Gönderen Konu: Saç önü seyrekleşmesi  (Okunma sayısı 103 defa)

DarpMachine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç önü seyrekleşmesi
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2024, 16:40:25 »
Tahminim 25 yaş altısınız . Saç dökülmeniz agresif şekilde başlamış. Hiçbir şey yapmazsanız 30 larda saçlarınız dökülmüş olur maalesef.

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2024, 16:58:12 »
Tahminim 25 yaş altısınız . Saç dökülmeniz agresif şekilde başlamış. Hiçbir şey yapmazsanız 30 larda saçlarınız dökülmüş olur maalesef.
üstad saçın hali böyle normalde harbi o kadar kötü mü ya

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2024, 17:08:44 »
saçların güncel hali günde Max 50 saç telim dökülüyor harbıden agresif dökülmemi yaşıyorum :(

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Eylül 2024, 17:42:48 »
Arkadaşlar selam AVM de gezerken ışın altında saç önümün Seyrekleştigini fark ettim, ne yapmam gerekir?  Işıksız ve ışıklı ortam arkasındaki farkı göstermek amacıyla foto koyuyorum.

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2024, 17:51:22 »
Arkadaşlar selam AVM de gezerken ışın altında saç önümün Seyrekleştigini fark ettim, ne yapmam gerekir?  Işıksız ve ışıklı ortam arkasındaki farkı göstermek amacıyla foto koyuyorum.
1 yıl önceki fotograflarımdada ön kısmım tıpa tıp aynı

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2024, 18:49:43 »
Önler hafif incelmiş ama bunun AGA ile alakası yok. Şakaklarda gerileme yok, saç çizgisi gayet iyi, diffuse thinning tipi desem değil çünkü tepe çok gür yani muhtemelen vitaminlerinizde ve tiroitlerinizde bir sıkıntı olabilir. Cildiye bölümüne gidip kan testi verip bütün değerlerinize baktırın ve sakın T3,T4,TSH hormonlarına baktırmayı unutmayın.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Eylül 2024, 18:51:36 »
Önler hafif incelmiş ama bunun AGA ile alakası yok. Şakaklarda gerileme yok, saç çizgisi gayet iyi, diffuse thinning tipi desem değil çünkü tepe çok gür yani muhtemelen vitaminlerinizde ve tiroitlerinizde bir sıkıntı olabilir. Cildiye bölümüne gidip kan testi verip bütün değerlerinize baktırın tiroitlerde dahil.
üstad dahiliyeye gitmiştim d ve B vitaminin eksik dedı kullandım yaklasık bır ay haplar bittiği için şu anlık kullanmıyorum

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Eylül 2024, 19:49:00 »
üstad dahiliyeye gitmiştim d ve B vitaminin eksik dedı kullandım yaklasık bır ay haplar bittiği için şu anlık kullanmıyorum
Tekrar gidip kontrol ettir.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

DarpMachine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Eylül 2024, 23:11:01 »
Yeni attığım fotolara baktım iyiymiş saçların sıkıntı yapma yine de kontrollerini yaptır .

Facebook Twitter Instagram