Gönderen Konu: HairOfDiyarbakır 2 aşamalı saç ekimi planlaması  (Okunma sayısı 24 defa)

Enes Ernim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
HairOfDiyarbakır 2 aşamalı saç ekimi planlaması
« : 25 Eylül 2024, 13:50:30 »
Merhaba arkadaşlar Diyarbakır batı hastanesinde saç ekimi uygulayan hairofdiyarbakır ile 2 aşamalı 2'nci aşaması vertex bölgesi olacak şekilde anlaşmış bulunmaktayım. İlk ekim kısmetse 08.11.2024 tarihinde olacak.(İlk ekim için 3-3,5k greft düşünülüyor. Fiyat: 45binTL 3Prp 1 Mezo. olacak şekilde) Süreçle ilgili görsel ve bilgiler aktaracağım. Forum çok faydalı çok yararlandım. Diyarbakır ve hairofdiyarbakır ekim merkezi ile ilgili bilgi ise çok az. Çorbada tuzum olursa ne mutlu bana. Herkese başarılı saç ekimleri dilerim. Selametle...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: HairOfDiyarbakır 2 aşamalı saç ekimi planlaması
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2024, 11:43:52 »
İki aşama mantıklı ama daha iyi bir merkez kalitesini gördüğün saç ekimlerini takip edebildiğin bir merkez seç ve fiyata takılma geleceğin çünkü

Bu arada bu daç tek aşama da iyi sonuç verir kendi saçların frna değil

Finasterid ilede güçlendirirsen harika bir sonuç olur

Mesala asuman hanım bir araştır
Global Moderator

Enes Ernim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HairOfDiyarbakır 2 aşamalı saç ekimi planlaması
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2024, 16:36:48 »
Hintell dönüşün için teşekkürler. İmkan hareket alanım içerisinde bana en makulü bu ekim merkeziydi, ödemeyi de yaptım zaten ekim gününü beklemedeyim. Dönüş yapmışken iki soru sorayım cevaplarsan sevinirim.
1- Tek aşama önermişsin takribi kaç greft yeterli olur bunun için ?
2- Finasterid için proscar uygun mudur? ekime 1,5 ay var şimdiden başlamamı önerir misin?
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2024, 16:46:49 Gönderen: Enes Ernim »

Facebook Twitter Instagram