Gönderen Konu: İç organ yağı - Visceral Fat ve Saç dökülmesi  (Okunma sayısı 46 defa)

Ollia Type

• Yeni üye
  • *
İç organ yağı - Visceral Fat ve Saç dökülmesi
« : 18 Eylül 2024, 23:08:40 »
Arkadaşlar aranızda paketli gıdaları çok az tükettiğini düşünen, sprint gibi antremanlarla uğraşan, bel çevresi geniş olmayan ve genç yaşta saçı dökülen var mı? Sanmıyorum.

Dr. Sean O'Mara adındaki kişinin videolarına bakmanızı öneriyorum, tüm hastalıkların sebebinin iç organ yağları olduğunu iddia ediyor ve bu kolayca karşı çıkılabilecek bir iddia değil. Paketli gıdaları bırakmak, etle ve mümkünse fermente gıdalarla beslenme, aralıklı oruç, sprint gibi yorucu ve kısa sporlar yapma gibi basit şeylerle sorunu çözebileceğinizi iddia ediyor, bir çok kişi basit şeylerle yağlarını eritmiş ve mri ile sonuçları paylaşıyor, organ yağları görünmediği için dışarıdan anlamak da pek mümkün değil.

Ben son aylarda 10 kiloya yakın zayıfladım, hala vermem gereken 10 kilo daha olduğunu düşünüyorum fakat iyi hissediyorum, saçlarıma etkisini görmek için çok erken, aynı saç döngüsündeyim ve yağların erimesinin sonucu bile yıllar içinde ortaya çıkabiliyormuş, kilo alırken de sonuçlar yavaşça ve yıllar içinde ortaya çıkıyor. Sizinle de paylaşmak istedim, günde bir öğün, fast food çok yesem de en azından şekersiz kola içiyorum, [yarı oranda zararlı] yemekten önce fermente sebzeler veya şeker oranı az meyveler yiyorum, tatlıları öğün sonuna alıyorum vs, hiç aç kalmadan 10 kilo verdim, umarım daha da verebilirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İç organ yağı - Visceral Fat ve Saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2024, 21:38:52 »
güzel bilgi teşekkür ederim biraz bu ara bende kilo aldım vermem gerekiyor
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram