Gönderen Konu: 01.09.2024 Büşracan hair Muğla 5300 greft yaş 30  (Okunma sayısı 155 defa)

hyetisgin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
01.09.2024 Büşracan hair Muğla 5300 greft yaş 30
« : 14 Eylül 2024, 13:51:08 »
Merhabalar herkese 01.09.2024 tarihinde Büşracan hair Muğla da saç ekimi oldum. Guatr hastalığım var her gün 50 mg levotiron kullanıyorum. Bu yüzden biraz daha (%5'e kadar) fire verebileceğini zaten bana önceden açıkladılar. Ekim + 1Prp 1 Mezoterapi olarak anlaştık. Bugün 14.günümdeyim bugüne kadar ve bundan sonraki süreci sizinle paylaşacağım.
OPERASYON ÖNCESİ
-Danışmanı Cansu hanım'a istediğim bilgileri sordum her zaman ve her saatte bana geri dönüş yaptıkları için çok memnunum  :)
-Operasyon öncesi tahlilleri sağlık ocağı ve devlet hastanesinde yaptırdım. İlaçları kendim aldım. Hiçbir ücret çıkmadı.
-Operasyondan bir gün önce kafein, tuzlu, acı, yağlıi ekşi yiyecek ve içecek yemeyi bıraktım.
-Operasyon çok ağrılı geçmedi. Zaten yapan ekibinde dediği gibi benim ağrı eşiğim baya düşük canım çok çabuk yanıyor ama ben bile yaptırabildiysem korkmanıza gerek yok  :) dayanılmayacak bir ağrı asla yoktu.
-Benim operasyonum biraz uzun sürdü (12 saat)
-Ön çizgiyi beraber belirledik.
-Saçlarım sadece ortada kalmış. Saçlarım hacimli olduğu için ön ve arka kısımda o kadar belli etmiyordu. O yüzden 5000 greft ön ve arkaya geri kalan 300 greft de orta kısma yapıldı.

OPERASYON SONRASI
-Ekimden sonra hiç ağrım yoktu.
-3.gün yıkamayı kendileri yaptılar
-3.günden 10.güne kadar yıkamayı kendiniz yapıyorsunuz. Yıkama için gereken köpük ve losyonu kendileri veriyorlar.
-Yıkama yağtığınız her gün düzenli fotoğraf atıyorsunuz. Zaten onlar size kendileri soruyorlar. Sizi takibi elden bırakmıyorlar  :D
-10.gün kabuk alımı oldu yine kendileri yaptılar. Aynı gün Prp ve mezoterapi yapıldı.
-Kendilerinden takviye ilaç aldım sprey ve ilaç verdiler.

Bunun dışında aklıma gelen bir şey yok sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz. Ben yapıldığı günden beri çok memnundum. Şu an çok çok daha memnunum. Ben Afyon'dan gelip yaptırdığım için böyle bir süreç gelişti belki Muğla'da ikamet eden olursa daha farklı gelişebilir. Herkese iyi forumlar dilerim.

hyetisgin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 01.09.2024 Büşracan hair Muğla 5300 greft yaş 30
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2024, 13:52:16 »
Operasyon sonrası

hyetisgin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2024, 13:53:37 »
Ekim sonrası nasıl göründüğü daha iyi belli olsun diye bu fotoğrafları koydum.

Kvothe

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2024, 14:02:11 »
Ben de aynı yerde yaptırdım konunuzu takipte olacağım. Umarım ikimizin de saç ekim sonucu çok güzel olur.

hyetisgin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2024, 17:31:09 »
Ben de aynı yerde yaptırdım konunuzu takipte olacağım. Umarım ikimizin de saç ekim sonucu çok güzel olur.

Sizinki de çok güzel duruyor. Şimdiden ben çok beğendim. Dediklerini harfiyen yapıyorum merkezin. Sonucun güzel olacağını düşünüyorum.

Kvothe

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2024, 20:53:54 »
Sizinki de çok güzel duruyor. Şimdiden ben çok beğendim. Dediklerini harfiyen yapıyorum merkezin. Sonucun güzel olacağını düşünüyorum.
Çok teşekkür ederim inşallah ikimizin de saç ekimi sonucu çok güzel olur.

Facebook Twitter Instagram