Gönderen Konu: Saç ekimi için yer tavsiyesi ve önerileri (İstanbul Avrupa'da yaşıyorum.)  (Okunma sayısı 162 defa)

snapshooter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1) Yaş :
- 27
2) saç dökülmesi ne zaman başladı? :
- 2020-21 ve devamı
3) saç dökülme tipi (agresif ya da yavaş - stabil) :
- Belirli bir süre yavaş sonrası hızlanarak şuan stabil gibi dökülme göremiyorum ama ufak ufak varsa fark edemiyor olabilirim.
4) saç dökülmesi nereden başladı?(vertex, crown, ön bölge vs.) :
- Önce ön sol kısım açılmaya başladı, sonrasında arka taraf bir anda açıldı.
5) ilaç kullanılıyor mu? etkisi nedir? :
- Yaklaşık 1 sene Minoxil kullanıldı, ufak ufak yavaşlama ve toparlama oldu. Şuan kullanmıyorum.
6 ) Fotoğraflar

snapshooter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar detaylı yorumumu da şuraya bırakayım.

Yakın bir zamanda devlete atamam yapılacak. (birkaç hafta gibi görünüyor. Söylememdeki amaç çok vaktimin olmadığı.) Bu süre zarfında bu işlemi yapıp aradan çıkarmak istiyorum. Başlıkta zaten yazdım. İstanbul'da yaşıyorum. Çok fazla klinik mekan görüyorum. Yer konusu çok muamma. Seçenek çok olunca insanın kafası karışıyor açıkçası. O yüzden klinik önerileriniz benim için çok önemli. Saçımla alakalı olanlar da tabi önemli. Şimdiden teşekkürler.

snapshooter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

yılmaz71

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum donörün güzel, iyi bir merkez seçersen güzel sonuç alırsın. İstanbulda isen benim sonuçlarını beğendiğim klinikler şu şekilde; Asuman Hair, Ahmet Tosun, Serkan Aygın, Medeks - bunlara bakabilirsin. İllaki biri bütçene uygundur. Hangisine gidersen bence pişman olmazsın.

snapshooter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum donörün güzel, iyi bir merkez seçersen güzel sonuç alırsın. İstanbulda isen benim sonuçlarını beğendiğim klinikler şu şekilde; Asuman Hair, Ahmet Tosun, Serkan Aygın, Medeks - bunlara bakabilirsin. İllaki biri bütçene uygundur. Hangisine gidersen bence pişman olmazsın.

Teşekkür ettim, Asuman Hair ile görüştüm, alanın çok açık tek ekimde kapanmaz diye bilgi verdi. Forumda genel baktığımda çok iyi sonuçları Asuman Hair'de gördüm ama hala araştırıyorum. Diğer yazdıklarınıza da bakayım, çok teşekkür ederim.

ahmet turan

• Sr. Member
Teşekkür ettim, Asuman Hair ile görüştüm, alanın çok açık tek ekimde kapanmaz diye bilgi verdi. Forumda genel baktığımda çok iyi sonuçları Asuman Hair'de gördüm ama hala araştırıyorum. Diğer yazdıklarınıza da bakayım, çok teşekkür ederim.

Evet bencede iki ekim olur .Risk bence alma hocam .Öncelikle verteksi ektir.

snapshooter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Evet bencede iki ekim olur .Risk bence alma hocam .Öncelikle verteksi ektir.

2-3 gün önce Ahmet Tosun ile görüştüm, %90 orada yaptıracağım. Hem konum daha müsait hem de fiyat olarak daha uygun geldi, ekim için öncelikle ön kısmı önerdiler, donör bölgem iyi diye belirtiyorlar ama açıkçası herkes aynı şeyi söylüyor, ne kadar objektif bilemiyorum ama gidip yerinde konuşup öyle karar vereceğim muhtemelen

AntiDHT

• Yeni üye
  • *
Medeksede bakabilirsiniz hocam ben geçenlerde orada yaptırdım.
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi 2 Günde 1x Dutasterid (Avodart), Günde 2x Xpecia Tablet, Prozinc Plus Losyon
Tanrı bir kaç tane mükemmel kafa yaratmıştır, diğerlerini de saçla kamufle etmiştir.

Ekim Konum: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=36381.0

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
2-3 gün önce Ahmet Tosun ile görüştüm, %90 orada yaptıracağım. Hem konum daha müsait hem de fiyat olarak daha uygun geldi, ekim için öncelikle ön kısmı önerdiler, donör bölgem iyi diye belirtiyorlar ama açıkçası herkes aynı şeyi söylüyor, ne kadar objektif bilemiyorum ama gidip yerinde konuşup öyle karar vereceğim muhtemelen

Kesinlikle gidip yüz yüze görüş öyle karar ver derim, zaten İstanbuldasın.

snapshooter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Medeksede bakabilirsiniz hocam ben geçenlerde orada yaptırdım.

hayırlı olsun hocam, Ahmet Tosun kafama yattı açıkçası çok fazla iyi sonucu gördüm gerçi çoğunlukla burada kötü sonuç paylaşılmıyor ama iyiler dikkatimi çekti, bakalım bu saatten sonrası birazda akışına bırakıyorum, çok yer karıştırınca insanın kafası karışıyor açıkçası. Ekiminizde yani çok anlamıyorum ama güzel görünüyor inşallah istediğiniz gibi olur

snapshooter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kesinlikle gidip yüz yüze görüş öyle karar ver derim, zaten İstanbuldasın.

Özellikle altını çizerek sormam gereken şeyler var mı, çok ayırıcı yönlerini bilmiyorum açıkçası zaten tüm detayları telefonla bilgilendiren arkadaş anlattı ve yazılı olarak gönderdi. Amacım birazda gidiş gelişi öğrenebilmek yerini tam saptayıp samimiyetlerini görebilmek

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Özellikle sorman gereken ön hat çizgisi ve kanal açımı. Doğallık açısından bunlar çok önemli. Onun dışında Ahmet hoca zaten herşeyi çok detaylı anlatıyor

AntiDHT

• Yeni üye
  • *
Evet saçların çim adam gibi dik çıkmasını istemiyorsan kanal açımı çok önemli.
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi 2 Günde 1x Dutasterid (Avodart), Günde 2x Xpecia Tablet, Prozinc Plus Losyon
Tanrı bir kaç tane mükemmel kafa yaratmıştır, diğerlerini de saçla kamufle etmiştir.

Ekim Konum: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=36381.0

snapshooter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Özellikle sorman gereken ön hat çizgisi ve kanal açımı. Doğallık açısından bunlar çok önemli. Onun dışında Ahmet hoca zaten herşeyi çok detaylı anlatıyor
Evet saçların çim adam gibi dik çıkmasını istemiyorsan kanal açımı çok önemli.

Ön hat için kendi eski saçlı halim mevcut referans olur mu bilemem ama yine de örnek olarak paylaşırım, kanal açımı için evet sanırım öyle bir sorun var kanal açımı dik olursa ekimden sonrada saçlar dik kalıp çok belli oluyormuş, bunu da konuşayım, teşekkür ettim

Başka önerisi olan arkadaş varsa ön görüşme için fikirlerinize ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler

Facebook Twitter Instagram