Gönderen Konu: abilerim lütfen yardımcı olun zor bir karar vermem gerekiyor  (Okunma sayısı 78 defa)

ardagzr

• Yeni üye
  • *
yaşım 18 önceki konulardan olayı okuyabilirsiniz haziran temmuz stresli dönemden geçyim ağustosta bitti stres dönemim 20 sinde başlayan saç dökülmesi oldu 2 doktora gittim biri afgan tahlillere bakmadan genetik dedi diğer üniversitede profesordu oda şuan birşey diyemeyiz diyip cystiphane saç şampuanı ve losyonu önerdi sizce ne yapmam lazım 0.25 mg finasterid ile başlamam ne sorun yaratır bu vertexi kurtarırmıyım önlerde sorun yok gibi şakaklarda ama arkaya doğru saçımı attığımda saç döükülüyor 1 tel falan lütfen yardımcı olun teşekkürler

ahmet turan

• Sr. Member
Ynt: abilerim lütfen yardımcı olun zor bir karar vermem gerekiyor
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2024, 21:41:08 »
Şu an sende aga var diyemeyiz .vertexteki açıklık doğalda olabilir .belki hep vardı sen yeni farketmişte olabilirsin .
Dökülmen ne durumda orası önemli .
Çekme testi hiç uyguladınmı ? Ve ayrıca finasteridi düşük doz kullanmak yan etkilerinden seni kurtarmaz .

ardagzr

• Yeni üye
  • *
Ynt: abilerim lütfen yardımcı olun zor bir karar vermem gerekiyor
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2024, 22:50:09 »
Şu an sende aga var diyemeyiz .vertexteki açıklık doğalda olabilir .belki hep vardı sen yeni farketmişte olabilirsin .
Dökülmen ne durumda orası önemli .
Çekme testi hiç uyguladınmı ? Ve ayrıca finasteridi düşük doz kullanmak yan etkilerinden seni kurtarmaz .
şakaklarımda açılma yok inşallahta olmaz orası hiç yoktu hocam vertex kısmı dökülme duştan sonra fazla 30 tel bide duştan sonra arkaya doğru atınca arkada 1 tel görüyorum hep arkaya doğru atınca
çekme testi uygulamadım finasterid yan etki korkum yok sadece hafif dozlarda başlamak istiyorum biraz vertexi toparlamak istiyorum hocam
dermaroller haftada 2 defa
alpecin caffeine şampuan baslayacağım
22 de anında fin baba

Facebook Twitter Instagram