Gönderen Konu: Sac ekimine uygun muyum?  (Okunma sayısı 129 defa)

denny24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimine uygun muyum?
« : 18 Ekim 2024, 21:35:05 »
selamlar, 35 yasindayim genetik olarak sac dokulmesi yasiyorum. Ailemdeki diger kisilere gore beni bu zamana kadar goturecek oranda sacim oldu ancak ozellikle on ve tepe bolgemde seyrelmeler mevcut.

Eylul ayinda Dr Serkan Aygin ile gorustum, 4100 greft sac ekimi onerildi. Aile ve arkadaslarim ise sacima bakip ihtiyacin yok, olan saclarini da kaybedersin diyor. Genel olarak ince telli saclarim. Bu doneme kadar hic bir ilac kullanmadim. Duzenli olmamakla beraber prp yaptirmisligim var.

Sizce sac ektirmeli miyim yoksa beklemek daha mi dogru? Ailemdeki cogu kisinin kel olmasindan dolayi aksiyon almazsam gec kalmak istemiyorum.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimine uygun muyum?
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2024, 22:01:08 »
Uygunsunuz

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2024, 22:31:02 »
Ekime uygunsunuz, tepe bölgesinde medikal tedavilerle güzel sonuç alabilirsiniz, ekimi sadece ön bölge için düşünebilirsiniz.

denny24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2024, 22:33:52 »
Ekime uygunsunuz, tepe bölgesinde medikal tedavilerle güzel sonuç alabilirsiniz, ekimi sadece ön bölge için düşünebilirsiniz.

Burak bey cok tesekkurler, Dr Serkan Aygin dogru bir yer mi sizce on bolge icin? Kendisi de tepene bakarak ekim ihtiyacin var diyen kisi size bos yere ekim yapmak isteyen biridir dedi. Minoxil ve finans onerdi, bugun ektirmesen de hemen baslamalisin dedi. Kafami su karistirdi, 4100 greft on tarafa ihtiyaci olan biri icin cok degil mi?

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2024, 22:51:07 »
Sadece ön çizgi için fazla ama sizin sadece ön değil orta bölgede de ekim ihtiyacı var gibi görünüyor. Muhtemelen greft öngörüsünü bu doğrultuda vermişlerdir. Serkan Aygın forumda güzel sonuçları olan merkezlerden biri, belirttikleri takviyelerin hem mevcut saçınıza hem de Ekim esnasındaki güçlü donör ihtiyacı noktasında avantaj sağlayacağı için muhakkak faydası olacaktır. Ama ekim konusunda aceleci davranmayın, bu sitenin altını üstüne getirin, merkezlerle yüz yüze görüşün, shortlist çıkartın, sonrasında kararınızı verin derim.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2024, 07:51:16 Gönderen: Burak Bey »

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2024, 01:43:10 »
35 e kadar bu şekilde geldiyse bundan sonrası çok korkmanıza gerek yok hocam .dökülmeleriniz agresif değildir diye tahmin ediyorum zamanla yaşlanmaya bağlı olarak minyatürizasyon devam eder ama bu uzun yıllar içerisinde gerçekleşir.
Sizin ön taraf için malesef ekim şart hocam  ,medikal tedavi ile bu bölge için sonuç almanız imkansıza yakın.

denny24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2024, 09:49:10 »
35 e kadar bu şekilde geldiyse bundan sonrası çok korkmanıza gerek yok hocam .dökülmeleriniz agresif değildir diye tahmin ediyorum zamanla yaşlanmaya bağlı olarak minyatürizasyon devam eder ama bu uzun yıllar içerisinde gerçekleşir.
Sizin ön taraf için malesef ekim şart hocam  ,medikal tedavi ile bu bölge için sonuç almanız imkansıza yakın.

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim, evet ben de ayni fikirdeyim zaten o yuzden bu isi arastirmaya basladim. Etrafimdaki insanlarin ne gerek var laflari ve olani da kaybedersin yorumlari beni biraz endiselendirdi. Sizlerin gorusleri bu yuzden cok degerli 🙏🏼

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Ekim 2024, 16:40:40 »
ektir kardeşim kaybedeceğin hiç bir şey yok donör rezervin gayet iyi durumda düzgün alım yapılan yerlerde 3 ekimi bile kaldırır bu donör açıklığında çok az üstelik yapacağın tek şey klinik seçimi konusunda dikkatli olmak.

denny24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Ekim 2024, 18:17:38 »
ektir kardeşim kaybedeceğin hiç bir şey yok donör rezervin gayet iyi durumda düzgün alım yapılan yerlerde 3 ekimi bile kaldırır bu donör açıklığında çok az üstelik yapacağın tek şey klinik seçimi konusunda dikkatli olmak.

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim yorumlariniz beni rahatlatti. Simdilik Serkan Aygin ile ilerlemeye karar verdim, butceme uyan orasi oldu bir de is yerinde de cok onerildi. Gorusmemiz esnasinda cizdigi on cizgiden memnun kaldim. Acikcasi asmed cok isterdim ancak fiyati cok yuksek oluyor. Farkli alternatifler var mi onereceginiz?

OnNumero

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2024, 23:24:51 »
yaş,açıklık ,donör bölge durumu hepsi uygun iyi bir sonuç için.

forumicin34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Ekim 2024, 10:13:05 »
Tepenin ekime ihtiyacı yok bence. Ön bölgeye ekim yaptırın yeterli olur. Ben 28 Haziranda Serkan Aygın'a ekim yaptırdım. Sadece ön bölgeye işlem yapıldı. Ön çizgiyi çok başarılı çizdiler. Şu an saçlar çıkma sürecinde, sonucu bekleyip göreceğiz ama ön çizgi konusunda beni kesinlikle tatmin ettiler. Güzel bir sonuç diliyorum herkese

denny24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Ekim 2024, 12:32:53 »
Tepenin ekime ihtiyacı yok bence. Ön bölgeye ekim yaptırın yeterli olur. Ben 28 Haziranda Serkan Aygın'a ekim yaptırdım. Sadece ön bölgeye işlem yapıldı. Ön çizgiyi çok başarılı çizdiler. Şu an saçlar çıkma sürecinde, sonucu bekleyip göreceğiz ama ön çizgi konusunda beni kesinlikle tatmin ettiler. Güzel bir sonuç diliyorum herkese

Cok tesekkurler, memnun kaldiniz mi surecten? Ekim icin sonuclari dediginiz gibi zaman gosterir ama tecrubelerinizi paylastiysaniz oraya da bakabilirim. Bakalim ben de Serkan Ayginla ilerleyecegim gibi gorunuyor umarim guzel sonuclar aliriz hepimiz.

forumicin34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Ekim 2024, 16:02:38 »
Profilime girerseniz açtığım konuyu okuyabilirsiniz. 4.ayın dolmasına 1 hafta kaldı. Dolunca güncelleme yapacağım. :)

Facebook Twitter Instagram