Gönderen Konu: Asuman Hair İletişim  (Okunma sayısı 61 defa)

Kayser Soze

• Hero Member
Ynt: Asuman Hair İletişim
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2024, 00:01:08 »
Dostum, Asuman hair şuan İstanbul ili Pendik ilçesindeki Özel Pendik Bölge Hastanesinde Faaliyet göstermektedir.

Evet, verdiğin internet sitesi oranın. Ben 2 gün önce birebir görüştüm. Oradaki 0546 956 diye başlayan numara ile görüşüp randevu oluşturabilirsin.

tuckle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2024, 08:28:17 »
Dostum, Asuman hair şuan İstanbul ili Pendik ilçesindeki Özel Pendik Bölge Hastanesinde Faaliyet göstermektedir.

Evet, verdiğin internet sitesi oranın. Ben 2 gün önce birebir görüştüm. Oradaki 0546 956 diye başlayan numara ile görüşüp randevu oluşturabilirsin.

teşekkürler hocam, yalnız sitesinde kadının kim olduğuna dair en ufak bir bilgi bile yok halbuki ekimler çok başarılı. Serkan Aygın vs gibi uçan kaçan videolar da yok instagramlarında.
bu kadının ismi cismi yok mudur?

edit: Asuman Akgül Kılıç
Medikal Direktör yazmış yani doktor da değil kadın.
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2024, 08:48:26 Gönderen: tuckle »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2024, 13:34:13 »
işini yapıyor butik çalışıyor hastalarıda geliyor gerek duymuyor en güzeli

bizler ve bu foruma gelenler tanıyor oda buna yetiyor
Global Moderator

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2024, 15:48:24 »

teşekkürler hocam, yalnız sitesinde kadının kim olduğuna dair en ufak bir bilgi bile yok halbuki ekimler çok başarılı. Serkan Aygın vs gibi uçan kaçan videolar da yok instagramlarında.
bu kadının ismi cismi yok mudur?

edit: Asuman Akgül Kılıç
Medikal Direktör yazmış yani doktor da değil kadın.

Evet, doktor değil. Ancak ekim yaptığı yer hastane.

Saç ekimlerini doktorların yapmasının gerektiğiyle ilgili ülkemizde yasal bir düzenleme yok sanırım. Hatta illa hastanede olması gerektiğiyle ilgili de bir yasal düzenleme yok. Serkan Aydın'ın ekim merkezi Akasya AVM'nin içinde diye biliyorum.
Yani, saç ekim işlemini yapmak için doktor olmak gerekmiyor.

Kaldı ki hiçbir doktoru 12 saat boyunca işlem yaparken bulamazsın.
Birebir olarak başından sonuna kadar ekim işleminde bulunan olarak Dr. Bekir Bek'i biliyorum. Onun dışında Hakan Doğanay olsun, Şahin Çelik olsun, hepsi genelde kanal açılımında bulunuyorlar.
Yalnız Hakan Hoca, dhi ekim yaptığı için direk ekim işlemi yapıyor. Saç alımında ise yine asistanları bulunuyor.

Facebook Twitter Instagram