Gönderen Konu: Kocaeli'de yaşıyorum saç ekim merkezi önerisi  (Okunma sayısı 91 defa)

duman1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba Kocaeli ikamet ediyorum.yaşım 28 iki yıl önce saç ekimi yaptırdım rst hair clinic merkezinde o zaman beni tatmin etmişti.2 yıldaki süreçte kendi saçlarım döküldü tabi tepe ve orta kısimlarda açıklık oluştu bütçem 40 bin civarında iyi bir Ekim merkszi öner misiniz?Birdeki önceki Ekim'de iğne ile uyuşturdular direk çok acı vericiydi yeni yöntemler çıktı mı acaba

Mustafa

• Yeni üye
  • *
Ynt: Kocaeli'de yaşıyorum saç ekim merkezi önerisi
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2024, 14:15:24 »
Eski merkezinizden memnunsanız neden yeni merkez arayışına giriyorsunuz acaba tekrar? Bende izmitteyim bende merkez arayışındayım.

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 06 Ekim 2024, 07:24:59 »
Medeks ..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2024, 21:16:12 »
bu saça ekim olmaz çok ince saç ektirirsen kendi saçalrını kaybedersin öncelik olarak saçlarını güçlendir 6 ay sonra saç ekimi düşün

kocelide saç ektirecek bizim istediğimiz kalitede bir merkez bence yok
Global Moderator

duman1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2024, 16:46:26 »
Hocam ne gibi bir işlem yapılabilir.Millet yıllarca denemediği şey kalmıyor.Güçlendirmek için önereceğiniz bir uygulama var mı? Prp diyorlar mezoterapi var ,şimdi birde S clinik diye bir yer sürekli reklam yapıyor radyo frekans ile kan dolaşımını arttırıyor diye .kime neye inansak bilemiyorum.Hiç olmassa saç ekimi garanti.Donör bölgeside iyi olduğu için 2.ciyi yapabilirsin dediler.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2024, 17:54:54 »
Propecia (proscar) ve minoxidil harici hepsi hikaye.
He, bana sorarsan ben kullanmam. Çünkü yan etkileri fazla…

Bir de kan testi yaptırıp vitaminlere baktırabilirsin. Demir, çinko, c ve d vitamini eksiklikleri de dökülmeyi artırabilir

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 11 Ekim 2024, 20:00:50 »
Hocam ne gibi bir işlem yapılabilir.Millet yıllarca denemediği şey kalmıyor.Güçlendirmek için önereceğiniz bir uygulama var mı? Prp diyorlar mezoterapi var ,şimdi birde S clinik diye bir yer sürekli reklam yapıyor radyo frekans ile kan dolaşımını arttırıyor diye .kime neye inansak bilemiyorum.Hiç olmassa saç ekimi garanti.Donör bölgeside iyi olduğu için 2.ciyi yapabilirsin dediler.
yok artık:))radyo frekans he

Facebook Twitter Instagram