Gönderen Konu: Büşra Can Saç Ekim Merkezi Muğla 21.09.2024 Yaş:37 6300 greft  (Okunma sayısı 102 defa)

kelpierro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar arkadaşlar,
Yaklaşık 6 ay önceden almış olduğum saç ektirme işlemi kararını 21 Eylül tarihi itibariyle Büşra Can saç ekim merkezinde  Muğla’da gerçekleştirmiş oldum.
Burayı tercih etmemin sebebi daha önce burada saç ekim işlemi yaptırmış olan liseden bu yana  arkadaşım olan Cenk sayesinde oldu.Kendisine bana bu konuda yapmış olduğu yardımlar ve tavsiyeleri sayesinde çok teşekkür ediyorum.

Ekim yapılacağı sabah saat 8 itibariyle kliniğe giriş yaptım ve akşam 19:30 gibi operasyon ancak bitti.Sadece öğle arası yemek molası verildi (kendinlerine ikram ettikleri yemek için ayrıca teşekkür ediyorum) onun haricinde ekim işleminde ara verilmedi.
Ekim işlemi baştan sona kadar Büşra hoca ve ona yardım eden Emine hocam tarafından yapıldı.Tepe bölgesi Arşimet tekniği ile yapıldı.(Greft toplama ve kanal açma işlemi Büşra hocanın kendisi tarafından yapıldı)
Ekim işlemi genel olarak çok memnun kaldığım bir süreç ve kendilerine bu konuda çok teşekkür ediyorum.Ellerinden gelenin en iyisi yapmaya çalıştılar ve çok yoruldular.
Bu arada Eren Hocam ve ilgi ve alakayı hiç eksik etmeyen İrem hanıma da ayrıca teşekkür ediyorum.
Dün itibariyle Eren hocam tarafından 3. gün yıkaması yapıldı ve Muğla’dan memleketim izmire dönüş yaptım.
Kabuk dökme işlemi için tekrardan 1 hafta sonrası kliniğe gideceğim.

Operasyon öncesi 2 defa Prp ve 1 defa mezoterapi kliniğin tavsiyesi ile yapıldı onun dışında herhangi bir takviye kullanmadım.
Şu andada kullandığım herhangi bir takviye yok.

Genel olarak sürecin başından bu tarafına kadar olan herşeyden çok memnunum.Umarım sonuçta güzel olur.Bundan sonraki süreçle ilgili de paylaşım yapmaya devam ederim.

Öneri ve görüşleriniz çok önemli.Teşekkürler

CanPolat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim gayet güzel sık olmuş. Yanlardan şakakları Ekim yapılan yerleri atabilir misin

Eminacil

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminiz hayırlı olsun çok iyi görünüyor arşimed tekniğini Büşra hoca bana da önerdi de ben fire riski almak istemedim greftlerimin ön bölgede yogunlaşmasini talep ettim sizin zaten ön taraf fena değilmiş

kelpierro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim gayet güzel sık olmuş. Yanlardan şakakları Ekim yapılan yerleri atabilir misin

kelpierro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminiz hayırlı olsun çok iyi görünüyor arşimed tekniğini Büşra hoca bana da önerdi de ben fire riski almak istemedim greftlerimin ön bölgede yogunlaşmasini talep ettim sizin zaten ön taraf fena değilmiş

Teşekkür ederim.Evet ön taraflarda saç yoğunluğum olduğundan dolayı tepe bölgesine Ekim daha çok yapıldı

kelpierro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlıı olsun.

Teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram