Gönderen Konu: ERKAN VURAL MI ? ALP ASLAN MI ?  (Okunma sayısı 3846 defa)

lefter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ERKAN VURAL MI ? ALP ASLAN MI ?
« : 08 Ocak 2016, 00:45:16 »
Arkadaşlar bu haftalarda saç ektirmeyi düşünüyorum.Forumdan araştırdığım da Erkan Vural ile Alp Aslan öne çıkıyor gibi.Hangise gitmeliyim sizce ?

lefter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ERKAN VURAL MI ? ALP ASLAN MI ?
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2016, 01:04:08 »
Şimdi ki durumum fotolarını da attım :)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2016, 08:28:37 »
Doktorların randevuları muhtemelen doludur, hemen pat diye yaptıramazsınız,

Forumda yaptıran arkadaşlar var iki doktorda da ama henüz süreçleri yeni ve daha uzun yol var..Ben olsam acele etmez, forumdaki arkadaların sonuçlarına göre hareket ederdim..Saçlarınızın durumu da kötü değil, az bir toppik kullansanız zaten saçlarınız süper görünür..

Sıklaştırma ekimleri biraz sıkıntılı, o yüzden mutlaka sıklaştırma ekimini iyi yapan ve bol sayıda sıklaştırma ekiminde başarılı sonuçlar alan yeri tercih edin.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

lefter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2016, 02:19:15 »

Forumda yaptıran arkadaşlar var iki doktorda da ama henüz süreçleri yeni ve daha uzun yol var..Ben olsam acele etmez, forumdaki arkadaların sonuçlarına göre hareket ederdim..Saçlarınızın durumu da kötü değil, az bir toppik kullansanız zaten saçlarınız süper görünür..

Sıklaştırma ekimleri biraz sıkıntılı, o yüzden mutlaka sıklaştırma ekimini iyi yapan ve bol sayıda sıklaştırma ekiminde başarılı sonuçlar alan yeri tercih edin.
  Ekimi iyi yapan yer neresi işte orada karar veremiyorum.Araştırınca insan daha da soğuyor. Forumdan bakınca bu iki isim iyi gibi geldi.Bende dediğiniz gibi bekleyecem sanırım.Toppik çok zahmetli gibi geliyor.Yağmurda falan insan korkar akacak die :) Minoxidil işe yarar mı acaba ? forumda çok övmüşler

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2016, 14:19:11 »

Ekimi iyi yapan yer neresi işte orada karar veremiyorum.Araştırınca insan daha da soğuyor. Forumdan bakınca bu iki isim iyi gibi geldi.Bende dediğiniz gibi bekleyecem sanırım.Toppik çok zahmetli gibi geliyor.Yağmurda falan insan korkar akacak die :) Minoxidil işe yarar mı acaba ? forumda çok övmüşler

Lefter arkadas,

Ben Alp hocaya yaptirdim ve henüz sana dönüs yapamiyorum. Beni kararim kasabamda ektiren 5 arkadas sayesinde aldim (yurt disinda oturuyorum). Hepsi gayet memnun. Tabii onlar sadece örnek ve herkesin metabolismi farkli. Yani demek istedigim onlarin iyi oldu diye illaki benimde ayni olcak degil.
Bence iki doktorlan görüs ve icine yatani sec.
Tek söylicebilecegim sey Alp hocanin ekimler kanli degil Ilhan serdaroglunlan kiyaslarsak. Ama bu sonuc kriteri degil tabiki
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2016, 14:22:49 Gönderen: fehmi »

Facebook Twitter Instagram