Gönderen Konu: ASUMAN HAIR 20.09.2024 3500 GREFT YAŞ 28  (Okunma sayısı 4211 defa)

twelwe-monkey

• Full Member
ASUMAN HAIR 20.09.2024 3500 GREFT YAŞ 28
« : 23 Eylül 2024, 12:07:07 »
Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 7-8 yıldır saç ektirmeyi düşünüyordum yaşımın ilerlemesini bekledim, dökülme sürecim 15 yaşlarında başladı 18 yaşlarda bu seviyede kaldı yaklaşık 10 yıldır çok az saçım döküldü ve zamanın geldiğini hissettim ve yaptırmaya karar aldım araştırma yaparken  bu forumu keşfettim 5 ay önce ve buradan yapılan şeffaf paylaşımlar sayesinde Ekim yaptırmaya karar verdim paylaşım yapan herkese teşekkür ederim, Bende. Bu sebepten dolayı paylaşım yapmaya karar verdim. Ekim yaptırmayı düşünen arkadaşlar faydam olursa ne mutlu bana

5 aylık süreçte 10 dan fazla merkez ile görüştüm bir kaçtane kapora yaktım en son Asuman Hair ile Asmed arasında kaldım, bütçe sebebi ile Asuman hair karar kıldım.

Operasyon sürecinin den bahsedeyim size

Saat 7,30 da hastaneye geldim Özlem hanım karşıladı ardından Asuman hanım geldi saç çizgisi çizdi bazı fikir alışverişleri oldu akabinde Enes bey saç traşımı yaptı ve Ekim odasına geçtik

Atakan bey anestezi işlemine başladı en acılı kısım bu kısımdı gerçekten gerek vardı diye düşündüğüm kısımdı, şimdi iyiki yaptırmışım diyorum ama anestezi işlemi bittikten sonra Enes bey geldi alıma başladı ardından atakan beyde dahil oldu operasyona oda toplama işlemine başladı yaklaşık 3-4 saat sürdü bu süreç Asuman hanım 2-3 defa kontrole geldi,
Enes bey çıkan greflerim hep 2’li 3’lü söyledi bu konuda şanslı oldumu söyledi, ince telli olduğu için saçlarımın doğal bir görüntü oluşacağını söyledi ve greft alım işlemi sonlandı.

Saat 12 gibi kanal açma işlemi başladı Asuman hanım geldi tüm kanalları kendisi açti yaklaşık 1 saat sürdü bu süreçte kanal açım işlemi bittikten sonra Ekim için Enes bey ve atakan bey katıldı işleme ön çizgiyi Asuman hanım ekti ve şakak bölgelerini nasıl yapacaklarını Enes bey ve atakan bey söyleyip ara verdi kendisi, Enes bey ve atakan bey Ekim işlemine devam etti 45dk sonra Asuman hanım tekrardan katıldı işleme 1 saat daha devam etti sonrasında ayrıldı tekrar Enes bey ve atakan bey işlemi bitirirdi.

Benim deneyimim bu şekilde idi arkadaşlar yapılan işlemden memnun kaldım.

Ekim öncesi fotoğlar(40 günde kesilmeden bu kadar uzamıştı)

twelwe-monkey

• Full Member
Ynt: ASUMAN HAIR 20.09.2024 3500 GREFT YAŞ 28
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2024, 12:17:00 »
Ekim sonrası fotoğraflar ekliyorum
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2024, 12:23:47 Gönderen: twelwe-monkey »
  • Yaşınız 27

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2024, 12:24:12 »
Tepe kısmı
  • Yaşınız 27

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2024, 12:34:59 »
Üst kısım
  • Yaşınız 27

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2024, 13:42:37 »
Anestezi işlemi sırasında "Gerek var mıydı" diye kendini sormuşsun...
Bu kadar saçım olsa, bu forum, bu saç ektirme işi aklıma gelir miydi acaba? Muhtemelen gelmezdi.
Ancak foruma başladığımdan beri öğrendiğim şey şu ki; Çok açıklığı olmayan saç ekimleri sonrası kişilerde muazzam değişiklikler oluyor, iyi yönde.
Hayırlı olsun, açıklığın güzel. İnşallah muazzam bir sonucun olur.

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #5 : 23 Eylül 2024, 14:02:49 »
Teşekkür ederim yorumuz için, kafamdaki skar izinden dolayı hiç 1 numara saç yapmamıştım, Ekim işleminden önce saçımın kesildikten sonra farkettim bana kısa saç daha çok yakışıyormuş,pişman değilim tabi yaptığım işlemden çokta memnunum, inşallah güzel bir sonuç alırım, Enes bey’de aynı şeyi söyledi şakak tasarımı ve yoğun ekimimiz ile 6 ay sonra Bam başka birisi olacaksınız dedi, bekleyip göreceğiz tüm süreci şeffaf bir şekilde paylaşıyor olacağım

Bu gün ekimin 3. Günü ödem atmaya çalışıyorum ve Ekim bölgesinde 3-4 apse olmuş onun içinde fucidin krem kullanıyorum bu konular hakkında bilgisi olan varsa başka bir tedavi yöntemi varsa söylerse sevinirim
  • Yaşınız 27

Roka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2024, 14:12:31 »
Ekimin hayırlı olsun dostum zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır😁
Diyerekten konuşursak ekimin planlaması, ön çizgin ve yoğunluğu oldukça doğal gözüküyor. Umarım seninde içine sinmiştir. Senden sadece 1 gün önce Ekim yaptırdım seni en iyi ben anlarım bro 😁 Günün ömrün saçın güzel olsun 🙏
  • Ekim Tarihi: 19.09.2024
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant Clinic
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Xpecia, Redoxan, Prednol, Coraspin, Proscar’a Ekim sonrası 5. Günü başladım

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2024, 14:31:41 »
Ekimin hayırlı olsun dostum zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır😁
Diyerekten konuşursak ekimin planlaması, ön çizgin ve yoğunluğu oldukça doğal gözüküyor. Umarım seninde içine sinmiştir. Senden sadece 1 gün önce Ekim yaptırdım seni en iyi ben anlarım bro 😁 Günün ömrün saçın güzel olsun 🙏
Teşekkür ederim yorumunuz için perşembe günü girmedim foruma bilerek son dakika kafamda değişiklik olmasın diye ekimden sonra paylaşımınızı gördüm inşallah ikimizde çok güzel sonuçlar alırız, bakalım süreç nasıl ilerleyecek
  • Yaşınız 27

Utku35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Eylül 2024, 16:06:08 »
Hayirli olsun. Umarim guzel bir sonuc alirsin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Eylül 2024, 17:18:33 »
Hayırlı olsun emeğinize sağlık çok güzel bir konu hazırlamışsınız detaylı teşekkür ederiz saç ekiminiz açık alana göre gayet güzel ve şık olmuş ön çizginiz gayet başarılı ve çok estetik bir görüntü elde edeceğinizi düşünüyorum çok temiz sağlıklı kaliteli bir saç ekimi umarım harika bir sonuç alırsınız biz de harika bir konu takip etmiş oluruz geçmiş olsun
Global Moderator

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2024, 21:37:20 »
Hayirli olsun. Umarim guzel bir sonuc alirsin.
Teşekkür ederim yorumuz için inşallah hep birlikte güzel sonuç alacağız
  • Yaşınız 27

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #11 : 23 Eylül 2024, 21:38:29 »
Hayırlı olsun emeğinize sağlık çok güzel bir konu hazırlamışsınız detaylı teşekkür ederiz saç ekiminiz açık alana göre gayet güzel ve şık olmuş ön çizginiz gayet başarılı ve çok estetik bir görüntü elde edeceğinizi düşünüyorum çok temiz sağlıklı kaliteli bir saç ekimi umarım harika bir sonuç alırsınız biz de harika bir konu takip etmiş oluruz geçmiş olsun
Teşekkür ederim hintel bu araştırma sürecinde’de seni biraz yordum kusura bakma, inşallah güzel bir sonuç alma dileğiyle
  • Yaşınız 27

Roka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Eylül 2024, 10:36:08 »
Teşekkür ederim yorumunuz için perşembe günü girmedim foruma bilerek son dakika kafamda değişiklik olmasın diye ekimden sonra paylaşımınızı gördüm inşallah ikimizde çok güzel sonuçlar alırız, bakalım süreç nasıl ilerleyecek
Rica ederim dostum
Asuman hanıma anlamsız bir şekilde güvendim ve işlemimin kötü olacağına dair hiçbir duyguya kapılmadım. İyi şeyler olacağına inanıyorum 😁🙏
Bu arada ağrı kesicilerin bitmesiyle donör alanında sancılar hissetmeye başladım. Normal sürece dahil olduğu söylendi Tavsiye üzerine ağrı kesici takviyesiyle yola devam 🫡 (belki sana rehber olurum 😁)
  • Ekim Tarihi: 19.09.2024
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant Clinic
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Xpecia, Redoxan, Prednol, Coraspin, Proscar’a Ekim sonrası 5. Günü başladım

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #13 : 24 Eylül 2024, 19:20:48 »
Rica ederim dostum
Asuman hanıma anlamsız bir şekilde güvendim ve işlemimin kötü olacağına dair hiçbir duyguya kapılmadım. İyi şeyler olacağına inanıyorum 😁🙏
Bu arada ağrı kesicilerin bitmesiyle donör alanında sancılar hissetmeye başladım. Normal sürece dahil olduğu söylendi Tavsiye üzerine ağrı kesici takviyesiyle yola devam 🫡 (belki sana rehber olurum 😁)
Aynı duygulara kapılarak bende Ekim yaptırdım,ekimden 1 gün sonra tüm ağrılar geçti bende sadece Ekim günü ağrı kesici kullandım sonra kullanmadım.
Şuan için
Xprecia sabah akşam
Finas 2 günde 1 1 tabletin 4/1 kadar
Vitamin hergün
Folik asit hergün
Ödem atmak için bir hap vermişlerdi onuda son kez içicem

Bana verdikleri finans dozu az geldi, siz finans kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız nasıl kullanıyorsunuz,

Kabuk dökümü sonrası tekrar güncelleme yapacağım arkadaşlar bilginiz olsun

• Yaşınız 27

Batu90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 24 Eylül 2024, 20:22:15 »
Aynı duygulara kapılarak bende Ekim yaptırdım,ekimden 1 gün sonra tüm ağrılar geçti bende sadece Ekim günü ağrı kesici kullandım sonra kullanmadım.
Şuan için
Xprecia sabah akşam
Finas 2 günde 1 1 tabletin 4/1 kadar
Vitamin hergün
Folik asit hergün
Ödem atmak için bir hap vermişlerdi onuda son kez içicem

Bana verdikleri finans dozu az geldi, siz finans kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız nasıl kullanıyorsunuz,

Kabuk dökümü sonrası tekrar güncelleme yapacağım arkadaşlar bilginiz olsun

Dostum tekrardan hayırlı olsun, ben finas kullanmıyorum ve kullanmiyacagım, başdan asuman hanıma da illetim.

Facebook Twitter Instagram