Gönderen Konu: 4800 greft arenamed  (Okunma sayısı 18246 defa)

kadirxcii

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 4800 greft arenamed
« Yanıtla #60 : 09 Haziran 2018, 05:35:18 »
Dostum ekimin hayırlı olsun. süreç bence çok iyi gidiyor umarım saçların istediğin kıvamda olur. Bu arada fotoğraf çekinirken dikkat et bi kaza yaşama 😃

whocares

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 09 Haziran 2018, 10:29:55 »
gayet güzel olmuş

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 09 Haziran 2018, 19:00:38 »
Dostum ekimin hayırlı olsun. süreç bence çok iyi gidiyor umarım saçların istediğin kıvamda olur. Bu arada fotoğraf çekinirken dikkat et bi kaza yaşama 😃

Teşekkür ederim güzel insan sıkıntı Yok ya bulunduğum yer rahat ☺ İnşaallah burda bulunan herkes istediği saçlara kavuşur güzel temennilerin içinde tekrar teşekkür ederim

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 09 Haziran 2018, 19:01:40 »
gayet güzel olmuş
Teşekkür ederim bu yorumları almak moral veriyor gerçekten zor bir süreçmiş

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 10 Haziran 2018, 01:16:15 »
Bu da donör bölgesinin kısa yeni kestirdiğim hali ışık alında ve normal

İkisi de yeni anlık çekilmiş fotolar

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 07 Temmuz 2018, 16:25:10 »
Arkadaşlar 240 gün oldu

Fönlü fönsüz Güneş altında ve normal hali

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 07 Temmuz 2018, 16:27:22 »
Buda güneş vurmamış şekli ile

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 07 Temmuz 2018, 16:30:36 »
..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 07 Temmuz 2018, 18:03:10 »
Sen mutluysan memnunsan gerisi önemli degil.
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 07 Temmuz 2018, 20:04:02 »
Çok gereksiz paylaşımlar, güneş altı dediğin paylaşım araç içi, ışığın vurduğu yer ise eski mevcut saçlarının olduğu bölge.
Bu şekildeki paylaşımlara gerçekten anlam veremiyorum, amaç nedir? Birilerinin bu  yanıltıcı fotoğraflara inanarak ekiminizin “güzel olmuş” demesi sizin sonucunuzu 1 greft bile değiştirmeyecektir.Sizi hiç tanımayan , görmeyen ve görmeyecek olan insanların sizin saçlarınızın çok gür olduğunu düşünüyor olması size hiç bşr fayda sağlamayacaktır.
Bu tip paylaşımlar yapılmasın bana kalır ise yönetimin bu duruma el atarak ilgili fotografları  kaldırması çok daha iyi olacaktır.

Sizin ekiminiz belkide çok güzeldir , iyi yada kötü demiyorum keza bu fotoğraflardan saçlarınız hakkında yorum yapmak pek mümkün degil.

Baga_tarkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 07 Temmuz 2018, 21:00:30 »
Sayın sloocer video yükleme özelliği varsa öyle de atarım kimseyi yanılmak gibi amacım da yok kimseden övgü de beklemiyorum ilk paylaşım yaptığım zamandan beri de kim nasıl foto istediyse de attım ayrıca ben paylaşımımı kaldırma kararı da almıştım bunu da sayın hintell e özelden mesajla belirttim ve kendisi düzenli paylaşım yapmamın doğru olduğunu birkez paylaşım yaptığım içinde silmemin uygun olmayacağını söyledi bende emek harcanan böyle güzel bir sitede saygısızlık olmasın diye silmedim gereksiz tüm fotolarım öyleyse sayın hintell de uygun görürse tüm fotoğraflarımı kaldırarak üyeliğimi iptal edebilir ayrıca ışık aldığı için aracın içi güneş aldığı anda paylaştım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 07 Temmuz 2018, 21:44:46 »
Uygun görmüyorum dostum olur böyle seyler hemen morel bozma. Saçların güzel duruyor arada daha farklo fotolar atarsın olur biter emegin için teşekürler.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2018, 22:41:27 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 07 Temmuz 2018, 22:27:42 »
Çok gereksiz paylaşımlar, güneş altı dediğin paylaşım araç içi, ışığın vurduğu yer ise eski mevcut saçlarının olduğu bölge.
Bu şekildeki paylaşımlara gerçekten anlam veremiyorum, amaç nedir? Birilerinin bu  yanıltıcı fotoğraflara inanarak ekiminizin “güzel olmuş” demesi sizin sonucunuzu 1 greft bile değiştirmeyecektir.Sizi hiç tanımayan , görmeyen ve görmeyecek olan insanların sizin saçlarınızın çok gür olduğunu düşünüyor olması size hiç bşr fayda sağlamayacaktır.
Bu tip paylaşımlar yapılmasın bana kalır ise yönetimin bu duruma el atarak ilgili fotografları  kaldırması çok daha iyi olacaktır.

Sizin ekiminiz belkide çok güzeldir , iyi yada kötü demiyorum keza bu fotoğraflardan saçlarınız hakkında yorum yapmak pek mümkün degil.
Klasik sloocer konuşmaları.Hasta psikolojisinden bihaber dan dun konuşmuşsun sloocer kusura bakma.Adam donörünün en kötü olduğu zamanlardan beri düzenli fotoğraf paylaşmış. Bi konu açıp tüm süreci bir anda paylaşan biri olsa şu söylediklerini anlarım ama adam en başından beri paylaşmış.Bu kadar abartmanın alemi ne anlamıyorum adam sanki fotoşoplu fotoğraf atmış.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 07 Temmuz 2018, 23:11:29 »
Klasik sloocer konuşmaları.Hasta psikolojisinden bihaber dan dun konuşmuşsun sloocer kusura bakma.Adam donörünün en kötü olduğu zamanlardan beri düzenli fotoğraf paylaşmış. Bi konu açıp tüm süreci bir anda paylaşan biri olsa şu söylediklerini anlarım ama adam en başından beri paylaşmış.Bu kadar abartmanın alemi ne anlamıyorum adam sanki fotoşoplu fotoğraf atmış.

reklam yapıldığından şüpheliyor
ama bu forumda zaten reklamı yapılan doktorlar var bizzat konuları bile açılmış
başkasına niye art  niyet bunu bende anlamıyorum

bence aşırı derece şüphecilik iyi bir şey değil 

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 07 Temmuz 2018, 23:13:36 »

Evet çünkü mesajı sloocer yazdı. Özellikle saçları hakkında yorum yapmadım Emin’im güzeldirde fakat fotoların birşey ifade  etmediği kanısındayım.
Paylaşım amacı moral bulmak ise “süper olmuş, sıklık ve doğallık 10 numara, sac sorununuz kalmamış maşalla”
Amaç gerçekten yorumlamak ise “fotolar çok yetersiz ve ters ışıkta, daha detaylı foto paylaşırsanız gerçekten değeri olan yorumlar yapılabilir”

Facebook Twitter Instagram