Gönderen Konu: Fotoğraflarım ile tavsiyenize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 5057 defa)

ozy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Fotoğraflarım ile tavsiyenize ihtiyacım var
« Yanıtla #16 : 03 Şubat 2018, 23:07:07 »
donor alanin zayif duruyor , zekeriya hocaya git derim ama senin saca ekim yapar mi su asamada bilemiyorum, alternatif olarak Serdar Gökremi dusunebilirsin bence manuel alim yapiyor.

bahadirusa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 04 Şubat 2018, 03:33:38 »
Koray erdogan

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 04 Şubat 2018, 12:21:22 »
Zekariya hocaya yazdım. 3000 ekilecek ön ve orta bölge yani aynaya baktığında gördüğün yer dedi. İkinci ekim olup olamayacağına ekim yaptıktan sonra karar verebiliriz dedi.

Hakan hoca bugün dönüş yapacak. Koray hoca malesef bütçemi aşıyor.

Serdar hocaya da yollayayım bakalım.
Saç ekimim Asmed (Koray Erdoğan) 5020 Grafts

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14391.0

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 04 Şubat 2018, 12:37:39 »
Zekariya hocaya yazdım. 3000 ekilecek ön ve orta bölge yani aynaya baktığında gördüğün yer dedi. İkinci ekim olup olamayacağına ekim yaptıktan sonra karar verebiliriz dedi.

Hakan hoca bugün dönüş yapacak. Koray hoca malesef bütçemi aşıyor.

Serdar hocaya da yollayayım bakalım.
O nasıl bi saçmalık  ikinci ekim yapilip yapilmayacagina ekim yaptiktan sonra karar verebiliriz ne demek ? Ekimcinin donor kapasitesini dokulmenin ne seyirde devam edecegini nerelere ekim yapilacagini onceden belirlemesi gerekli bence yoksa gel 3000 ekeyim sonra bakarim cikarsa bi daha ekerim falan profesyonellikten cok uzak bence . siz su an norwood 6 adayisiniz on tarafa ekti diyelim sizin saclar zaten ileride vertexden enseneye dogru gidecek  yani onde sac arkasi bos bir ekim sizi memnun eder mi hoca bunla ilgili bir sey soyledi mi ? Yani bunları anlatmadan konusmadan gel ekeyim dediyse uzak durun ordan bence

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 04 Şubat 2018, 13:03:09 »
Açıkçası çok detaylı bir görüşme olmadı, WhatsApp üzerinden fotoğraf yolladım ve dediğim şekilde cevap geldi. Tabiki dediğiniz gibi ön bölgeye ektirip arka taraf döküldükten sonra daha ekim imkanı yoksa şu anda da ekimin bir anlamı yok. Zaten ikinci bir ekim ihtimalini sorma sebebim de buydu. Önde saç arka boş çok çirkin olur.

Ben bir de Koray Hoca’ya Mail atayım bakayım, belki yakarım gemileri :)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 04 Şubat 2018, 15:09:33 »
Dikkat et sana dediklerimi oluyor :) Bu arada Zekeriya hoca ile yüz yüze gorusursen ileriki dökülme ve operasyon ile ilgili detaylı bilgi veriyor
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 04 Şubat 2018, 17:27:49 »
Dikkat et sana dediklerimi oluyor :) Bu arada Zekeriya hoca ile yüz yüze gorusursen ileriki dökülme ve operasyon ile ilgili detaylı bilgi veriyor

Aynen öyle dedi valla :) Bir seferde 3000 ekilip devamı gelmeyecek gibiyse donör bölgem, ektirmeyecem. Önde saç arka taraf döküldüğünde kel çok çirkin olur. Ben bu iş için İstanbul’a gidip yüz yüze bir görüşmem lazım, fotoğrafla bir yere kadar.

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 04 Şubat 2018, 17:50:26 »
Hocam Merhaba Jale Şenyurt ve Sami Şenol hakkında bilgim yok . Durumumuz çok benzer sizinle ciddi araştırma yapıyorum bu sıralar  .

Zekeriya Kula gidersen bu donorden 3000 greft alacağını ve ön tarafa ekim yapacağını arka taraf için yardımcı olamayacağını söyleyecek. 3000 euro fiyati

Hakan Doğanay ise sakal ile karışık 4500 greft civarı ekebiliriz diyecek  manuel alım ve micromotor fiyati değişiyor kendi yaparsa 5000 euro civarına patlar.  Ekibi yapınca 9000 tl istiyor.

Erkan demirsoya ulaşmayı hiç denemedim bilgim yok . Yurt dışı ekimleri başarılı ama abartildigi kadar değil bence .

Serdar gokrem 2 seans 1 yıl içinde 3500 + 2500 manuel onerecek 2 ameliyat 12000 civarına patlar .

Hangisini seç dersen inan bilmiyorum :)
Hocam serdar gorkem sadece donorden mi 3500+2500 greft dedi

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 04 Şubat 2018, 18:58:52 »
Serdar hoca manuel alabileceğini sorun olmayacağını söylemiş daha doğrusu asistanı öyle dedi özellikle sordum benden bu kadar greft çıkar mı diye çıkar demiş hoca . Bu manuel ile micromotorda alınabilecek greft farklılığını hem Zekeriya hocaya hem Ilhan hocaya sordum alakası yok dediler . Hatta ilhan hoca kağıda çizdi 5 dk anlattı. Bununla ve dhi ile alakali video çekecek yakinda . Bu arada kanlı ekim mevzusunu sormuştum hemen o gün sosyal medya hesabından açıklama yapmis

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 04 Şubat 2018, 19:00:37 »
Dostum arada net söylüyorum Zekeriya hoca one ekerim arkası için birsey yapamam diyecek tüm alana ekim istiyorsan başka yerleri arastir

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 04 Şubat 2018, 20:30:41 »
Serdar hoca manuel alabileceğini sorun olmayacağını söylemiş daha doğrusu asistanı öyle dedi özellikle sordum benden bu kadar greft çıkar mı diye çıkar demiş hoca . Bu manuel ile micromotorda alınabilecek greft farklılığını hem Zekeriya hocaya hem Ilhan hocaya sordum alakası yok dediler . Hatta ilhan hoca kağıda çizdi 5 dk anlattı. Bununla ve dhi ile alakali video çekecek yakinda . Bu arada kanlı ekim mevzusunu sormuştum hemen o gün sosyal medya hesabından açıklama yapmis
Serdar hoca 6000 demis kul 3000 arada iki kat fark var bazı hocalar fark yok falan diyorlar manuel micro mltor arasinda ama bence illa ki fark ediyor kul hoyratca kullaniyor motoru ama yine de iki kat fark fazla bu donorden serdar hoca 6 k greft cikartabiliyorsa bence hic kacirma araya 1k sakal attirirsan mis tabi koray hocayi dusunmuyorsan . Koray hocaya foto atmadiysan onun da bi gorusunu al ama gerci finans kullan oyle gel der

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 04 Şubat 2018, 21:35:53 »
@nofear114 Hocam benim tüm alana ekim yapmak istemem önemli değil ki , önemli olan donör bölgesi müsait mi ? Buradaki arkadaşlar da donörümün çok iyi olmadığını söyledi. Ayrıca Zekariya hocaya ( buradaki arkadaşların tavsiyesi sonrası)  donör bölgesini ilaçla güçlendirdikten sonra mı ektirelim şu anda mı dedim, donör bölgesine ilacın bir etkisi olmaz dedi. Bu arada bana yazan asistanıdır muhtemelen.

@smrr serdar hocayla iletişime geçmedim, yarın da ona yazacam. Nofear hocam durumunu bana çok benzettiği için muhtemel cevapları söyledi. Zekariya hoca’da dediği gibi yazdı zaten :) 6.000 benden çıkar diyeceğini sanmıyorum. Ama yine de yarın serdar ve Koray hocalara atacam mail. Ayrıca ekim öncesi finans kullanmam gerektiğini buradaki arkadaşlar da söyledi. Koray hoca da derse ne yaparım bilmiyorum. Etkileri çok ciddi ilacın. Bu arada yukarıda da yazdığım üzere Zekariya hocanın ilacın donör bölgesine etkisi olmaz yorumu bu durumda eksik veya yanlış mı oluyor bilemedim.

croc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 08 Şubat 2018, 04:44:00 »
@nofear114 Hocam benim tüm alana ekim yapmak istemem önemli değil ki , önemli olan donör bölgesi müsait mi ? Buradaki arkadaşlar da donörümün çok iyi olmadığını söyledi. Ayrıca Zekariya hocaya ( buradaki arkadaşların tavsiyesi sonrası)  donör bölgesini ilaçla güçlendirdikten sonra mı ektirelim şu anda mı dedim, donör bölgesine ilacın bir etkisi olmaz dedi. Bu arada bana yazan asistanıdır muhtemelen.

@smrr serdar hocayla iletişime geçmedim, yarın da ona yazacam. Nofear hocam durumunu bana çok benzettiği için muhtemel cevapları söyledi. Zekariya hoca’da dediği gibi yazdı zaten :) 6.000 benden çıkar diyeceğini sanmıyorum. Ama yine de yarın serdar ve Koray hocalara atacam mail. Ayrıca ekim öncesi finans kullanmam gerektiğini buradaki arkadaşlar da söyledi. Koray hoca da derse ne yaparım bilmiyorum. Etkileri çok ciddi ilacın. Bu arada yukarıda da yazdığım üzere Zekariya hocanın ilacın donör bölgesine etkisi olmaz yorumu bu durumda eksik veya yanlış mı oluyor bilemedim.
Hocam naptın? Serdar ve Koray hocayla iletişime geçtin mi? Bizi bilgilendirir misin lütfen?

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 08 Şubat 2018, 09:03:16 »
Serdar hoca, Hakan ve Zekariya hocayla geçtim iletişime. Koray hocadan haber bekliyorum. Ondan da cevap gelsin cevapları uzun uzun paylaşacağım.

Facebook Twitter Instagram