Gönderen Konu: Hakan Clinic saç ekimi - 4700 greft - yaş 29  (Okunma sayısı 183 defa)

Emre

• Yeni üye
  • *
Hakan Clinic saç ekimi - 4700 greft - yaş 29
« : 11 Eylül 2024, 22:49:48 »
Selamlar,

Yaklaşık 2 ay önce Hakan Clinic de saç ekimim gerçekleştirildi, gidişattan şuan memnunum açıkcası hafif hafif saç köklerinden şok dökülmede dökülen saçların kökleri çıkıyor gibi, şimdilik sadece ekim günü fotoğrafılarını ve kabuk dökme işleminden sonraki halini paylaşacağım ve sonrasında 2 ay sonraki sonucumu paylaşacağım.

5 yıl önce bir saç ekimi daha yaptırmıştım, şunu rahatlıkla söyleyebilirim, sonuçtan memnun olursunuz olmazsınız orasını bilemem tabii, ama hizmet kalitesi gerçekten beğendim, saç ekimi sırasında güleryüzlü pozitif bir ekip saç ekiminden sonrasında da  Koray Bey sürekli size sürecin nasıl ilerlemesi gerektiğini bildiriyor.
Gelecek hafta ilk prp yapılacak sonrasında artık saçların uzama hızınında artacağını düşünüyorum.

ahmet turan

• Sr. Member
Ynt: Hakan Clinic saç ekimi - 4700 greft - yaş 29
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2024, 22:53:41 »
Hayırlı olsun dostum umarım güzel sonuç olur .
Bu arada bu kliniğe nasıl karar verdin ve ekim kaça mal oldu acaba.

Emre

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2024, 23:17:07 »
Hayırlı olsun dostum umarım güzel sonuç olur .
Bu arada bu kliniğe nasıl karar verdin ve ekim kaça mal oldu acaba.

Güzel temennin için teşekkür ederim, tamamen instagram diyebilirim, daha önce ekimde yaptırmış biri olarak açıkcası kimin saçı ekili kimin değil anlayabilirdim sonrasında Hakan Clinic’i görünce fikrim biraz değişti, doğallık açısından gayet iyi ve saç ekim sıklığı başarılı duruyordu, diğer merkezlerin fotoğraflarına baktığımda sıklık ve doğallık açısından burasının Tr’deki en iyi yerlerden biri olduğunu düşündüm ve ektirdim, umut ediyorum, beklediğim gibi olur.

Fiyat konusunda forumda bilgi veriliyor mu bilmiyorum ama piyasa ortalamasında bir fiyatta ekimi gerçekleştirdik diyebilirim.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2024, 01:23:47 »
hayırlı olsun ekim güzel görünüyor ama bence saç çizgisi kötü olmamakla beraber daha iyi tasarlanabilirdi .biraz daha orta kısım yanlara doğru düz tasarlansa sonrasında saçlar çıkınca daha estetik bir görüntü ortaya çıkabilirdi .oval çizgiler nedense bana pek cool gelmiyor işin açığı.

Captain07

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2024, 12:06:06 »
Hayırlı olsun dostum . Ekimin güzel görünüyor.  Umarım sonuç da aynı şekilde olurc. Bende 1 hafta önce seninle aynı yerde saç ektirdim

Facebook Twitter Instagram