Gönderen Konu: Sabırsızlıkla geçen saç ekim süreci ve 3. Ekimim smilasyon pişmanlıklar vs  (Okunma sayısı 174 defa)

ugurbey22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese iyi akşamlar daha önce serkan aygında 2 ekim yaptırdım sonuctan süreçten memnundum fakat zamanla hem kendi saçımda hemde ekilen saçlarda dökülmeler açılmalar oldu vitamin vs kullandım durduramadım sigara alkol kullanamıyorum . Dökümeler ve seyrelmelerle baş edemeyince similasyon yaptırmaya karar verdım 3 seans yaptıırdım saç uzunken herşey yolundaydı kestirince ortalık karıştı. 8 ay kadar propecia kullandım yan etkilerinin hepsini gördüm iyi etklilerinide göremedım dökülmelerimde durmayınca bırakma kararı aldım bende son çare olarak 3. Saç ekimini düşünmeye başladım ve yaptırdım şuanda 3. Ekimin 6. Günündeyim esi medikalde yaptırdım adı falan duyulmamış ama çevremde 4-5 kişi var tanıdıgım hepsi orada yaptırmış sonuc harikalar yaratmasada güzel sonuclar almışlar. Neyse cok uzatmayacağım 3. Ekim 3 seans smilasyon sonucunda galiba artık psikolojimi bozdum donor bölgem aşırı zayıfladı ve smilasyon  renk faarkları cok benı germeye basladı Allah sonunuzu hayretsin ama muhtemelen kendimi eve kapatıcam uzun süre 

Sırasıyla resimler
1. 1. Ekim
2. 2. Ekim
3. Ekimin 4. Yılı
4. Ekimden önce

ugurbey22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3. Ekim resimleri ve 6. Gün donor bölge napcam bilmiyorum galiba bu savaşı kaybettim

Tello

• Yeni üye
  • *
Saçınızın uzunken fotosu var mı

Kayser Soze

• Hero Member
Kendini yalnız hissetme dostum, biz de keliz.

ugurbey22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlar var bayadır kısa tutuyorum

ugurbey22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kendini yalnız hissetme dostum, biz de keliz.

Kellik başka bişi bizim mevzu bambaşka oldu 10 gün önceki halinden rahatsızken aslında 10 gün önce herşey şahaneymiş onu anladım

aslan0313

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tek çözüm bence saçını uzun tut, donöre de simülasyon yaptır başka türlü eşit görünmicek gibi

ugurbey22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tek çözüm bence saçını uzun tut, donöre de simülasyon yaptır başka türlü eşit görünmicek gibi

Yok ya bir daha sanmıyorum yaptırcagımı donor cok kötü gibi toparlamaz gibi hissediyorum cok seyrelmiş gibi

Toplamda 3 ekimde 6500 kök alındı

Tello

• Yeni üye
  • *
Bu sefer istediğiniz sonuca ulaşırsınız umarım.

kızılsenf

• Yeni üye
  • *
Allah kolaylık versin kardeşim baya uğraşmışsın saçınla inşallah bu sefer mutlu eder.

kunter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1.ekimden önce fotoğraflarınız var mı hocam? Bir de yaş kaçtı?

ugurbey22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İnsallah teşekkür ederim bakalım sabırla bekliycez yeni süreç bizden neler alacak neler katacak

ugurbey22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1.ekimden önce fotoğraflarınız var mı hocam? Bir de yaş kaçtı?

Facebook Twitter Instagram