmiyor açıkçası.

Aslında öyle demiyorum. Ben istiyorum diye olmayan donörü parçalatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Saç yapım için en uygunu 3.000 ise 3.000 olmalı. Korkum biraz da bu aslında. Donör bölgem çok güçlü gibi gelmiyor bana da. O yüzden riske girmek istemiyorum.

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #7 : 02 Şubat 2018, 23:12:43 »
Sami şenolu tanımam ama her kesin vardır böyle yakın çevresinde meşhur olan bir saç ekimcisi  :) bizim burda bir hemşire var her kes ona gidiyor sanırsın dr ,birde memnunlar işin garibi üç tel saç çıkıyor biraz kararıyor kafa millet her kes memnun ,birde etraflarına öneriyorlar.kimisi iyi oldu tekrar ektireceğim falan diyor,züğürt tesellisi yani ama şuda var bazıları çok iyi görünüyor oda adamların öncesi saçı çok olduğu için,senin anlayacaım bu sami güneşte bizim hemşire gibi  ;D
Senin kafada çok tüy var yalnız .ekim için en ters durum desek yeridir,ben çok gördüm ekim yaptırıp kafadaki zayıf tüyleri gidip ekim olan saçla tüyleri yerdeğiştiren  :) sonucu hoş olmuyor kalın telli saçlar geliyor yerine ,kafanın derisi gözüküyor falan ama şu var senin var olan saçlarına zarar vermeden ekim yapacak olan kişi sayısı onu geçmez bu ülkede ,o yüzden iyi düşün ,dhı tekniği bu konuda çok iyi ,iğneli teknikte olabilir ama slit kendi saçını mahvedebilir.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Şubat 2018, 23:22:05 »
Teşekkürler cevap için. Tam olarak anlattığınız sebeplerden  dolayı sıcak bakamıyorum, korkuyorum.   Peki isim olarak önereceğiniz birisi var mı benim saç yapıma uygun ekim yapabilecek ?  Dhi tekniği Hakan hocanın kullandığı teknik dimi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Şubat 2018, 00:35:08 »
donör bölgen ve var olan saçların cok zayıf gördügüm kadarı ile güçlendirmen gerek öncelıkle verım alabılmek ıcın

saydıkların arasında keser hoca sana ekım yapamaz zaten

koray hocaya da büççen yetmez   hakan doganay derım ben

ama var olan saçlarını önce güçlendirmelısın yoksa cok ıyı bır sonuc alacagını sanmıyorum bu malzeme ıle
Global Moderator

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Şubat 2018, 01:04:42 »
Saç yapıma uygunluk açısından slit veya dhi yöntemlerinden hangisi tercih edilebilir? Ekim yapacak kişiyi seçerken çok önemli mi yöntemi?  Hakan hocayı deme sebebin yöntemle alakalı mı ?

Güçlendirmek için ne önerirsin ? Ve de ne kadar süre önerini kullanmalıyım? Çok fazla soru sorduğumun farkındayım, sizleri de sorularımla boğmak istemem fakat  bu forumda yer alan yorumlardan daha fazla güvenebileceğim merci yok, o yüzden teşekkür ediyorum ilgi ve cevaplar için.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Şubat 2018, 07:38:57 »
donoru guclendirebilirsin sakaldandaa alabililer saçına uygun saçta sonuc almışlara bak bence
saçları ekmeydi dersin

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Şubat 2018, 11:23:34 »
donoru guclendirebilirsin sakaldandaa alabililer saçına uygun saçta sonuc almışlara bak bence

Nasıl güçlendirebilirim, tavsiye alabilir miyim?  Şampuan, ilaç, vitamin ?

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 03 Şubat 2018, 11:35:14 »
Yan etkilerini araştırıp finansterid kullanabilirsin istersen,başkada yolu yok sanırım

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 03 Şubat 2018, 11:56:50 »
aynen
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram