Gönderen Konu: Sakal ekimi sonrası donör bölge?  (Okunma sayısı 376 defa)

Emir

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sakal ekimi sonrası donör bölge?
« Yanıtla #16 : 17 Eylül 2024, 16:35:26 »
  Emir kardeşim geçmiş olsun .  Düzelir korkma doku küsmesi olmuş .  Sadece  o yere minoxil kullan bir kutu . Prp yaptır . Süreç hızlanır .
  Merak ettiğim kaç yaşındasın . Çok küçüksün sanırm
tesekkur ederim insallah duzelir.
21 yasindayim

Emir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 21 Eylül 2024, 19:07:16 »
arkadaslar boş olan diplerde minik killanmalar var. Fakat o bolgeleri kurtaracak mi bilmiyorum. Doktor saç küsmesi olduğunu ve sakalla beraber saçın da çok dökülmeye girdiğini söyledi

Emir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 17 Ekim 2024, 02:53:10 »
Çöp ve leş gibi bi forum. Kimse cevap verme zahmetine girmiyor. Berbat çöplüğünüzle sizi baş başa bırakıyorum. İyi forumlar…0

sinan oviskii

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 17 Ekim 2024, 09:21:15 »
Çöp ve leş gibi bi forum. Kimse cevap verme zahmetine girmiyor. Berbat çöplüğünüzle sizi baş başa bırakıyorum. İyi forumlar…0

Selamlar,

Öncelikle, adabın çok yanlış. 7 Kişi seni insan yerine koyup cevap vermiş, önerilerde bulunmuş. Sende teşekkür edip, karşılıklı konuşmuşsunuz. Sonrasında doktor saç küsmesi olduğunu belirtmiş, kendin söylüyorsun. Muhtemelen moral bozukluğundan ve depresyona girdiğinden ötürü bu yazıyı yazdın, ama sana yakışmadı, haberin olsun. Sana tavsiyem, anlık durum bazlı kararlar alma. Bunu tüm yaşamın boyunca sürdürürsen çok pişman olursun. Sağlıcakla kal.

yılmaz71

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 17 Ekim 2024, 16:53:12 »
Hocam cok moralim bozuldu ya.
Bana bastan soylediler bosluk olabilir minik minik, fakat bu kadarda kalmamaliydi.
Ben eger buralar duzelmesse telafi etmezlerse sikayetci olmayi dusunuyorum.

Öncelikle çok geçmiş olsun. İnşaAllah en kısa zamanda düzelir. Böyle bir durumla karşılaşan kişilerin önerilerini dikkate al bence. Böyle bir donörden alım yapıldıktan sonra hiç iz kalmaması gerekiyor. Tabii işini düzgün yapan bir yer ise. Aslında ana en baştan biz işimizi düzgün yapan bir yer değiliz demişler. Minik minik boşluk olabilir nedir ya. Klinik becerksizliğinin farkında ama hala insanları kandırmaya devam ediyorlar

Emir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : Bugün, 00:30:28 »

Selamlar,

Öncelikle, adabın çok yanlış. 7 Kişi seni insan yerine koyup cevap vermiş, önerilerde bulunmuş. Sende teşekkür edip, karşılıklı konuşmuşsunuz. Sonrasında doktor saç küsmesi olduğunu belirtmiş, kendin söylüyorsun. Muhtemelen moral bozukluğundan ve depresyona girdiğinden ötürü bu yazıyı yazdın, ama sana yakışmadı, haberin olsun. Sana tavsiyem, anlık durum bazlı kararlar alma. Bunu tüm yaşamın boyunca sürdürürsen çok pişman olursun. Sağlıcakla kal.

Dostum, forumda adam gibi kimse kimseye cevap vermiyor dikkat ettim zaten. Ayriyetten dedigin gibi gercekten moralim cok bozuldu. 55. gun fakat hâla ayni durum. Ki dunya kadar para verip boyle bi durumla karsilastigim icin iyi degilim..

Emir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : Bugün, 00:32:23 »
Öncelikle çok geçmiş olsun. İnşaAllah en kısa zamanda düzelir. Böyle bir durumla karşılaşan kişilerin önerilerini dikkate al bence. Böyle bir donörden alım yapıldıktan sonra hiç iz kalmaması gerekiyor. Tabii işini düzgün yapan bir yer ise. Aslında ana en baştan biz işimizi düzgün yapan bir yer değiliz demişler. Minik minik boşluk olabilir nedir ya. Klinik becerksizliğinin farkında ama hala insanları kandırmaya devam ediyorlar

Hocam aslinda , 2 3bin greft alinacak. Oralardan tekrar cikmaz. Eski yogunlugu olmaz demek istediler fakat ben bu sekilde beklemiyordum. Kafamin arkasi suan gercekten cok kotu durumda

Facebook Twitter Instagram