Gönderen Konu: Proscar kullanmayınca fin  (Okunma sayısı 282 defa)

Kahraman32

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Proscar kullanmayınca fin
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2024, 09:53:43 »
Bazı kişiler de yüksek bazı kişiler de düşük görülebilir normal bir durum bırakınca normale döner ama sizde kullanınca yükseliyor bazı kişiler de ise düşüyor
  • Ekim Tarihi: 02.07.2024
  • Ekim Merkezi ismi EsteFavor
  • Greft Miktarı 4535
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Kirkland Minoxidil, Xpecia, Proscar/Finasterid, HairMD Clinical Hair Repair Serum, MD Plus Advanced Hair Multivitamin

Harbi Getto

• Full Member
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2024, 17:29:44 »
Bende de yükselmiş sonra normale döndü. Belki bi tık düştü de.
7 gün 1,25 Fin
1x8 %5 minoxilin+Dermaroller
Biotin, Demir(+C vit) ve D3
Ketoral Şampuan

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2024, 22:18:33 »
proscara başladığım zaman setleşme ve zevk sorunu olur demişlerdi senın dedıgın gıbı tam tersı lıbıdo tavan hergun azıyorum bazen sıvılasma oluyor
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Samet

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2024, 20:13:34 »
Bazı kişiler de yüksek bazı kişiler de düşük görülebilir normal bir durum bırakınca normale döner ama sizde kullanınca yükseliyor bazı kişiler de ise düşüyor
psikolojik olabilir elbette ama arkadaşlarında dediği gibi bazı kişilerde libido kaybı bazılarında ise libido patlaması oluyor bende libido kaybı olmuştu 3 4 gün kadar ama benim ki psikolojik olabilir öncesinde de kayıp vardı çünkü saçlarımı çok takıyordum şimdi gayet normal

Facebook Twitter Instagram