Gönderen Konu: Arkadaşlar sizce kaç grefte ihtiyacım var ? (Fotoğraflı )  (Okunma sayısı 3760 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar sizce kaç grefte ihtiyacım var ? (Fotoğraflı )
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2018, 21:11:10 »
Yaş kaç hocam acaba ? Max 2000 greft is görür bence ama yaş önemli dökülme devam ediyorsa yaş genç ise biraz bekleyebilirsiniz donör ve tepe iyi duruyor . Bu arada son fotonuz artık arsivlerde kalan bir anı olacak hiçbir ekim sizi o günlere donduremez :)
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2018, 21:13:30 »
önce dokulmeyi frenlemek için finasteridi arastır yan etkileriyle beraber.dr keser bu saçı ii ekebilir mail atarsan ihtiyac sayını soler 1200_1500 arası gider herhalde bu saça
saçları ekmeydi dersin

Mecek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2018, 21:15:36 »
Yaş 28  . Hadi ya dökülme var ama eskisi gibi değil .

Mecek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2018, 21:18:55 »
Bir süre dökülmeyi durdurmak için serum vitamin ve şampuan kullandım ;ama pek bir işe yaramadı . Ektireceksek eğer erken tedavi ve ekim daha faydalı olmaz mı ? Daha iyi sonuçlar alındığı söyleniyor .

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2018, 21:33:58 »
bende o bakıs açısınla bakıyorumda şoyle bir gercek var en basta ilacın fayda etmediği pis bir donem var eğer genetik dokulmen agresifse o donem ne yaparsan yap saça belli zarar veriyor ama genede ilaç az biraz fayda eder o donem.bu saça her halikarda ilaç  kullanıp ekim yaptırmak gerek bence ekimci on bolgedeki bolgeyi daha net inceler bize gore  ona gore oralar ne zaman gidicek ilaç ne kadar fayda edicek soyler tabi finasteridin yan etkileri var serum şampuan vitamin falan hikaye onler zaten dhtye dayanıksız öabuk gidio onler
saçları ekmeydi dersin

Mecek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2018, 21:42:00 »
Bir kaç doktora gitmiştim hepsi de erkek tipi saç dökülmesi demişti. Saçın tam  dökülmesini beklemek benim için işkence olacak .

Dr keser dışında kimleri önerirsiniz ?

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2018, 22:01:07 »
Dr Koray erdoğan Dr Hakan doğanay

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2018, 22:03:42 »
belki genetiğin agresif değildir onler ilaçla kurtulur bunu dr daha ii anlar.ön ekimi doğal olmayan ekim çok zor olur şakaklar falanda ekilcek herkesin ektiği çıkmaz para varsa dr koraya git
saçları ekmeydi dersin

Mecek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 31 Ocak 2018, 22:07:42 »
belki genetiğin agresif değildir onler ilaçla kurtulur bunu dr daha ii anlar.ön ekimi doğal olmayan ekim çok zor olur şakaklar falanda ekilcek herkesin ektiği çıkmaz para varsa dr koraya git
Agresif genetik dökülmenin ne olduğunu bilmiyorum . En kısa zamanda ekeceğim kafama koydum . Koray’da sıra bulamam herhalde . Estemylife bu işin içinden çıkar mı yolsa dr Hakan Doğanay a gidebilirim .

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Ocak 2018, 22:15:59 »
saçını en yakın zamanda kel bırakıcak dokulme demek.estemylife daha muaamma.hakan hocayı beğeniom çıkmadı diyenlerde varmış.ektircende oncelik olanı korumakta olsun
saçları ekmeydi dersin

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Ocak 2018, 22:27:14 »
Agresif genetik dökülmenin ne olduğunu bilmiyorum . En kısa zamanda ekeceğim kafama koydum . Koray’da sıra bulamam herhalde . Estemylife bu işin içinden çıkar mı yolsa dr Hakan Doğanay a gidebilirim .
Ben olsam hakan doganaya giderdim

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 31 Ocak 2018, 22:32:03 »
 Dostum ne sac varmis yav sende yuzbin greft ekilse oyle olmaz artik.bence yan etkilerini arastirip ben kullanirim yine derseniz finas kullanin .bu saci koray costurur bence eskisi gibi olmasada mukemmel yapar yine. bu arada tecrubelerime gore on tarafin buyuk kismi gidici tepedede dokulme  olabilir biraz ama nw 6-7 olmaz hicbir zaman.donorunde guzel.bir yil finas kullanin sonra koray hocayla gorusun derim.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 31 Ocak 2018, 22:36:44 »
Bu uc yil icerisinde ileri seviye minyaturlesme olmus saclarinda ne yazik ki.son uc yil icinde hic bi rahatsizlik gecirdiniz mi yada cok agir bi ilac kullandiniz mi

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 31 Ocak 2018, 22:49:46 »
Ekimden 6 ay önce pro-pecia kullanıp saçlarınızın dırumuna bakıp ektirmeinizi öneririm böyle ekime girerseniz sok dökülmede var olan saçlarda büyğk kayıplar yasayabilirsiniz.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram