Gönderen Konu: Fin 1mg olacak şekilde bölmek ve yan etki  (Okunma sayısı 98 defa)

agabrh

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Fin 1mg olacak şekilde bölmek ve yan etki
« : 12 Ekim 2024, 17:23:29 »
iki sorum var 21 yaşındayım saç tipim nw3 sanırım belki ondan biraz daha kötü olabilir önlerde gerileme var ekim düşünüyorum ancak hemen değil sonraki yaz tatilinde muhtemelen bu sure içerisinde fin kullanayım dedim ama iki sorunum var

1.si yan etki görürsem hemen bırakmalı mıyım yoksa ne kadsr devam edip bırakmalıyım bunu bilmiyorum

2.si haftada 3 gün 1mg kullanmayı düşünüyorum ancak 5mg tableti bölmesi çok zor eşit denk gelmiyor buna nasıl çözüm bulabilirim

saçlarımın fotoğrafını da eve gidince konuya eklerim

Merlot.

• Jr. Member
  • **
Ynt: Fin 1mg olacak şekilde bölmek ve yan etki
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2024, 16:24:17 »
Neden 3 günde bir kullanıyon yan etki yüzünden mi
Şu youtube da yayınlanan 3 günde bir kullanırsan fayda eder görüşüne katılmıyorum
İlacın yarılanma ömrü zaten 6 saat  bu şekilde kullanmanın nasıl faydası olacak ,
hergün topikal kullan daha iyi
Hapı bölmek kolay 1cm genişliğin küçük falcata bıçakları var ilk seferde zorlanırsın sonra elin alışınca rahat bölersin
ben bu şekilde bölüyorum
  • Yaşınız 49

ardagzr

• Yeni üye
  • *
Ynt: Fin 1mg olacak şekilde bölmek ve yan etki
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2024, 16:28:19 »
Fin kullanmadım ama bu forumda saygı duyduğum ve bana yardımcı olan Alper1 abim maksat her gün fin almak lazım dozu önemli değil 3 günde 1 hormonal dalgalanmalar yapar ve yan etki oranı artar gibi bir cümle kullanmıştı o abi adamı dinle senin kafandaki fin sorunlarına yardımcı olur.
dermaroller haftada 2 defa
alpecin caffeine şampuan baslayacağım
22 de anında fin baba

Facebook Twitter Instagram