Gönderen Konu: 12.01.2016 3500 greft sac ekimi dr. ilhan serdaroğlu  (Okunma sayısı 32483 defa)

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 12.01.2016 3500 greft sac ekimi
« Yanıtla #15 : 13 Ocak 2016, 18:10:26 »
Moralini bozmak gibi algılamamalısın. Bu ekimin kötü olduğu için söylenmemiş niye kanlı olduğu için söylenmiştir. Kaç greft ve ne kadar ödedin.

iksavyir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 13 Ocak 2016, 18:10:42 »
4500 tl prp yaptırmadım 2 adet antibiyotik verdi bide sampuan ve ağrı kesici ama hiç ağrım olmadı ekim sırası ve sonrasında

iksavyir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 13 Ocak 2016, 18:14:01 »
Ekim sıklığı ön cizgi nasıl olmuş

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 13 Ocak 2016, 18:14:53 »
Ekim sıklığı ön cizgi nasıl olmuş

Kabuklar døkulmeden søylemek cok zor

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 13 Ocak 2016, 18:18:38 »
Hocam yıkamanız yapıldıysa lütfen kansız bir fotoğraf yükler misiniz? Şuan ki görüntüye bakarak kandan dolayı hiçbir şey söylenemez.
Mevcut saçlarınız fena değilmiş, 3500 greftte iyi bir sayı, ön bölgede genelde iyiler, memnun edici bir görüntü ortaya çıkması gerek..Sürecinizi ilerleyen dönemlerde de takip etmek amaçlı fotoğraflarla destekleyebilirsiniz.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 13 Ocak 2016, 18:20:44 »
Bakalım kardes 4500 tl uygun fiyat prp nin zaten bi faydası yok saclara saclarını eger yakınsa klinik bence klinikte yıkat 10 gün boyunca . İlhan hoca sadece greft alımını yapıyor demi . Sacların cıkacagına dair garanti belgesi gibi birşey aldınmı??

iksavyir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 13 Ocak 2016, 18:22:08 »
yarın yıkama yapılınca foto ekleyeceğim. o zaman daha sağlıklı bir değerlendirme yapılabilir sanırım

iksavyir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 13 Ocak 2016, 18:24:43 »
Bakalım kardes 4500 tl uygun fiyat prp nin zaten bi faydası yok saclara saclarını eger yakınsa klinik bence klinikte yıkat 10 gün boyunca . İlhan hoca sadece greft alımını yapıyor demi . Sacların cıkacagına dair garanti belgesi gibi birşey aldınmı??
evet greft alımını kendisi yapıyor.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 13 Ocak 2016, 18:29:22 »
bu kanlı ekimlerin avantajı o bölgede yogun kan akışının olması ve saçların daha kolay tutunabilmesi dezavantajı kabuklanma ve buna bağlı olarak kabukların temizlenirken saçın kökünün oynaması birde temizlige cok önem verilmesi yani mikrop bulaştırmamak bunlar çok önemli aslında ekimciler kanlı ekimi sevmez daha zor şartlarda çalışırlar zaten biraz fazla kanarsa adrenalin pompalarlar sıvıya oda kanı durdurur ama buseferde damarları büzüştürür oda ekim den alınan sonucu biraz etkileyebilir adrenalin dozajı önemli eğer kanama varsa ayarında adrenalin kullanılmalı diye düşünüyorum....bu açıdan arkadaşın ilk 15.gün cok hassas dönemi arkadaşında dediği gibi en az 3. yıkamayı klinikde yaptırsın

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 13 Ocak 2016, 18:36:50 »
Kabuklanma daha fazla olacağı icin ekilen bölge yeteri kadar okjisen alamaz. Kabuk dokulunceyw kadar bence ekim yapan merkez yıkasın. Nasıl olmuş sorusuna da kabuklar dökülünce ortaya çıkar ama 3500 greft iyi bir sayı seni memnun edecektir

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 13 Ocak 2016, 19:05:36 »
hocam öncelikle geçmiş olsun..ilhan hocanın ekimleri genelde kanlı olur..bu biraz daha fazla kanlı olmuş..belki de senin bünyeden kaynaklı bir durum..bana göre büyük bir risk taşımıyor.sadece hijyenine dikkat edeceksin biraz daha fazla.sadece kabuk dökümü sırasında gereğinden fazla saç gidiyor iron kardeşin dediği gibi..muhammet denilen kişi bu arada 10 senedir bu sektörde.diğer hemşirede 5 seneydi sanırım.iyiler kötüler o ayrı konu.benim kanalları normal bir şekilde normal hızda açmıştı.biraz seri fakat hunharca açmıyor denildiği gibi.ki zaten slitin çapı uzunluğu belli..bana göre diğer ekim merkezlerinin çoğu adrenalin kullanıp bu kanamayı en aza indiriyorlar.sağlam hocam dedikten sonra bunu düşününce mantıklı geldi.

iksavyir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 13 Ocak 2016, 20:20:16 »
hocam öncelikle geçmiş olsun..ilhan hocanın ekimleri genelde kanlı olur..bu biraz daha fazla kanlı olmuş..belki de senin bünyeden kaynaklı bir durum..bana göre büyük bir risk taşımıyor.sadece hijyenine dikkat edeceksin biraz daha fazla.sadece kabuk dökümü sırasında gereğinden fazla saç gidiyor iron kardeşin dediği gibi..muhammet denilen kişi bu arada 10 senedir bu sektörde.diğer hemşirede 5 seneydi sanırım.iyiler kötüler o ayrı konu.benim kanalları normal bir şekilde normal hızda açmıştı.biraz seri fakat hunharca açmıyor denildiği gibi.ki zaten slitin çapı uzunluğu belli..bana göre diğer ekim merkezlerinin çoğu adrenalin kullanıp bu kanamayı en aza indiriyorlar.sağlam hocam dedikten sonra bunu düşününce mantıklı geldi.
Benim bunye biraz hassAs ekimden once de kanli olabilecegini tahmin ediyodum 15 gun dikkat edicez artik

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 14 Ocak 2016, 01:15:10 »
bu kanlı ekimlerin avantajı o bölgede yogun kan akışının olması ve saçların daha kolay tutunabilmesi dezavantajı kabuklanma ve buna bağlı olarak kabukların temizlenirken saçın kökünün oynaması birde temizlige cok önem verilmesi yani mikrop bulaştırmamak bunlar çok önemli aslında ekimciler kanlı ekimi sevmez daha zor şartlarda çalışırlar zaten biraz fazla kanarsa adrenalin pompalarlar sıvıya oda kanı durdurur ama buseferde damarları büzüştürür oda ekim den alınan sonucu biraz etkileyebilir adrenalin dozajı önemli eğer kanama varsa ayarında adrenalin kullanılmalı diye düşünüyorum....bu açıdan arkadaşın ilk 15.gün cok hassas dönemi arkadaşında dediği gibi en az 3. yıkamayı klinikde yaptırsın
Sağlam yorumuna bayıldım,harbi bu işi en ince ayrıntısına kadar kavramışsın :)
Aslında bu adrenalin saç ekiminde en hassas noktalardan biri,çoğu amatör saç ekimi yapan yerde yapılan en büyük hata aşırı adrenalin kullanmaktır,bunu zaten bazen paylaşılan fotolarda görüyoruz,gerçi sitemizde hiç görmedik ama donanımda çoktu,adam saç ektirmiş ilk gün fotolarını paylaşıyor kafa bembeyaz sanki binlerce delik hiç açılmamış,tabi o saçlar sonradan çıkmıyor,zaten bence bir saç ekiminde ekilen greft ilk 48 saat sonunda ya canlı kalıyor yada o süre içerisinde mefta oluyor :)bakmayın siz şok dökülme sürecinin sonuna kadar uzuyor o ölü hücreler,onuda şöyle düşünün ; ölülerin bile belli bir süre saçları veyahut sakalları uzamaya devam ediyor,bizde böyle 10 ay bekliyoruz saç çıkacak diye,halbuki belkide daha ekimin ikinci günü mefta olmuş :)
İlhan serdaroğlu adrenalini bence az kullanıyor ,yoksa kanama mutlaka dururdu,bir diğer nedende bence çapı geniş slit kullanıyor,tahminim gretfleride çokça birleştiriyorlar,yoksa başka izahı yok,kafaya bakıyorsun çok az kanal var ,ekim sonucuna bakıyorsun saçlar süper çıkıyor,benim doğrusu çok tuhafıma gidiyor bu durum....
Birde ekimden sonra serum fizyolojik ile kafayı yıkamıyorlar sanki,halbuki yıksalar kanama müthiş derecede azalır,tuzlu suyunda kanamayı azaltıcı etkisi oldukça çoktur sonuçta...

iksavyir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 14 Ocak 2016, 12:26:29 »
ilk yıkama sonrası ense bölgesi yıkanmadı

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 14 Ocak 2016, 13:16:51 »
Hoacam şimdi biraz belli olmuş kabuklar gidince daha iyi anlaşılır ama ön cizgin hoşuma gitti orantılı olmuş yoğunlukta sanki önde gibi güzel olur inş.

Facebook Twitter Instagram