Gönderen Konu: Plasonic cihazı ile mezoterapi  (Okunma sayısı 78 defa)

cakozgur

• Yeni üye
  • *
Plasonic cihazı ile mezoterapi
« : 15 Eylül 2024, 12:45:32 »
Herkese merhaba,

Bulunduğum yerde bir clinik güney Kore'den plasonic adlı bir cihaz getirmiş. Bu cihazdaki bir başlık ile önce kafa.derisindeki tüm gözeneklerin açıldığını,. arkasından diğer baslikla belirli vitaminler vererek saçların gürlemesi ve yeni saç çıkışının sağlandığı, 10 seansta tüm açıklığın kapanacağı ifade edildi. Bu yöntemle sonuç alamazsam para iadesi yapacakları ifade etti.

Bu konu hakkında bilgisi olan varmı ? Denemek istiyorum ama.kararsiz kaldım oneriniz nedir ?

Bu cihaz 5-6 ay önce getirilmiş hatta bulunduğum yerdeki en ünlü müteahhit o gün orada işlemi yaptırıyordu.

kelboy85

• Hero Member
Ynt: Plasonic cihazı ile mezoterapi
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2024, 22:40:10 »
Dene dostum basarili olmazsa parani alip yoluna bakarsin. Aklinda kalmamis olur. Soyle bi arastirdigima gore urun laser gibi kafada gezdiriyor bakterileri oldurup, cildi sikilastiyormus. Akne tedavisi icin kullaniyormus. Klinik biraz sallamis 100% sac cikisi vs

cakozgur

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2024, 17:49:34 »
Dene dostum basarili olmazsa parani alip yoluna bakarsin. Aklinda kalmamis olur. Soyle bi arastirdigima gore urun laser gibi kafada gezdiriyor bakterileri oldurup, cildi sikilastiyormus. Akne tedavisi icin kullaniyormus. Klinik biraz sallamis 100% sac cikisi vs

Evet hocam denemekten zarar gelmez. Clinik sahibi arkadaş, çok ısrar etti  kaldı ki bendeki açıklık nw.5-6 seviyesinde iyi sonuç alacağına inanıyor..onun için de aslında bir referans olumsuz yorum almak istemez.

Aslında ana tema tüm gözenekleri acarak folikulleri vitamin ile beslenmek şeklinde kurulu.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2024, 22:41:35 »
Evet hocam denemekten zarar gelmez. Clinik sahibi arkadaş, çok ısrar etti  kaldı ki bendeki açıklık nw.5-6 seviyesinde iyi sonuç alacağına inanıyor..onun için de aslında bir referans olumsuz yorum almak istemez.

Aslında ana tema tüm gözenekleri acarak folikulleri vitamin ile beslenmek şeklinde kurulu.
deneyince burda yorum yazda ise yararsa bizde bakalim

Facebook Twitter Instagram