Gönderen Konu: HAİROFİSTANBUL 29.01.18 4000 greft yaş 32  (Okunma sayısı 9935 defa)

volkitolki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HAİROFİSTANBUL 29.01.18 4000 greft yaş 32
« Yanıtla #46 : 18 Ocak 2019, 00:06:53 »
Bugün 2. Saç ekimimi tekrar hairofistanbulda yaptırdım süreci birlikte izleyelim.Yarın pansuman için gidicem.

volkitolki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 19 Ocak 2019, 02:11:21 »
Ekim’den bir gün sonra. Nekroz olan bölgeye de Ekim yapıldı ve de eskisi gibi o bölge koyu değil normal renkteve  bi anormallik görünmüyor cook şükür

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 19 Ocak 2019, 06:55:27 »
Çok geçmişolsun zorolan ekim işini iyice zorlaştırmış sizin bi suçunuz yok biraz şans birazda sanırım tecrübesizlik olmalı,tüm sürecinizi inceledim ve umarım bu son operasyonla istediğiniz sonuca kavuşursunuz.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 19 Ocak 2019, 08:56:49 »
Umarım istediğiniz sonucu alırsınız. Hoş gerçi ben sizin Ekimden çok memnun kalacagınızdan Eminim. Önemli olanda bu zaten . Yoksa saç çıkmışmı, çıkmamışmı, nekroz mu olmuş onların aman aman bir ehemmiyeti yok.

volkitolki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 20 Ocak 2019, 10:34:35 »
Umarım istediğiniz sonucu alırsınız. Hoş gerçi ben sizin Ekimden çok memnun kalacagınızdan Eminim. Önemli olanda bu zaten . Yoksa saç çıkmışmı, çıkmamışmı, nekroz mu olmuş onların aman aman bir ehemmiyeti yok.

Çok komiksiniz bey.
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2019, 13:37:41 Gönderen: Hintell »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 20 Ocak 2019, 10:46:48 »
Çok komiksiniz bey.

Bir Ekimde başınıza gelebilecek en kötü durum nekroz. Digeri ekilen saçların az çıkış gösterip kapatıcılık sağlamaması.
Ama daha vahim olan bir durum var ki, karşınızdaki insanların zeka seviyesini kendinizinki gibi görüyor olmanızdan sebep , bütün bu olumsuzlukları yaşamış biri olarak 10  metreden foto paylaşıp “çok memnunum tavsiye ederim “ şeklinde paylaşım yapıyor olmanız. Sizin paylaşımlarınızda yukarıda bahsi geçen durumların tamamı var. Sonucta para verip bu hizmeti alıyorsunuz , bu kadar olumsuzluğa rağmen “çok memnunum tavsiye ederim” demenize gerek yok.
Muhtemelen ücretsiz revize teklif ettiler size ama İnanın bu bile bu şekilde tepki vermemiz İçin yeterli bir sebep değil.

Ayrıca ilk mesajdaki İroni yi idrak edecek kadar zeka sahibi olmanıza şaşırdım.

« Son Düzenleme: 20 Ocak 2019, 13:37:55 Gönderen: Hintell »

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 20 Ocak 2019, 11:04:15 »
Çok komiksiniz gerizekalı bey.

Neden bir hakaret kelimesi kullanmanız gerektiğini anlamadım? Açıkça sorsaydiniz neden böyle düşündünüz diye ki sormasaniz da açıklamış kendisi bu kafede otururken çektiğiniz fotoğrafla kimse bilgi sahibi olamaz yakından net foto cekseydiniz atsaydiniz da bari hem konunun bir mantığı olsaydı hem de forumun gereklerini ve amacını yerine getirseydiniz.Onun dışında o fotoğrafla kimse çıkıp da mükemmel olmuş demeyecektir burada emin olun.Duzeltme ekiminiz de hayırlı olsun.

volkitolki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 20 Ocak 2019, 11:17:16 »
Öncelikle forumu hiç takip etmiyorum ve takip etmeden nasıl kullanacağımı anlamadan yazmaya başladım ve pek görülmediği için yorum da yapılmadığı için umursamadan kısa cevaplar halinde yazıyorum. Ayrıca ben eşimin adına yazıyorum hairofla alakalı pek bişey görmediğim için ben süreci paylaşmak istedim . Evet nekroz oldu ama bu bizim suçumuz değildi nekroz oldu evet ama hiç saç çıkmadı değil yazınki saçım önden sıktı VE BİZİ MEMNUN ETTİ sadece nekroz olan alanda çıkmaması bizi üzdü ama ekim yapılan yer en azından destek olup arkalarında durdular daha önce bir yerde saç ekimi yaptırıp çıkmadıgında ya da bi sorun oldugunda ilgilenilmediğini okumustum. en azından ilgilenmeleri bizim içimizi rahatlattı. biz zaten en kötü ihtimali düşünüp en fazla çıkmaz diyerek ektirdik. Ekim yapılmadan önce nekrozun ne olduğunu falan bilmiyorduk. ikinciye ektirdik şimdi ve tekrar süreci paylasıcam 

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 20 Ocak 2019, 11:57:53 »
Öncelikle forumu hiç takip etmiyorum ve takip etmeden nasıl kullanacağımı anlamadan yazmaya başladım ve pek görülmediği için yorum da yapılmadığı için umursamadan kısa cevaplar halinde yazıyorum. Ayrıca ben eşimin adına yazıyorum hairofla alakalı pek bişey görmediğim için ben süreci paylaşmak istedim . Evet nekroz oldu ama bu bizim suçumuz değildi nekroz oldu evet ama hiç saç çıkmadı değil yazınki saçım önden sıktı VE BİZİ MEMNUN ETTİ sadece nekroz olan alanda çıkmaması bizi üzdü ama ekim yapılan yer en azından destek olup arkalarında durdular daha önce bir yerde saç ekimi yaptırıp çıkmadıgında ya da bi sorun oldugunda ilgilenilmediğini okumustum. en azından ilgilenmeleri bizim içimizi rahatlattı. biz zaten en kötü ihtimali düşünüp en fazla çıkmaz diyerek ektirdik. Ekim yapılmadan önce nekrozun ne olduğunu falan bilmiyorduk. ikinciye ektirdik şimdi ve tekrar süreci paylasıcam

Nekroz alan hariç bir şeyler çıkmış ama ekim sonucu iyimi olmuş kötümü çok belli değil çünkü çok net ve üstten çekilmiş bir fotoğrafınız yok.üstten çekilmiş bir foto yükleyebilirmisiniz .
Eşinizin yerine paylaşım yaparak bizlere yardımcı olduğunuz içinde ayrıca teşekkür ederiz çok naziksiniz.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 20 Ocak 2019, 12:25:49 »

“Forumu hiç takip etmiyor olmanız, forum kullanabilmek için eşinizden yardım alıyor olmanız, nekroz ile alakalı sizin sucunuzun olmaması (tabi ki sizin suçunuz yok , ekim merkezinin hatası) , saçınızın olması gerektiğinden az çıkması ve bütün bu olanlara rağmen ekim merkezinizin 2. Revize Ekimi ücretsiz yapıyor olması, sizin bu durumdan memnun kalıp “çok memnunum herkese tavsiye ederim” diyor olmanız “ size hiçbir forum kullanıcısına GERİZEKALI deme izni vermez.
Zaten forumu kullanamıyor olduğunuz, Ekim yaptırmış olmanıza rağmen bu işten hiç anlamıyor olduğunuz paylaşımlarınızın  niteliksizliğinden belli oluyor.
Öyle ki zaten forumu takip ediyor olsaydınız bana “ gerizekalı” demek yerine teşekkür ederdiniz.
Ben size önceki mesajımda  yaşadığınız süreci ortalama zekaya sahip olduğunuzu varsayarak anlatmaya çalıştım, anlayamadığınız İçin gereksiz ve anlamsız bir tepki vermişsiniz.

Şimdi BİLALE anlatır gibi anlatayım , belki idrak eder özür dilersiniz.

-ilk Ekiminiz maalesef başarısız sonuçlanmış, siz her nekadar optimist bir yapıya sahip olsanızda, uzaktan foto paylaşıyor olsanızda sonucunuz maalesef başarısız. Ekim sonucu değerlendirilirken her nekadar sizin memnuniyetiniz önemli bir kriter olarak degerlendirilsede asıl önemli olan parametreler
- açıklıgınız, donör ve mevcut saçlarınızın Durumu, Ekim yapılan greft sayısı ve göreceli olarak bu iş için ödediğiniz ücret.
Nekroz ise sizinde söylediğiniz üzere Ekim merkezinin suçu.
Siz ekim  merkezinize para taahüt ettiniz ve tahminimce ödediniz. Onlar ise size saç taahüt ettiler nekroz vs. Sebeplerden dolayı söZlerini yerine getiremediler. Bu sebeple 2.revize Ekimini yapıyorlar. Bu sizin bu firmayı tavsiye etmeniz için yeterli bir sebep degil. Firma zaten sözünü tutmak ile yükümlüdür. Bazı diger firmaların yaktıkları hatayı kabul etmiyor olması “kabul edenleri iyi firma” yapmaz. Olması gereken zaten bu.
Tavsiyem , süreci tarafsız bir şekilde paylaşınız , forum kullanıcıları sizin tahmin ettiğiniz gibi “gerizekalı” degil, süreç sonunda merkez iyi bir merkezmi, tavsiye edilesimi ,değil mi, anlayabilirler.
Geçmiş olsun

volkitolki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 20 Ocak 2019, 12:53:37 »
Ben kendi metnimin altına istediğimi yazarım ister tavsiye ederim ister memnuniyetimi dile getiririm istediğimi yazmakta özgürüm sen gelip te “Hoş gerçi ben sizin Ekimden çok memnun kalacagınızdan Eminim. Önemli olanda bu zaten . Yoksa saç çıkmışmı, çıkmamışmı, nekroz mu olmuş onların aman aman bir ehemmiyeti yok.” Dersen bende sana derim. Sanane kardeşim benim düşüncemden sen saça yorum yapmak için değil laf ebeliği yapmak için yazmışsın ama uğraşamıycam
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2019, 13:38:19 Gönderen: Hintell »

volkitolki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 20 Ocak 2019, 13:00:39 »
Çok geçmişolsun zorolan ekim işini iyice zorlaştırmış sizin bi suçunuz yok biraz şans birazda sanırım tecrübesizlik olmalı,tüm sürecinizi inceledim ve umarım bu son operasyonla istediğiniz sonuca kavuşursunuz.

Teşekkür ederim evet zaten zor acılı ve zahmetli bir süreçti tekrar yaşamak kötü oldu bizim için .zamanla görücez bakalım boşluklar dolucakmı :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 20 Ocak 2019, 13:04:10 »
Ben kendi metnimin altına istediğimi yazarım ister tavsiye ederim ister memnuniyetimi dile getiririm istediğimi yazmakta özgürüm sen gelip te “Hoş gerçi ben sizin Ekimden çok memnun kalacagınızdan Eminim. Önemli olanda bu zaten . Yoksa saç çıkmışmı, çıkmamışmı, nekroz mu olmuş onların aman aman bir ehemmiyeti yok.” Dersen bende sana “gerizekalı” derim. Sanane kardeşim benim düşüncemden sen saça yorum yapmak için değil laf ebeliği yapmak için yazmışsın ama uğraşamıycam

Kafa nekroz olmuş , ekilen çıkmamış, doğru düzgün net foto yok paylaşım yaptığın. Buna rağmen herkese tavsiye ediyorum yazmışsın. 2. Ekimide aynı yere yaptırmıssın.. ne gelebilirki başına daha kötü 2.ekimde . bu durumda”2.ekiminden de memnun kalacagından Eminim” cümlesini kurmak İçin çok zeki olmaya gerek yok. Gerizekalı birisi bile bu durumda bu öngörüyü yapabilir. Zaten nekrozda olsa saçta çıkmasa memnunsun tavsiye edip duruyorsun. Ama sen yinede forum kullanıcılarını kendin gibi bilme. Çok daha nitelikli zeki insanlar var bu platformda . Yemezler yani..

volkitolki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 20 Ocak 2019, 13:16:46 »
Sanane? Hala idrak edemedin herhalde istediğimi yazarım göz var nizam var ben tavsiye ediyorum diye insanlar kliniğin kapısına yığılcak hali yok o yüzden bu kadar takılmana gerek yoktu daha da yazmazsan iyi olur seninle tartışmak için fotoğraf atmıyorum buraya .

Facebook Twitter Instagram