Gönderen Konu: Dr Nedim ardıç Başarısız saç ekimi  (Okunma sayısı 314 defa)

Ugur Mutlu

• Yeni üye
  • *
Dr Nedim ardıç Başarısız saç ekimi
« : 13 Eylül 2024, 22:39:53 »
Çorum Genesis Dr Nedim ardıç saç ekimi için görüşmeye gittim saçlarımın ekim için iyi olduğunu güzel olacağını söyledi bende saç ektirme ye karar verdim neyse ki ekim yaptırdım 6 ay oldu saçlarım da hiç bir değişiklik olmadı bekle dedi 1 sene kadar çıkacak dedi 1 sene oldu hiç bir değişiklik olmadı suçu bende aradı sen saça bakmadın falan tekrar ekim yapalım düzeltelim diye tekrar ekim için para talep etti bende sanırım bakamadım diye düşündüm 1 ay sonra günde 3,4 dal sigara içtim ondan çıkmadığını düşündüm tamam dedim tekrar ekim yaptırmaya karar verdim ekim yapıldı 6 ay oldu sigara falan hiç bir şekilde kullanmadım beslenmeme dikkat ettim ama yine hüsran 1 sene oldu saçlarım çıkmadı görüşmeye gidecektim kendisi telefona bakmadı yanındaki hemşireler yurt dışında diye her gün aynı şeyi söylediler neyse ki umudumu yitirdim ben aramadım onlarda aramadı olan giden paraya ve enseden alınan saçlarıma oldu   
2 sene  sonra samsun Büyük Anadolu Hastanesi'nde Dr.Ayşegül bolat diye saç ekim doktoru ile görüştüm döner bölgesi yetersiz ama bir şekilde halledeceğim dedi neyse şuan 8 ay oldu saçlarım çıktı ama döner bölgesi yetersiz olduğu için biraz seyrek oldu diyeceğim şu ki her ekim yapıyorum diyene ekim yaptırmayın ben bir hata yaptım kimse yapmasın şuan duyduğum kadarı Dr.Nedim ardıç İstanbul'a yeni saç ekim merkezi açmış ben hakkımı helal etmiyorum Dr.  Nedim ardıç inşallah başkası benim duruma düşmez

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Nedim ardıç Başarısız saç ekimi
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2024, 13:38:50 »
geçmiş olsun ekime ait resimleriniz var mı ?=
Global Moderator

Dr Nedim Ardıç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Nedim Ardıç Clinic Başarısız saç ekimi
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2024, 22:37:53 »
Merhaba, Çorum ve istanbul'daki ekim yaptığımız kişiler içinde bulamadık. Bize iletişim bilgilerinizi gönderebilir misiniz? Sizinle Doktorumuz görüşmek istiyor.

Facebook Twitter Instagram