Gönderen Konu: HAİROFİSTANBUL 29.01.18 4000 greft yaş 32  (Okunma sayısı 9934 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: HAİROFİSTANBUL 29.01.18 4000 greft yaş 32
« Yanıtla #61 : 20 Ocak 2019, 13:41:37 »
hakaret içeren yorumların tekrarı olmasın forumun kurallarına uyun düzeni bozmayın kimseye onur kırıcı kelimeler kullanma hakkınız yok. Kimse sizin kötülüğünüzü istemiyor aksine nekroz olmuş saçınız..  bu durumda ben herkese tavsiye ediyorum derseniz komik olur.

Sloocer Hakaret ettiğiniz  halde rica ettiğini için atılmadınız forumdan.
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2019, 13:49:31 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

volkitolki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 20 Ocak 2019, 13:47:48 »
Silin konuyu silebilirseniz yazmıyorum artık kimseye faydası yoksa ben buraya tartışmak için fotoğraf atmadım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 20 Ocak 2019, 13:51:08 »
Silin konuyu silebilirseniz yazmıyorum artık kimseye faydası yoksa ben buraya tartışmak için fotoğraf atmadım

Faydası yok demedim Kimseye hakaret etmeyin dedim kimsede size edemez. Kurallara uyunuz onun dışında paylaşım yapmanızda sorun yok hakaret etmediğiniz sürece istediğinizi yazabılırsınız.
Global Moderator

volkitolki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 20 Ocak 2019, 13:55:00 »
Ben zaten kimseye hakaret etmek istemem o amaçla da burada değilim . Kimse kimseye hakaret etmemesi gerektiği gibi dalga da geçmemeli bence evet nekroz oldu saç ama yazınki sıklığı  ve önden görüntüsü nekroza rağmen ne kadar yeterli olmasa da bizi mutlu ettiği için ben memnunum tavsiye ediyorum dedim sadece bir tavsiye kelimesinin buralara kadar gelmesi üzücü.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 20 Ocak 2019, 13:58:32 »
Ben zaten kimseye hakaret etmek istemem o amaçla da burada değilim . Kimse kimseye hakaret etmemesi gerektiği gibi dalga da geçmemeli bence evet nekroz oldu saç ama yazınki sıklığı  ve önden görüntüsü nekroza rağmen ne kadar yeterli olmasa da bizi mutlu ettiği için ben memnunum tavsiye ediyorum dedim sadece bir tavsiye kelimesinin buralara kadar gelmesi üzücü.

Dediğim gibi yazdıklarınız hakkında konuşmuyorum ben kurallara aykırı davranışınız yüzünden yazdım bir başkası size o kelimeyi söylese aynı tepkiyi verir atarım. Onun dışında sorun yok size yazılanlara hakaret etmeden cevap verebilirsiniz sorun olmaz iyi günler. Bu arada 2 ci ekiminiz hayırlı olsun umarım sorun yaşamazssınız sonuç güzel olur.
Global Moderator

volkitolki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 20 Ocak 2019, 14:00:12 »
Dediğim gibi yazdıklarınız hakkında konuşmuyorum ben kurallara aykırı davranışınız yüzünden yazdım bir başkası size o kelimeyi söylese aynı tepkiyi verir atarım. Onun dışında sorun yok size yazılanlara hakaret etmeden cevap verebilirsiniz sorun olmaz iyi günler. Bu arada 2 ci ekiminiz hayırlı olsun umarım sorun yaşamazssınız sonuç güzel olur.
Tesekkurler yine de hevesim kırıldığı için artık paylaşım yapmıycam konuyu silebilirsiniz iyi günler

Facebook Twitter Instagram