Gönderen Konu: ECZANEDE LONOLOX 2.5MG VE MAJİSTRAL FİYATLARI  (Okunma sayısı 190 defa)

Conor Mcgregor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ECZANEDE LONOLOX 2.5MG VE MAJİSTRAL FİYATLARI
« : 18 Eylül 2024, 15:29:16 »
Bi eczaneyle görüştüm . Lonolox 2.5 mg 30 tablet 5 bin tl dediler .Bu ilaç amerikadan geliyor dediler .Eğer kendimiz minoksidil hazırlarsak 2.5 mg 100 tablet 1000tl olur dedi . Kendi yaptıkları tabletler ne kadar faydalı olur bilmiyorum . En son çare mecbur 5 bin liraya kıyıp alacağım :(

lauri2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ECZANEDE LONOLOX 2.5MG VE MAJİSTRAL FİYATLARI
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2024, 16:16:30 »
Bi eczaneyle görüştüm . Lonolox 2.5 mg 30 tablet 5 bin tl dediler .Bu ilaç amerikadan geliyor dediler .Eğer kendimiz minoksidil hazırlarsak 2.5 mg 100 tablet 1000tl olur dedi . Kendi yaptıkları tabletler ne kadar faydalı olur bilmiyorum . En son çare mecbur 5 bin liraya kıyıp alacağım :(

Hangi eczaneye sordun bilmiyorum ama ben bir eczaneden kapsüllerini alıp kullanmıştım 1,5 sene kadar önce. Bilmiyorum belki dozaj az geldi emin değilim ama pek fayda görememiştim.

1-2 yıldır dönem dönem aksatsam da sıvı minoxilden damla usulü tüketiyorum. Düseli kullanınca belirgin fayda görüyorum. Yani ilaç bu şekilde de çalışıyor kendimde gördüğüm kadarıyla. Oral tüketmek için yapılmadığını biliyorum ama aldırmıyorum şahsen.

Conor Mcgregor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2024, 16:53:45 »
Hangi eczaneye sordun bilmiyorum ama ben bir eczaneden kapsüllerini alıp kullanmıştım 1,5 sene kadar önce. Bilmiyorum belki dozaj az geldi emin değilim ama pek fayda görememiştim.

1-2 yıldır dönem dönem aksatsam da sıvı minoxilden damla usulü tüketiyorum. Düseli kullanınca belirgin fayda görüyorum. Yani ilaç bu şekilde de çalışıyor kendimde gördüğüm kadarıyla. Oral tüketmek için yapılmadığını biliyorum ama aldırmıyorum şahsen.
Şişli fulya eczanesine sordum.Sizin kullandığınız şekilde kullanmak biraz riskli gibi o yüzden başka bir yöntem bulamazsam 5k verip alacağım.

gonnastaythere

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2024, 19:15:21 »
Loniten 60 kapsül 50 Euro o parayı vereceğine Avrupa'ya git tatilini yap ilaçlarını topla gel. 5k TL mi kafayı siyirmissiniz. O paraya millet mezoterapi ve prp yaptiriyor.(bu arada lonolox 30 kapsül 45 Euro)

Conor Mcgregor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Eylül 2024, 19:53:34 »
Loniten 60 kapsül 50 Euro o parayı vereceğine Avrupa'ya git tatilini yap ilaçlarını topla gel. 5k TL mi kafayı siyirmissiniz. O paraya millet mezoterapi ve prp yaptiriyor.(bu arada lonolox 30 kapsül 45 Euro)
5k ya nasıl avrupaya gidip tatil yapıp geri geliyorum ?

gonnastaythere

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2024, 20:06:52 »
5k ya nasıl avrupaya gidip tatil yapıp geri geliyorum ?
O ilacı 1 ay kullanmayacaksiniz değil mi? En az 6 ay için 6 kutuluk maliyet farkı 20k olacak bu parayla 3-4 ülke yapılır vize hariç

Conor Mcgregor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2024, 20:21:03 »
O ilacı 1 ay kullanmayacaksiniz değil mi? En az 6 ay için 6 kutuluk maliyet farkı 20k olacak bu parayla 3-4 ülke yapılır vize hariç
Şuan universitem var ve yurt dışına çıkamam. Ne yapacağım o zaman . Türkiyede ilaç yokki

gonnastaythere

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 18 Eylül 2024, 20:24:25 »
Şuan universitem var ve yurt dışına çıkamam. Ne yapacağım o zaman . Türkiyede ilaç yokki
Unideysen çok kişi vardır çevrende onlar getirsin durumun varsa bir şey demeyeceğim. Senin cebin beni ilgilendirmez gerildigim nokta bu eczacıların üstüne koydukları absürt ücretler

Conor Mcgregor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Eylül 2024, 20:37:13 »
Unideysen çok kişi vardır çevrende onlar getirsin durumun varsa bir şey demeyeceğim. Senin cebin beni ilgilendirmez gerildigim nokta bu eczacıların üstüne koydukları absürt ücretler
Evet dostum. Adamı direkt silkmeye çalışıyolar .Olmadı 2 , 3 ay onlardan alırım sonra direkt almanyaya giderim kendim alırım

mavruti

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : Bugün, 01:24:01 »
reçetesiz satılmıyor bu ilaç avrupada nasıl alınıyor

Conor Mcgregor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları