Gönderen Konu: 09.09.2024-SD (ALFA) Saç ekim merkezi-3250 Greft-yaş 24  (Okunma sayısı 82 defa)

dirk_kuyt_1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İzmir'de ekim yapmam gerektiği için f/p bir yer arıyordum ve araştırarak burayı buldum. Selen ve Aysel hocanın güler yüzlülüğü, ilgili oluşları gerçekten harikaydı, işlem saat 4'te başlayıp 9'a kadar sürdü.Tekrardan teşekkür ederim hocalarıma. Sizin görüşlerinizi alabilir miyim?

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 09.09.2024-SD (ALFA) Saç ekim merkezi-3250 Greft-yaş 24
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2024, 00:08:43 »
dostum şimdiden yorum yapmak zor umarım güzel olur sonucun düzenli paylaşım yaparsan gidişat ile ilgili olumlu olumsuz bir nebze yorum yapılabilir şu an için sürecin fena değil gibi görünüyor sadece sanırım orta tepede biraz zedelenme olmuş saç derinde öyle görünüyor .

dirk_kuyt_1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 09.09.2024-SD (ALFA) Saç ekim merkezi-3250 Greft-yaş 24
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2024, 00:15:04 »
dostum şimdiden yorum yapmak zor umarım güzel olur sonucun düzenli paylaşım yaparsan gidişat ile ilgili olumlu olumsuz bir nebze yorum yapılabilir şu an için sürecin fena değil gibi görünüyor sadece sanırım orta tepede biraz zedelenme olmuş saç derinde öyle görünüyor .
hocam yorumun için teşekkürler, orası  yaraydı ve kabuk atma yıkamasından 3 gün sonra duştan hemen sonra elimle soydum orayı. Yani o nokta daha yeni ortaya çıktı. İyi forumlar.

Facebook Twitter Instagram