Gönderen Konu: Satılık kirkland minoxidil sıvı %5  (Okunma sayısı 126 defa)

aguy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Satılık kirkland minoxidil sıvı %5
« : 25 Eylül 2024, 20:31:14 »
Merhabalar ben yurt dışından gelirken kirkland minoxidil almistim ama cok fazla almışım bir kısmını satmaya karar verdim.Gercekligini kanıtlamak için deterjan testi ve kristallesme testi yaptım çok şükür hepsini basariyla gecti resimlerinide zaten paylastim kendimde kullaniyorum alirken 6 aylık paket olarak aldım ve o şekilde satiyorum fiyatı 3000 tl dir ilgilenenler wp'den mesaj yolu ile  ulaşabilirsiniz 5380311201

KOBA

• Full Member
Ynt: Satılık kirkland minoxidil sıvı %5
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2024, 21:18:34 »
Merhabalar ben yurt dışından gelirken kirkland minoxidil almistim ama cok fazla almışım bir kısmını satmaya karar verdim.Gercekligini kanıtlamak için deterjan testi ve kristallesme testi yaptım çok şükür hepsini basariyla gecti resimlerinide zaten paylastim kendimde kullaniyorum alirken 6 aylık paket olarak aldım ve o şekilde satiyorum fiyatı 3000 tl dir ilgilenenler wp'den mesaj yolu ile  ulaşabilirsiniz 5380311201
6 adet mi 3 k neden o kadar ucuz veriyon abe ?

İLİZAROV

• Hero Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2024, 21:27:23 »
Hakket la neden o kadar ucuza salıyon ?,Buradaki dandik minoksiller  bile 700 tl,bende bi şüphe oluştu.

aguy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2024, 21:34:43 »
yurtdışından aldım diyorum orda ucuz bu trendyoldaki çakallar 5 6 bin liraya satıyor istiyorsanız gidin yurt dışındaki sitelerde fiyatlara bakın euro ile çarpın ayrıca deterjan ve kristalleşme testi yaptım gerçekligini kanıtlamk için bunların ne oldugunuda araştırın çakmak bir şey satsam neden telefon numaramı verip insanlara satıyım

aguy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2024, 21:37:29 »
Hakket la neden o kadar ucuza salıyon ?,Buradaki dandik minoksiller  bile 700 tl,bende bi şüphe oluştu.
yurtdışından aldım diyorum orda ucuz bu trendyoldaki çakallar 5 6 bin liraya satıyor istiyorsanız gidin yurt dışındaki sitelerde fiyatlara bakın euro ile çarpın ayrıca deterjan ve kristalleşme testi yaptım gerçekligini kanıtlamk için bunların ne oldugunuda araştırın çakmak bir şey satsam neden telefon numaramı verip insanlara satıyım
İletiyi düzenle

aguy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2024, 21:45:05 »
7 bin liraya satsam alıcaksınız yani direkt sizin nasıl bir algı yapınız var kardeşim Türkiye her şey pahalı diye esnaflar fahiş fiyat çekiyo diye herkes mi öle yapıcak ben bunları yurt dışından aldım orda ucuz
ve orijinal fazla almışım yaklaşık olarak 24 tane var elimde bunların 10 tanesini kendime ayırdım geri kalanını satıcam her şeyde art niyet arıyorsunuz ve fiyat algılarınız bozulmuş şahsi numaramıda koymuşum oraya bilmeden yorum atmayın lütfen

İLİZAROV

• Hero Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2024, 22:06:12 »
Ben zaten sahte demedimki şüphe oluştu diyorum ve 24 adet minoxili sokmayı nasıl başardınız,benim bildiğim gümrükte şöyle bir kural var KOZMETİK ÜRÜNLER
600 ml’yi aşmamak kaydıyla kolonya, parfüm, lavanta, esans veya losyon ile 5 adet cilt bakım ürünü ve makyaj malzemesi.
Gümrük böyle diyor sende 24 adet var.Her seferinde elinde fazla varsa neden bol bol alıp ülkeye soktun onada pek anlam veremedim.

aguy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2024, 22:15:40 »
1 tanesi 60 ml 6 tane var 360 ml ediyor ve 4 kutu aldim ama kutuları bavula koymadım çöpe attım sadece yanima 1 tane kutuyu içi boş şekilde çantama koydum minoksilleride 24 tanesini kıyafetlerin altına dizip bavula koydum Eniştem Almanyada Havalimaninda güvenlikte çalışıyor bir sorun olmayacağını söyledi ve bu şekilde getirdim ayrıca kendimde kullaniyorum kullanırken video çekip mi atmam lazım çok art niyetli insanlar Ülkede cidden ama sizde haklısınız insanlar fırsatçı bu ülkede o yüzden sizede bir şey diyemiyorum ürünü de zorla satmiyorum isteyen alır uygunda veriyorum çünkü yurt dışından alınca daha ucuza geliyor Turkiyedeki esnaflar gibi pahalıya satmanın anlamıda yok almak isteyen alır almak istemeyen almaz telefon numaramida oraya yazmisim isteyen mesaj atar  içim gayet rahat bu konuda çünkü cakma ürün değil deterjan ve kristallesme testinide yapmisim ne olduğuna bakmak isteyen internetten bakar isteyen hintell beye yazip fikir alabilir bu deterjan ve kristallesme konusunu onun daha iyi anlayabilecegini biliyorum hayırlı aksamlar

İLİZAROV

• Hero Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #8 : 25 Eylül 2024, 22:19:16 »
1 tanesi 60 ml 6 tane var 360 ml ediyor ve 4 kutu aldim ama kutuları bavula koymadım çöpe attım sadece yanima 1 tane kutuyu içi boş şekilde çantama koydum minoksilleride 24 tanesini kıyafetlerin altına dizip bavula koydum Eniştem Almanyada Havalimaninda güvenlikte çalışıyor bir sorun olmayacağını söyledi ve bu şekilde getirdim ayrıca kendimde kullaniyorum kullanırken video çekip mi atmam lazım çok art niyetli insanlar Ülkede cidden ama sizde haklısınız insanlar fırsatçı bu ülkede o yüzden sizede bir şey diyemiyorum ürünü de zorla satmiyorum isteyen alır uygunda veriyorum çünkü yurt dışından alınca daha ucuza geliyor Turkiyedeki esnaflar gibi pahalıya satmanın anlamıda yok almak isteyen alır almak istemeyen almaz telefon numaramida oraya yazmisim isteyen mesaj atar  içim gayet rahat bu konuda çünkü cakma ürün değil deterjan ve kristallesme testinide yapmisim ne olduğuna bakmak isteyen internetten bakar isteyen hintell beye yazip fikir alabilir bu deterjan ve kristallesme konusunu onun daha iyi anlayabilecegini biliyorum hayırlı aksamlar
Hocam millet sokağın ortasında polis vuruyor,heryer uyuşturucu kullanan adam dolu,ülkede insan kalitesi her geçen gün düşüyor,ben seni tanımam etmem nereden bilebilirim güzel kardeşim sen iyi bir vatandaş mısın vesayre,sorgulamak tabiki hakkımız.

İLİZAROV

• Hero Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2024, 22:28:52 »
hocam almanyadan nereden tedarik ettin ?

İLİZAROV

• Hero Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2024, 22:31:44 »
Hocam bidahaki geliş gidişlerde Ru 58841 felan getirirsen haberim olsum seni wp den ekledim ben.

aguy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2024, 22:37:27 »
Hocam gerçekten haklısınız sorgulamaktan bu ülkenin insanı maalesef güvenilmez ben bunu 7 8 bin liraya da satabilirim  ama neden öyle bir şey yapiyim ki zaten yurt disinda ucuz vergi yok bisi yok   he bende isterim daha ucuza vermek ama maalesef euro harcadığımız için o ucuz olan şey bile 2800 gibi fiyata geliyor bende cüzi bir rakama 3000 e satiyorum kendime 10 tanesini ayırdım zaten yurt dışına gidip gelen biriyim bitince yine alırım kalan 14 taneyide satmak istiyorum çöpe gitmesin böyle bir şey

İLİZAROV

• Hero Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #12 : 25 Eylül 2024, 22:46:01 »
Hocam gerçekten haklısınız sorgulamaktan bu ülkenin insanı maalesef güvenilmez ben bunu 7 8 bin liraya da satabilirim  ama neden öyle bir şey yapiyim ki zaten yurt disinda ucuz vergi yok bisi yok   he bende isterim daha ucuza vermek ama maalesef euro harcadığımız için o ucuz olan şey bile 2800 gibi fiyata geliyor bende cüzi bir rakama 3000 e satiyorum kendime 10 tanesini ayırdım zaten yurt dışına gidip gelen biriyim bitince yine alırım kalan 14 taneyide satmak istiyorum çöpe gitmesin böyle bir şey
Hocam ru 58841 Fransız kökenli antiandrojen getirirsen yine buraya yaz ben alırım,bende topical minoksidil çok iyi çalışmıyor saçlı deride,androjenlerle devam ediyorum.

aguy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 25 Eylül 2024, 22:47:52 »
Hocam eczanelerde mi satılıyor sitesi falan mı var onun öyle bir ilacı bende duydum ama ocak ayı gibi tekrar yurt dışına cikicam bulabilirsem almaya çalışırım

İLİZAROV

• Hero Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #14 : 25 Eylül 2024, 22:50:28 »
Hocam eczanelerde mi satılıyor sitesi falan mı var onun öyle bir ilacı bende duydum ama ocak ayı gibi tekrar yurt dışına cikicam bulabilirsem almaya çalışırım
Hocam bekle site atıyım hemen.

Facebook Twitter Instagram