Gönderen Konu: Saç analizime uygun Klinik ve doktor tavsiyesine ihtiyacım var  (Okunma sayısı 109 defa)

Candarbey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İyi günler değerli forum üyeleri katkıda bulunanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

1-Yaşım:41

2-Saç dökülmem 25 yaşlarından sonra hafif hafif başladı çok yavaş bir dökülmem var şuan çok belirgin bir dökülme yok bu şekilde durdu denilebilir

Herhangi bir ilaç kullanmıyorum bir hastalığım yok şükür

Dökülme ön çizgide ilerledi. Saç telim ince va yumuşak denebilir

Şampuan olarak devamlı bioxin kullanıyorum

Değerli forum üyeleri saç ekiminden beklentim doğal ön çizgi. Bu konuda hassasım

Saçımı geriye doğru tarıyorumÖn çizginin estetik bir şekilde hacimli durmasını istiyorum

bütçemi fiyat performans oranında zorlaya bilirim. Bu kriterlere uygun  olarak  klinik/ doktor tavsiyesinde bulunmanızı rica ediyorum.
Lütfen tavsiyeniz doğal ve sık ön çizgi beklentimin doğrultusunda olsun.

Bunun yanında neye dikkat etmem gerektiği gibi değerli  tavsiyelerinizden yararlanmak istiyorum.
tekrar teşekkür ederim

Candarbey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Üstten ön görünüm

Candarbey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yan görünüm

Candarbey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Görünüm

Romanadam

• Sr. Member
yaş 41 olduğu için şimdiden sonra agresif bir dökülmeniz yoktur diye düşünüyorum ,muhtemelen uzun yıllar bu şekilde kalır saçlarınız .hem bu yönden hemde açıklık bakımından saç ekimine oldukça elverişli bir durumunuz var .saç telleride kalınlık olarak ortalamanın üzerinde görünüyor .amatör bir yer ekerse muhtemelen dediğiniz gibi ön çizgide doğal olmayan bir görüntü ortaya çıkması kaçınılmaz olur .bakmayın siz amatör dediğimizde ekimcilerin nerdeyse yüzde 90 ı .bu yüzden doğal bir ön hatta ısrarcı olmanız çok mantıklı .hem doğal olmalı hemde dolgun ,seyrek olursa çizgi doğal olsa bile ekim olduğu anlaşılır .bu kriterleri karşılayabilen ekim yeri olarakta ankarada bekir bek var ama adam hazirana kadar doluyum diyor şaka gibi bir sene sonrasına randevu veriyor nerdeyse .ben ondan alamadım randevu .
bunun dışında inceledinmi bilmiyorum serkan aygın ve asuman hairden başka işin gerçeği çok bir yer gelmiyor benim aklıma .

Candarbey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
yaş 41 olduğu için şimdiden sonra agresif bir dökülmeniz yoktur diye düşünüyorum ,muhtemelen uzun yıllar bu şekilde kalır saçlarınız .hem bu yönden hemde açıklık bakımından saç ekimine oldukça elverişli bir durumunuz var .saç telleride kalınlık olarak ortalamanın üzerinde görünüyor .amatör bir yer ekerse muhtemelen dediğiniz gibi ön çizgide doğal olmayan bir görüntü ortaya çıkması kaçınılmaz olur .bakmayın siz amatör dediğimizde ekimcilerin nerdeyse yüzde 90 ı .bu yüzden doğal bir ön hatta ısrarcı olmanız çok mantıklı .hem doğal olmalı hemde dolgun ,seyrek olursa çizgi doğal olsa bile ekim olduğu anlaşılır .bu kriterleri karşılayabilen ekim yeri olarakta ankarada bekir bek var ama adam hazirana kadar doluyum diyor şaka gibi bir sene sonrasına randevu veriyor nerdeyse .ben ondan alamadım randevu .
bunun dışında inceledinmi bilmiyorum serkan aygın ve asuman hairden başka işin gerçeği çok bir yer gelmiyor benim aklıma .

Teşekkür ediyorum

Kerimm34

• Hero Member
Bence iyi bir sonuç için oldukça uygunsunuz fakat doğallık bakımından zor sonuç alınacak bir açıklık .Hem ekim alanında minyatürde olsa hiç saçınız olmadığı için hemde uzun yıllardır o bölgede saç olmadığı için güneş ışınları vs saçsız deriye zarar veriyor ve o bölgeden saç çıkışı zor hale geliyor Bazı ekim merkezleri bu yüzden bölgeye direk kalın tellileri ekip sonuç almak istiyor.  Doğallık konusunda  endişenizde haklısınız .İyi araştırın o bölgeye tekli ve ince saçı ön bölgeye ekip çıkartabilen merkezleri araştırmanız lazım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
donör güzel saç ekimine uygunsunuz ama doğru saç ekim merkezi seçerek ancak başarıya ulaşabilirsiniz 100 cm2 bandında bir açıklık var gibi duruyor 3800 greft yeterli olur düşüncesindeyim güzelde sonuç alıp saç sorununuz kalmaz

ama unutmayın beklentiniz saç çıkışından ziyade ilk olarak doğallık olmalı

kendi saç yapınıza uygun saç yönleri
doğru saç geçişleri
tarama saç yönüne uygun kanal yönleri
orjinal bir saç çizgi tasarımı ve bu tasarıma uygun saç yönleri

hasarsız bir donör alımı

kendi var olan saçınıza uygun sırıtmayan bir sıklık

bunu da andan iyi bir merkezde yakalarsınız bu da para demek :)

ama insan kendi hayatına ve dış görünüşüne harcadığı parayı gözü görmemeli
çünkü hiç bir şey dış görünüşümüzü etkileyecek kadar değerli değil

saç ekimi adamı rezil de eder vezirde doğru bir seçim önemli rezil olmamak için

ucuz etin yahnisi yenmez malum
Global Moderator

ahmet turan

• Sr. Member
donör güzel saç ekimine uygunsunuz ama doğru saç ekim merkezi seçerek ancak başarıya ulaşabilirsiniz 100 cm2 bandında bir açıklık var gibi duruyor 3800 greft yeterli olur düşüncesindeyim güzelde sonuç alıp saç sorununuz kalmaz

doğru saç geçişleri

hasarsız bir donör alımı

Başkanım gene on numara yorum yapmış
Saçsız başlara derman olan büyük üstat hintel iyiki varsın  :)

Candarbey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bence iyi bir sonuç için oldukça uygunsunuz fakat doğallık bakımından zor sonuç alınacak bir açıklık .Hem ekim alanında minyatürde olsa hiç saçınız olmadığı için hemde uzun yıllardır o bölgede saç olmadığı için güneş ışınları vs saçsız deriye zarar veriyor ve o bölgeden saç çıkışı zor hale geliyor Bazı ekim merkezleri bu yüzden bölgeye direk kalın tellileri ekip sonuç almak istiyor.  Doğallık konusunda  endişenizde haklısınız .İyi araştırın o bölgeye tekli ve ince saçı ön bölgeye ekip çıkartabilen merkezleri araştırmanız lazım.

Çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için

Candarbey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç analizime uygun Klinik ve doktor tavsiyesine ihtiyacım var
« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2024, 23:48:57 »

doğru saç geçişleri

hasarsız bir donör alımı

Çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için

Asuman hocanın ekimlerini inceliyorum uygun gibi gözüküyor söylediğiniz kriterlerdeki ekimler için siz ne söylersiniz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç analizime uygun Klinik ve doktor tavsiyesine ihtiyacım var
« Yanıtla #11 : 26 Eylül 2024, 11:49:45 »
Evet o fiyat bandında gayet başarılı asuman hanım hocam rica ederim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram