Gönderen Konu: Sibel Ulusan medical hair YAŞ:25  (Okunma sayısı 238 defa)

moritz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sibel Ulusan medical hair YAŞ:25
« : 06 Ekim 2024, 22:52:48 »
Arkadaşlar, herkese merhaba. 25 yaşındayım ve 18 yaşımdan beri saç dökülmesi sorunu yaşıyorum. O kadar şiddetli döküldü ki 20 yaşımda saçlarımın çoğu dökülmüştü. Çözüm olarak 2 yıl protez saç kullandım fakat artık saç ekimi yöntemini denemek istiyorum. Sibel Ulusan'da karar kıldım. Ön görüşmede saçlarımın orta kalınlıkta olduğunu belirtti. 17 Ekim'de operasyon tarihini belirledik. Saçlarım çok döküldüğü için harika bir kapatıcılık beklemiyorum fakat sizden de bir fikir almak istedim. Benim aklımda ön ve orta kısımlara odaklanılması ve vertex bölgesinin ikinci ekime kalması fikri var. O sürece kadar eğer orta kısımlar da sık olursa belki vertexe lokal bir protez yaptırmayı düşünüyorum (bakımlarını bildiğimden benim için sorun olmayacağını düşünüyorum). Sizlerin fikirleri ve tecrübeleri benim için çok önemli. Ayrıca ilaç olarak fin kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım zaten ön bölgede saç kalmadığı için siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? bir de sarı saçlar var fakat bunlar bebek saç gibi hiç uzamıyorlar sizce fin bunları görünür hale getirir mi arkadaşlar?

moritz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sibel Ulusan medical hair
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2024, 23:00:52 »
.

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sibel Ulusan medical hair YAŞ:25
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2024, 22:54:52 »
finasterid sende işe yaramaz hocam boşuna başlama .donör bölgeyi ekimden önce güçlendirmek maksadı ile kullananlar var fakat sen onun içinde geç kalmışsın ama şu da var sende donör bölge güçlense bile sadece ekilenlerin şoktan kurtulma ihtimali yüksek olurdu buda ekim sonucunu değiştiren bir şey değil.
aklındaki planlamada bence doğru aynen o şekilde yap hocam .ekim başarılı olursa ve donör bölge rezervin yeterli olursa o zaman ikinci bir ekim düşünebilirsin.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2024, 22:53:59 »
ekime kadar saç derini hazırla gerisini boş ver on günde çok bir şey yapamazsın . saç derin için masaja başla ve hatfada bir kaç kes ketakonozollu ketoral gibi bir şampuan başla.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2024, 23:05:38 »
beklentin düşük bu gerçekçi bir yaklaşım evet açık alan geniş böyle bir alan için 2 ya da 3 ekim gerekebiliyor donör alanı güçlendir ekilen alandaki saçalrın güçlensin iyi edersin medikal destekle sibel hocada elinden geleni yapacaktır
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram