Gönderen Konu: Saç Dökülmesi ve İlerleme  (Okunma sayısı 458 defa)

Keennyy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Dökülmesi ve İlerleme
« Yanıtla #15 : 03 Ekim 2024, 14:41:57 »
Dediğim gibi ekime gitseniz bile ekim yapılan yerler bir daha dökülmeyecek evet ama geriye kalan kısım dökülmeye devam edecek.
Sunuda soylemek istiyorum.Takinti haline getirdigim icin elim butun gun saclarimda,kulak ustu,ense nereyi tutarsam hep 2 tel gelirdi elime.Ust taraftan 10 kere tutup cekeyim 6-7 tel gelir.Bu genel dökülme mi oluyor tipta bir ismi var mi ?

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 03 Ekim 2024, 15:13:14 »
Sunuda soylemek istiyorum.Takinti haline getirdigim icin elim butun gun saclarimda,kulak ustu,ense nereyi tutarsam hep 2 tel gelirdi elime.Ust taraftan 10 kere tutup cekeyim 6-7 tel gelir.Bu genel dökülme mi oluyor tipta bir ismi var mi ?
Her yerden dökülme DUPA demektir fakat siz de öyle bir dökülme göremedim muhtemelen günlük dökülmesi gereken saçlar dökülüyordur yani endişe edecek bir durum yok.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Keennyy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 03 Ekim 2024, 20:22:22 »
Her yerden dökülme DUPA demektir fakat siz de öyle bir dökülme göremedim muhtemelen günlük dökülmesi gereken saçlar dökülüyordur yani endişe edecek bir durum yok.
AKL,serkan aydin,medeks ile gorusme sagladim.AKL ekim yapmak yerine kok hucre onerdi.Serkan Aydin tamamen sizin ruh halinize bagli diyerek 3300 greft 52 bin tl dedi.Medeks 3500 greft 40 bin tl dedi.AKL yaptirmak isterseniz minimum fiyatimiz 39 bin tl dedi.2 ay icinde ektirmek istedigime karar verdim cunku psikolojim ancak bu sekilde rahatlar,daha sonra olan saclarimi korumak icin elimden geleni yapacagim.Sizce bu durumda en mantiklisi hangisi olur ?

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 04 Ekim 2024, 10:14:24 »
AKL,serkan aydin,medeks ile gorusme sagladim.AKL ekim yapmak yerine kok hucre onerdi.Serkan Aydin tamamen sizin ruh halinize bagli diyerek 3300 greft 52 bin tl dedi.Medeks 3500 greft 40 bin tl dedi.AKL yaptirmak isterseniz minimum fiyatimiz 39 bin tl dedi.2 ay icinde ektirmek istedigime karar verdim cunku psikolojim ancak bu sekilde rahatlar,daha sonra olan saclarimi korumak icin elimden geleni yapacagim.Sizce bu durumda en mantiklisi hangisi olur ?
Evet ekim yapmak ve ardından korumak için tedavilere başlamak mantıklı olan.
  • Yaşınız 22

Keennyy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 04 Ekim 2024, 12:10:27 »
Evet ekim yapmak ve ardından korumak için tedavilere başlamak mantıklı olan.
Siz hic ekim yaptirdiniz mi

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 04 Ekim 2024, 12:27:28 »
Siz hic ekim yaptirdiniz mi
Hayır şuan finas ile devam ediyorum sadece.
  • Yaşınız 22

Keennyy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 04 Ekim 2024, 13:34:23 »
Hayır şuan finas ile devam ediyorum sadece.
Ne kadar kullanmayi dusunuyorsunuz peki

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 04 Ekim 2024, 14:46:37 »
Ne kadar kullanmayi dusunuyorsunuz peki
Yan etki görene kadar kullanmayı düşünüyorum. Yan etki gördüğüm gün bırakırım direkt.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram