Gönderen Konu: Tedaviye yardimci olarak ne tavsiye edersiniz  (Okunma sayısı 236 defa)

Alper1

• Hero Member
Ynt: Tedaviye yardimci olarak ne tavsiye edersiniz
« Yanıtla #15 : 20 Eylül 2024, 00:42:20 »
dökülme tipin neydi , diffuse mu . ve yeni saç çıkışı gözledinmi . kaçıncı ayda gözle görülür iyileşme oldu ?
Şakaklarım biraz gerilemişti ve vertexde incelmeler vardı 3.aydan itibaren özellikle vertexde güzel gelişme oldu yeni saç çıkışı oldu fakat fazla değil yani minoxidil ile kıyaslarsak çok gerisinde kalır. Buna ek olarak saçlarım kalınlaştı bunların hepsi 6.aydan itibaren gözle görülür biçimde oldu.

Murat Oruç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : 20 Eylül 2024, 01:06:40 »
Şakaklarım biraz gerilemişti ve vertexde incelmeler vardı 3.aydan itibaren özellikle vertexde güzel gelişme oldu yeni saç çıkışı oldu fakat fazla değil yani minoxidil ile kıyaslarsak çok gerisinde kalır. Buna ek olarak saçlarım kalınlaştı bunların hepsi 6.aydan itibaren gözle görülür biçimde oldu.
sevindim adına dostum . benimde iki güne bir ay oluyor, gözle görülür bir gelişme yok ek olarak saç dökülmesi yavaşladı ince minyatürize ve kalın saç teli karışık dökülüyor ama az .

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 20 Eylül 2024, 01:41:59 »
sevindim adına dostum . benimde iki güne bir ay oluyor, gözle görülür bir gelişme yok ek olarak saç dökülmesi yavaşladı ince minyatürize ve kalın saç teli karışık dökülüyor ama az .
Sabretmek çok önemli ilk aylarda çok yüksek beklenti olmaması lazım 4-6.aydan sonra gelişmeler başlar.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Facebook Twitter Instagram