Gönderen Konu: 4800 greft arenamed  (Okunma sayısı 18260 defa)

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 4800 greft arenamed
« Yanıtla #15 : 30 Ocak 2018, 19:17:47 »
Hocam bir şey soracağım bu enseyle nasıl insan içine çıktınız acaba kaç gün sürdü bu olay ve tamamen kapanmayacak artık ?

Bu soruya şahsım adına yanıt vereyim sivil rahat çalışabileceğim bir işe sahibim ber kullandım ve iyi ki kışın ektirmişim diyorum şuan için attığım diğer fotoya bakarsanız bayağı kapandı bu konuda gerçekten şanslıyım hatta attığım fotodan daha iyi olduğunu söylüyor çevremdekiler ve bugün berbere gitmiştim düzelttirdim beresiz gezebilirsin artık yorumu bile aldım bu da beni mutlu etti

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 30 Ocak 2018, 19:21:57 »
Ayrıca şunu tekrar belirteyim benim ki gerçekten biraz şanstı umarım devamında güzel sonuç alırım fazla araştırma yapmadan gittim ben ekim ile ilgili berbere koltuğuna oturup bir anlık kararla saçı kazı demek gibi birşeydi Ekim’im

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 31 Ocak 2018, 01:15:06 »
senin donörde baya kötüymüş başta ama toparlamış sonradan benm sadece sağ tarafta çok ufak bi boşluk vardı oda yeni yeni kapanmaya başladı.Çıkışlar seninde erken başlamış birazda fotoğraflar ters ışıkta kalmış flash lı çekersen daha net anlaşılır ne olup bittiği.Donörde belirgin iz kalmazsa ekilenler mutlu edicek gibi duruyor şimdiden

Berbere gideceğimi müsait olduğum da atacağımı söylemiştim bu saat itirbari ile 84 gün hayırlısı olur hepimiz için güzel sonuçlar elde ederiz inşaallah aynı açıdan flashlı ve flashsız

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 31 Ocak 2018, 06:04:49 »
Donörde oldukca düzelme var ama ikinci bir kez ekime ihtiyac duysanız, kesinlikle oradan greft çikartamazlar.
Ama yine de oraya gidip de böyle bir sonuç alabilmeniz de mutluluk verici.

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 31 Ocak 2018, 19:09:28 »
Donörde oldukca düzelme var ama ikinci bir kez ekime ihtiyac duysanız, kesinlikle oradan greft çikartamazlar.
Ama yine de oraya gidip de böyle bir sonuç alabilmeniz de mutluluk verici.

Seyrek alanların içerisinde de çıkışlar mevcut o yüzden bir daha kısalttım saçı alabolalı durmasın diye umarım ihtiyaç duymam bir daha saçlarım da dökülme mevcut değil dü yaklaşık 7-8 senedir seyrek

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 20 Şubat 2018, 12:52:51 »
103. Gün donör bölge son durum

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 05 Mart 2018, 14:22:50 »
116 gün ense

Ekim bölgesini 120 de atacağım farklar daha net görünsün diye

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 05 Mart 2018, 14:31:31 »
Fotoğraflar neden yan çıkıyor bilmiyorum

Ayrıca belli olsun diye gelişim 180 güne kadar saçı kısa tutma niyetindeyim

Tekrardan belirteyim saç ekimini ani bir kararla sosyal medyada görmem ve bir arkadaşın tavsiyesi üzerine gereken araştırmayı yapmadan gerçekleştirdim

Saçlarım genel itibari ile 10 yıldır seyrekti 2 yıldır hafifte olsa topik kullanmaya başlamıştım ve malum genelimiz yaşamıştır saçlar seyrek iken şekil vermek zor oluyordu ve berbere gidip sürekli  dön çektirmekten fön yaptırmadan gezzememekten sıkılmam nedeni ile ani karar alıp randevu alıp gerçekleştirdim ekimi

İnşaallah her birimizin ekimleri güzel bir şekilde neticelenir ve sıkıntı yaşayan arkadaşlarımııın düzelmeler olur ve mağduriyetleri giderilir 
« Son Düzenleme: 05 Mart 2018, 14:44:41 Gönderen: Baga_tarkan »

kelllikbaşabela55

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 05 Mart 2018, 15:18:34 »
Hocam döner alan cok zarar görmüş ınsallah ıyı olurhepımız bu yolun yolcusuyuz sac ektırıyoruz bı umutla ama bazen eskı halımızı arar oluroyrz

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 05 Mart 2018, 15:48:09 »
Hocam döner alan cok zarar görmüş ınsallah ıyı olurhepımız bu yolun yolcusuyuz sac ektırıyoruz bı umutla ama bazen eskı halımızı arar oluroyrz

Donör alanın şuan için belirttiğiniz derece kötü olduğunu düşünmüyorum şuan için son fotolara bakmadınız sanırım ve zamanla daha iyiye giden bir süreç devam ediyor şuan donör bölgeyi kısa tutuyorum ve buna rağmen  çevremdekilerden de iyi yorum alıyorum beni endişelendirmişti ilk hali ama bugün arkadaş çevrem görenler artık belli olmadığını söylemeye başladılar

Ayrıca senin de durum iyi gidiyor endişeye kapıldığını gördüm moralini yüksek tut zamanla daha iyi olduğunu göreceksin kardeşim
« Son Düzenleme: 05 Mart 2018, 15:56:12 Gönderen: Baga_tarkan »

ozi3838

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 05 Mart 2018, 19:03:19 »
Hocam fotoğrafları biraz daha yakından flashlı yada ışık altında çekersen daha net anlaşılır bu fotoğraftan donör hakkında yorum yapmak zor karartı olarak görülüyor anlaşılmıyor.

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 06 Mart 2018, 01:01:22 »
Hocam fotoğrafları biraz daha yakından flashlı yada ışık altında çekersen daha net anlaşılır bu fotoğraftan donör hakkında yorum yapmak zor karartı olarak görülüyor anlaşılmıyor.

Müsait değildim o yüzden atamadım karanlık ortamda flashlı bu da eski paylaşımlarda sol taraf daha kötüydü toparladı umarım daha da toparlamaya devam eder küçük küçük çıkışlar Hale’n mevcut umarım orta ve alt kısım donör alanı da toparlar ilerleyen süreçte

kelllikbaşabela55

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 06 Mart 2018, 02:04:08 »
Evet döner alanın bıraz daha ıyı ama bu sekılde olmamalı bız Ekım bölgesınden cok döner alanını düşününce bu ıs sac ekımınden cıkıyo sac ekımınde döner alan zarar gormemelı bence

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 07 Mart 2018, 18:41:53 »
118.gün
« Son Düzenleme: 07 Mart 2018, 19:11:27 Gönderen: Baga_tarkan »

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları