Gönderen Konu: Şampuan  (Okunma sayısı 310 defa)

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şampuan
« : 20 Eylül 2024, 12:41:54 »
Arkadaşlar yurt dışında Amerika dışında nerede Revita şampuan bulabiliriz . Örneğin Belçika Fransa yada Almanya da bulursak getiricem ama bulunmaması durumun da Alpacin black C1 getirmeyi düşünüyorum

kelboy85

• Hero Member
Ynt: Şampuan
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2024, 14:19:58 »
Arkadaşlar yurt dışında Amerika dışında nerede Revita şampuan bulabiliriz . Örneğin Belçika Fransa yada Almanya da bulursak getiricem ama bulunmaması durumun da Alpacin black C1 getirmeyi düşünüyorum
avrupada satilan revitalarin icinde ketakonazol yok o yuzden salla

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2024, 15:58:27 »
O halde alpecin black c1 stoklayacağım . Çünkü black olanı Türkiye de satılmıyor

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2024, 17:24:24 »
Sonunda buldum 😃

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2024, 01:07:36 »
Nerden aldınız hocam

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2024, 02:44:06 »
Nerden aldınız hocam
Almanya hocam.  Bizim Türkiye de black serisi yok ne yazık ki . Gelmişken bir kaç tane aldım

boldi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Ekim 2024, 18:32:35 »
Black serisinin içeriği normal olanla birebir aynı gibi hocam. Sadece saçlar daha kolay şekil alır bununla falan yazmışlar. Başka ekstrem bi olayı var mı ben mi kaçırıyorum ? Ben de normal olandan alıp prozinc plus ile değişmeli kullanmayı düşünüyorum.

Batu90

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2024, 20:28:40 »
Black serisinin içeriği normal olanla birebir aynı gibi hocam. Sadece saçlar daha kolay şekil alır bununla falan yazmışlar. Başka ekstrem bi olayı var mı ben mi kaçırıyorum ? Ben de normal olandan alıp prozinc plus ile değişmeli kullanmayı düşünüyorum.

Hocam asuman hanım 1 sene koffeinli şampuan kullanma demedimi sana?

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Ekim 2024, 22:03:56 »
black serisinde tuz yok hocam . Sls türü benzer içerikler mevcut değil.  Bu yüzden black serisini aldım.  Zaten Türkiye de yoktu black serisi bu yüzden yurt dışına gitmişken biraz aldım stok yaptım.

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Ekim 2024, 21:55:48 »
Saç ekim merkezinin verdiği Şampuan bittiği için alpacin black'i ilk kez az önce denedim.  Kokusu ve saça verdiği ferahlık gerçekten çok güzel.  Fresh bir hava oluşuyor gibi oluyor saç derisinde.

boldi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Ekim 2024, 01:05:50 »
Konuşmamıştık, bir sorun olacağını sanmamıştım. Hatırlattığın için sağol. Sordum dönüş bekliyorum.

black serisinde tuz yok hocam . Sls türü benzer içerikler mevcut değil.  Bu yüzden black serisini aldım.  Zaten Türkiye de yoktu black serisi bu yüzden yurt dışına gitmişken biraz aldım stok yaptım.
iki ürünün içeriklerini kopyalayıp chatgptye farkını sorduğumda çıkan cevap bu şekilde hocam.

İki Alpecin Caffeine Shampoo C1'nın içerikleri arasında birkaç küçük fark bulunmaktadır:

Zinc bileşiği:
Alpecin Caffeine Shampoo C1 (klasik versiyon) Zinc PCA içeriyor.
Alpecin Caffeine Shampoo C1 Black Edition ise Zinc Chloride içeriyor.
Zinc PCA, cilt yağını düzenlemeye ve nemlendirmeye yardımcı olurken, Zinc Chloride saç ve saç derisinin güçlendirilmesine odaklanır.

Koku bileşenleri:
Klasik versiyon Linalool ve Hexyl Cinnamal içermezken,
Black Edition bu iki maddeyi içeriyor. Bu maddeler, koku katkı maddeleridir ve bazı hassas kişilerde alerji veya hassasiyete neden olabilirler.
Bu küçük farklılıklar dışında, iki şampuanın temel bileşenleri aynıdır. İşlev ve genel etki bakımından çok benzer ürünlerdir.

Saç ekim merkezinin verdiği Şampuan bittiği için alpacin black'i ilk kez az önce denedim.  Kokusu ve saça verdiği ferahlık gerçekten çok güzel.  Fresh bir hava oluşuyor gibi oluyor saç derisinde.
Beğenmenize sevindim, benim merkez onaylarsa ben de basic versiyonunu eklemeyi düşünüyorum yıkama rutinlerime.

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Ekim 2024, 01:48:40 »
Konuşmamıştık, bir sorun olacağını sanmamıştım. Hatırlattığın için sağol. Sordum dönüş bekliyorum.
iki ürünün içeriklerini kopyalayıp chatgptye farkını sorduğumda çıkan cevap bu şekilde hocam.

İki Alpecin Caffeine Shampoo C1'nın içerikleri arasında birkaç küçük fark bulunmaktadır:

Zinc bileşiği:
Alpecin Caffeine Shampoo C1 (klasik versiyon) Zinc PCA içeriyor.
Alpecin Caffeine Shampoo C1 Black Edition ise Zinc Chloride içeriyor.
Zinc PCA, cilt yağını düzenlemeye ve nemlendirmeye yardımcı olurken, Zinc Chloride saç ve saç derisinin güçlendirilmesine odaklanır.

Koku bileşenleri:
Klasik versiyon Linalool ve Hexyl Cinnamal içermezken,
Black Edition bu iki maddeyi içeriyor. Bu maddeler, koku katkı maddeleridir ve bazı hassas kişilerde alerji veya hassasiyete neden olabilirler.
Bu küçük farklılıklar dışında, iki şampuanın temel bileşenleri aynıdır. İşlev ve genel etki bakımından çok benzer ürünlerdir.
Beğenmenize sevindim, benim merkez onaylarsa ben de basic versiyonunu eklemeyi düşünüyorum yıkama rutinlerime.
Şampuanın orjinalini ve yeni üretimini bulmaya dikkat et . Türkiye de yeni üretimi var mı yokmu bilmiyorum ama yurt dışına giden gelen eş dost varsa oradan getirt.Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde satılıyor. Yurt dışında çok ucuz Ben 6 euro'ya aldım ve çok fazla Alpecin seçeneği var. Alpecin sport şampuan alıcam bidahaki gidişimde içinde biotin var ekstra olarak .

boldi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Ekim 2024, 02:37:33 »
Şampuanın orjinalini ve yeni üretimini bulmaya dikkat et . Türkiye de yeni üretimi var mı yokmu bilmiyorum ama yurt dışına giden gelen eş dost varsa oradan getirt.Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde satılıyor. Yurt dışında çok ucuz Ben 6 euro'ya aldım ve çok fazla Alpecin seçeneği var. Alpecin sport şampuan alıcam bidahaki gidişimde içinde biotin var ekstra olarak .

Fiyat çok iyimiş, ozaman sizin yaptığınız gibi yurtdışından dönerken stoklamak mantıklı gibi. Trdeki yetkili satıcıları alpecin kendi sitesinde paylaşmış aslında, orjinallik açısından sorun olacağını sanmam ama fiyat yurtdışına göre pahalı. Sport versiyonuna da bakayım hocam, kasım sonu bi çıkıcam yurtdışına teşekkürler.

boldi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Ekim 2024, 23:39:40 »
Bugün kullanımı onayladı hocam asuman hanım.  Size kullanmayın mı demişti ?

Batu90

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 15 Ekim 2024, 00:45:08 »
Bugün kullanımı onayladı hocam asuman hanım.  Size kullanmayın mı demişti ?

Cok ilginc, bana 1 yıl gelişim sürecinde kullanma dendi, anlam veremedim simdi. Ekimden sonra kacinci haftadasin sen hocam?

Facebook Twitter Instagram