Gönderen Konu: Medeks 2. Ekim için tavsiye alabilir miyim?  (Okunma sayısı 62 defa)

lubido001

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Medeks 2. Ekim için tavsiye alabilir miyim?
« : 23 Eylül 2024, 09:10:24 »
Tam 8 ay önce Medekste saç ektirdim şu ana kadar çok memnunum. Hiç saçım yokken kellikten kurtuldum. Tepe bölgesine de Ekim yaptırmak istiyorum aynı zamanda ön tarafa bi sıklaştırma ekimi olacak şekilde 2. Ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Sadece solgar biotin kullandım ekimden önce ve sonra daha yeni bıraktım. Ekimden 1 ay önce yine başlarım diye düşünüyorum. Sizce başarılı bir ekim olur mu? Nerede ektirmeliyim? 2. Ekim için bu tarz bir saçta nereyi tavsiye edersiniz?

AntiDHT

• Yeni üye
  • *
Ynt: 2. Ekim için tavsiye alabilir miyim?
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2024, 09:25:54 »
Donör zayıflamış biraz fakat sakal destekli bir ekim yapılıp ardından simülasyon ile desteklenebilir.
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi 2 Günde 1x Dutasterid (Avodart), Günde 2x Xpecia Tablet, Prozinc Plus Losyon
Tanrı bir kaç tane mükemmel kafa yaratmıştır, diğerlerini de saçla kamufle etmiştir.

Ekim Konum: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=36381.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Medeks 2. Ekim için tavsiye alabilir miyim?
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2024, 12:03:12 »
Madem memnunsun tekrar medeksi seç
Dostum bir değerlendirme al gökan hoca ile
Global Moderator

Tolgaatr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2024, 13:11:46 »
Bence de macera arama güzel bir hale getirmişler sende memnunsun neden başka yer arıyorsun ki

lubido001

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2024, 21:40:52 »
Hocam fikir alıyorum sadece evet memnunum ama sizin de görüşlerinizi almak istedim acaba daha iyi bir performans alabileceğim bi yer var mı önceki durumu da göz önünde bulundurunca

Facebook Twitter Instagram