Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi tavsiye yaş 28  (Okunma sayısı 177 defa)

keremcolak97

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi öncesi tavsiye yaş 28
« : 27 Eylül 2024, 22:49:18 »
Arkadaşlar yaklaşık 21 yaşlarında başlayan dökülmem şuanda saçlar daha cansız ve açılmalar mevcut tavsiyelerinizi bekliyorum saç ekimi yapmalı mıyım önerebileceğiniz birşey var mı

twelwe-monkey

• Full Member
Ynt: Saç ekimi öncesi tavsiye yaş 28
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2024, 23:23:08 »
Merhabalar hocam açıklığın fazla değil, seni rahatsız ediyorsa bu açıklık yaptırabilirsin Dönör alanın güzel yaşına göre açıklığın fazla değil, iyi bir merkez ile güzel bir sonuç alırsın.

Yaşımız ve açıklığımız aynı beni rahatsız ettiği için ben yaptırdım daha 1 hafta oldu yaptıralı pişmanda değilim ama gerçekten sancılı ve uzun bir süreç, eğer illa yaptıracaksan forunda 100 lerce paylaşım var detaylı bir araştırma yap
Asmed
Asuman hair
Dr Bekir bek

Bu merkezlere bakabilirsin
  • Yaşınız 27

keremcolak97

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2024, 00:00:56 »
Asuman hanım ile bundan yaklaşık 3-4 ay önce bir görüşme gerçekleştirmiştim kendisi şakaklarda açılma olduğunu ama beslenmeme ve d vitaminim düşük olması sebebiyle kendisi şiddetle bunları takviye almamı istedii o zaman sonuçlarını görürsün dedi ama günden güne saçlarımın seyrekleşiyor ve daha inceleşti bunu elime attıgımda hissedebiliyorum aslında ekim yapmayı düşünüyorum en azından beni 40lı yaşlarıma kadar götürmesi yeterli bir yandan çekinmiyor da değilim bu süreç için

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2024, 09:42:33 »
Kardeşim bu yaşta ve açıklıkta ekim yapma sakın. Belirgin açıklığın yok ve dökülmen şiddetle devam ediyor. Ya takviyelerle mevcut saçını güçlendir ya da bırak dökülsün.

keremcolak97

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2024, 11:05:57 »
Hocam ne önerirsiniz takviye olarak en azından saçı güçlendirip ilerleyen zamanda bir ekim yapabilirim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2024, 11:14:53 »
Hocam ne önerirsiniz takviye olarak en azından saçı güçlendirip ilerleyen zamanda bir ekim yapabilirim
Solgar biotin 5 bin mg ya da bin mg al yanına venetura saw palmetto ekle.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2024, 13:32:18 »
Kardeşim bu yaşta ve açıklıkta ekim yapma sakın. Belirgin açıklığın yok ve dökülmen şiddetle devam ediyor. Ya takviyelerle mevcut saçını güçlendir ya da bırak dökülsün.
   3 defa ekim yaptırmış bir abinin sözünü dinle . Saçların çok güzel  sakın ekim düşünme . Bu Yaşta yapılan ekimler hep pişmanlıkla sonuçların. Yaşın 28-30 olmuş olsaydı yaptır derdim .

keremcolak97

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2024, 13:41:49 »
Yaşım 28 hocam

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2024, 15:42:46 »
Seni çok rahatsız etmiyorsa ekim yaptırma derim. Çok fazla bir açıklığın yok. Ama illa yaptıracaksan da iyi bir merkez seç ki pişman olma. Yoksa şu hali bile kötü değil. Ama tabii herkesin beklentisi aynı değil. Ben hemen hemen senin yaşlarda ekim yaptırdım ama benim açıklığım seninkinden fazlaydı. pişman da değilim :)

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 28 Eylül 2024, 17:02:59 »
Ekimlik bir durum yok ,hatta açılma olduğuna dair belirtide yok .Bu durumda dökülme durumu önemli. Çekme testi uygulamalısın.

Facebook Twitter Instagram