Gönderen Konu: Lütfen yardım edin  (Okunma sayısı 59 defa)

Berkay Topuk

• Yeni üye
  • *
Lütfen yardım edin
« : 13 Eylül 2024, 16:42:58 »

Abilerim 21 yaşındayım ve şakaklarım da dahil bu şekilde dökülmeler var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum lütfen bir yol gösterin babam ve baba tarafımda hep dökülme var yani ırsi ama yine de böyle olmak istemiyorum.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Lütfen yardım edin
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2024, 16:45:14 »
Daha detaylı resimler paylaşır mısın? Ön taraf sakaklarin olduğu bolumler  de dahi ...Ayrıca Donör de ona göre yorum yapalım.

Berkay Topuk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2024, 16:49:57 »

buyurun yeterli mi?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2024, 17:24:48 »
Önler de üstler  de saçlar var 30 yaşına kadar götürür seni seyrelince de uzatirsin .verteks erken açılmış .Bu arada cildiyeye git ve onların verdiği şampuan tonik vitamin kullan.Sakın hiç birsey kullanmadan bu saçı kendi haline 3 ay bile bırakma o en kötüsü...sonra da ekim yaptırırsın.Tabiki iyi bir merkezde.Yoksa bugününü mumla ararsın.

Harbi Getto

• Full Member
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2024, 17:26:29 »
Kankam çok fazla seçenek yok aslında. Dht engelleyiciler ve minoxidil kullanacaksın. Ketoral şampuan da haftada 2-3 olarak kullanmalısın. Dermaroller da haftada 1 uygula. Biotin ve D vitamini de al. 6 ay-1 yıl sonunda açıklık kapanmış olur diye düşünüyorum. Bunlara ömrün boyunca devam edeceksin, istersen bir süre sonra bırak çıkanlar da dökülsün sonra saç ektir.
7 gün 1,25 Fin
1x8 %5 minoxilin+Dermaroller
Biotin, Demir(+C vit) ve D3
Ketoral Şampuan

Facebook Twitter Instagram