Gönderen Konu: Saç ekimi için tavsiye fotoğraflı Tavsiye rica ediyorum  (Okunma sayısı 106 defa)

Samet132

• Yeni üye
  • *
Merhaba , 30 yaşındayım en son 25 yaşındayken foruma konu açmıştım fakat erken olduğunu düşünüp 30 yaşıma kadar bekledim. Saç dökülmem 22-23 yaşımdayken başladı ve seyrelerek devam etti, Şuan ektirmek istiyorum. istanbul anadolu yakasın da yaşıyorum. Tavsiye edeceğiniz bilgiler ve ekim merkezlerini paylaşırsanız sevirinim. Herhangi bir ilaç,takviye kullanmıyorum.

Samet132

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi için tavsiye fotoğraflı Tavsiye rica ediyorum
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2024, 20:07:22 »
https://i.hizliresim.com/1pVa7D.jpg

Buda 24 Yaşımdayken çektiğim fotoğraf *

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2024, 00:16:49 »
Finasterid başlasaydın o yasta su an ekime falan gerek kalmazdı gerçi ben de geç keşfettim orası ayrı.

Çok ileri boyuta geçmiş dökülmen o yaşlarda burayı keşfettin tedaviye niye başlamadınki yine de önce finasla başla bir sene sonra ancak ekimi düşün bence yine de diger arkadaşların yorumlarını da dikkate al
  • Yaşınız 36

Samet132

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2024, 22:42:52 »
Hocam yan etkileri olduğu için başlamadım, diğer arkadaşların tavsiyesini bekliyorum. Yardımcı olurlar inşallah

rayev

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2024, 23:05:04 »
Hocam kendimden biliyorum eğere saç ektireceksin finastreid kullanmak şart bende korktum kullanmadım sonra saçıma baktım dökülüyor ektirdiklerim boşa gidecek gibiydi bende 1 ay önce başladım şuanlık dikkatte değer bi yan etki görmedim bence insanlar psikolojik olarak yan etki görüyor internetten araştırın çoğu yan etki görme olasılığı 1000 de 1 10 arası değişiyor bence araştırıp karar verin ha kullanmadan ektirirseniz donör bölge yetersiz kalabilir 2. Seansa

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2024, 11:10:41 »
2 saç ekimi gerekli bu alan için
Tepeyi es geçmek gerek çünkü kapanmaz
Boşuna greft harcayacak da bir açıklığınız yok.

Bu alana iki ekim düşünün geri kalan kısmı es geçin derim
Global Moderator

Samet132

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2024, 19:25:25 »
Yorumunuz için teşekkür ederim, AKL klinik düşünüyorum ekim için, öncesinde kullan dediğiniz herhangi bir ürün var mı ?

Facebook Twitter Instagram