Gönderen Konu: Lütfen Saç ekimi için yardım  (Okunma sayısı 148 defa)

Alicem Akdeniz

• Yeni üye
  • *
Lütfen Saç ekimi için yardım
« : 22 Eylül 2024, 16:09:11 »
Arkadaşlar bugün ankarada fehmi arman saç ekim merkezine gittim donör bölgenin az olduğunu söyledi 28 yaşındayım ve saç ektirmek istiyorum ama yapamayacağını söyledi losyon şampuan ve 2 tane vitamin verdi 7 bin TL ödedim ama moralim çok bozuk saçlarımı atacağım bu saç ekilmezmi önerisi olan varmı gerçekten yardım ederseniz sevinirim herkese şimdiden teşekkür edeirm

Alper1

• Hero Member
Ynt: Lütfen Saç ekimi için yardım
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2024, 04:31:31 »
Donör gayet iyiymiş ya neden yapmak istemedi anlayamadım. Arkadan ve yanlardan çıkacak greftlerle üst taraf kapanırdı belki vertex 2. ekime kalabilirdi. Bence başka bir ekim yeriyle daha görüşün.
Gideceğiniz başka bir yer yine ekim yapmaya taraf olmazsa o zaman mecburen finasterid kullanmaya başlayıp öyle ekime gitmeniz gerekiyor.
Bu arada vitaminlere ve losyonlara boşa para ödemişsiniz hiç gerek yoktu onları almanıza eğer geri verme şansınız varsa bence iade edin.
Üst tarafta hala saçlarınız var tamamını kaybetmemişsiniz bence ilaç tedavisiyle hallolur ekime gerek kalmadan.
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2024, 20:02:44 Gönderen: Alper1 »
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Alicem Akdeniz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2024, 11:36:41 »
Kesinlikle losyon çıkaracak gibi şeyler söyledi bana o yüzden aldım iade etme şansım varmı bilmiyorum ama konuşmayı düşünüyorum şimdi hasan demir hocaya geldim ankarada oda donör bölgenin zayıflığını vurguladı ama ekim yaparız 3000 greft ön kısım kapanır dedi onu dönüyorum kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2024, 06:15:13 »
bir losyon ve vitamin 7 bin tl mi? ayıptır ya. iade edin hocam. finasterid ile dönor bölgeyi güçlendirip ekim yapabilirsiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2024, 11:41:11 »
Bu geniş açıklığa verdikleri vitamin ve losyonun ne işe yaradığını firmadan biri gelsinde bize anlatsın lütfen ya biz cahiliz ya da siz yakaladınıza bari şu vitaminleride iteliyip göndereyim kafasındasınız?

Neyse

Açıklık geniş donör zayıf maalesef zor bir vaka
Beklentin saç ekiminden yüksek olmamalı
Bu kafayı kople kapatabilmek zaten olmaz

Makul bir sonuç beklentin varsa

Finasterid araştırıp saç ekimi düşünebilirsin ama donör alandaki saçlar donör alanda bile zayıfladıysa ekilen alanda da güçlü bir çıkış yapması biraz zor kısaca risk
Hem bu saçı ekecek merkez için risk hem senin için

Finasterid araştır düşünürsen kullan
Geniş açıklıklarda başarılı medeks ile de bir görüş
Sakal desteğide olursa daha iyi olur.
Global Moderator

AntiDHT

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2024, 15:08:10 »
Size tavsiyem 1 sene civarı medikal tedavi + medeks  🙂
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi 2 Günde 1x Dutasterid (Avodart), Günde 2x Xpecia Tablet, Prozinc Plus Losyon
Tanrı bir kaç tane mükemmel kafa yaratmıştır, diğerlerini de saçla kamufle etmiştir.

Ekim Konum: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=36381.0

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 27 Eylül 2024, 22:41:51 »
Size tavsiyem 1 sene civarı medikal tedavi + medeks  🙂

+1

Facebook Twitter Instagram